Lichořeřišnice na zánět močových cest v prvním trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1867
28.1.22 10:48

Lichořeřišnice na zánět močových cest v prvním trimestru

Ahoj jsem v 6 TT a mám streptokoka v moči, bohužel jsem alergická na penicilin a doktorka mi řekla, že na tohohle zabírá z povolených pouze penicilin a tudíž mi nic jiného dát nemůže. Jsem už po ZT v 9tt a proto bych ráda nechtěla nic zanedbat, máte někdo zkušenosti s lichořeřišnici na začátku těhotenství ve formě tablet nebo čaje?
Na internetu jsou rozporuplné názory, někde, že se může a někde že ne. Zatím užívám jen blokurimu a maxovsky cranberries sirup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3040
28.1.22 10:57

Uzivala jsem a dle moji gyn taky ok. Brala jsem kapky, jen pozor na davkovani, obsahuje i alkohol, ale uprimne docela nepatrne mnozstvi. Do toho jsem jedla susene brusinky a pila brusinkovy caj (z brusinek doma delany, ty sypane caje skoro zadnou brusinku neobsahuji). Ona spis se ma uzivat preventivne ci v pocatku zanetu, rozjety zanet uz nerozezene, e muze pomoci v lecbe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
28.1.22 11:03

@astoret děkuji, ty kapky mě právě odrazují co se týče toho alkoholu, ale jestli rostlina jako taková nevadí tak by čaj nebo tablety taky vadit neměly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34528
28.1.22 12:17
@Elkapelka píše:
@astoret děkuji, ty kapky mě právě odrazují co se týče toho alkoholu, ale jestli rostlina jako taková nevadí tak by čaj nebo tablety taky vadit neměly.

na lichořeřišnici pozor, kolegyně to přidávala do smoothie, a její přítel chtěl, ať tam přidá víc, že je to moc zdravé, přítelovi z toho bylo hodně špatně, nebyl schopný řídit a i zvracel, nevěděli, proč mu je špatně, až za měsíc dala do smoothie lichořeřišnici zase, a chlap zase málem mdloby a zvracení, může se toho jen malinkaté množství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
28.1.22 12:49

@stinga dobře, já to plánovala jen v malém množství,, jsem z toho krapet zoufalá, když nemůžu použít ATB :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
28.1.22 15:54

Taky jsem slyšela, že v těhotenství se lichořeřišnice nesmí. Mě pomohla homeopatika Cantharis a taky brusinky. :kytka: Ten Cantharis by snad neměl v těhotenství vadit, ale raději se zeptej v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat