Lichořeřišnice kapky od pana Jukla dětem?

8.1.20 19:42

Lichorerisnice kapky od pana Jukla detem?

Mohu dát kapičky Lichořeřišnice od pana Jukla dcerce 6 let? A jake dávky? Na obalu je napsano 10 kapek 3× denně, ale že není vhodné pro děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3529
8.1.20 19:47

Z návodu:

Dávkování: 3× 10 kapek denně po jídle (lahvička cca na 21 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Nedávala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
8.1.20 19:50

Tady jsem našla odkaz, kde i poradí co přesně pro dítě je vhodné. https://www.vitalita.cz/…nna-tinktura

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6048
8.1.20 21:03

Dětem je to nevhodné z důvodu lihovodného složení, jinak lichořeřišnici dávám i mladší dceři, když to kápneš do teplejší vody nebo čaje, odejde ten alkohol a bude to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 21:25

Ja dávám dětem lichorerisnici od Naděje. Dávám jednu kapku na kilo váhy denne-rozdělené na dve části rano a večer (tj.na 10 kilo pět kapek rano a pět večer). Je to ta nejlepší vec na rýmu a kasel, pomáhá i u bakteriálních a virových onemocněních. To, ze je napsáno až od 3 let, ber s rezervou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
8.1.20 22:01

Já to také dávám podle váhy - celkovou váhu (celkový počet kapek) rozdělím na 2-3 dílčí dávky denně. Používám pouze extrakt lichořeřišnice z pupenů (nikoli z celé rostliny) - je silnější. Jinak, jak už bylo výše zmíněno, není to doporučováno pro děti kvůli obsaženému alkoholu. Stačí to nakapat do teplejší vody… Nedám na ní dopustit (dávám již dvouletému synovi) - je to přírodní ATB. Jinak se dá nakapat do vincentky a stříkat do nosu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10689
8.1.20 22:03

Je to alkohol beze stopy účinné látky. Raději jim kapej rum, to bude mít leší chuť.

Homeopatika jsou čisté placebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18918
9.1.20 06:23

Davam skolkovemu diteti lichorerisnicovou tinkturu, nechce sladky urinal. Nevhodne je to jen, protoze je to tinktura, ma to v sobe trochu alkoholu. Par kapek to dite nezabije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 06:34

@Svistice a kolik ji tedy mohu dat kdyz je na baleni psano 3× 10kapek a je to myšleno pro dospělé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 06:36

@martina bl na kapkách co mám já je psáno nevhodné pro děti. Jsou to kapky od pana Jukla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18918
9.1.20 06:36

Bych ji dala 3×5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 06:37

@Svistice na kapkách co mám já je psáno nevhodné pro děti. Jsou to kapky od pana Jukla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18918
9.1.20 06:42
@wejuunkaa87 píše:
@Svistice na kapkách co mám já je psáno nevhodné pro děti. Jsou to kapky od pana Jukla

To je na te moji lichorerisnicove tinkture psane taky. Protoze je tam lih. Nicmene na pocinajici zanety mocovych cest zabira skvele a pokud do ditete nedostanu urinal, urologicky caj ani caj z listu lichorerisnice, tak neni co resit. Lepsi par kapek alkoholu, nez to nechat rozjet a zkoncit na antibiotikach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 06:44

@Svistice ja to mam dceri na rymu a kasel na dychaci cesty, taky vzdy koncime na antibiotikach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18918
9.1.20 06:50

@wejuunkaa87 Na kasel bych zkusila cibuli s cukrem nebo medem.
Osvedcil se nam i jitrocelovy sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama