Lichý M cyklus o 4 dny delší než sudý

339
29.6.15 13:29

Lichý M cyklus o 4 dny delší než sudý

Zdravím, tento měsíc jsme se rozhodli, že je na čase se rozrůst a tak jsem si trochu dělala pořádek v cyklech. HAK mám vysazenou od ledna 2014 a když jsem si sepsala délky jednotlivých cyklů, na první pohled mě zarazil pravidelný rozdíl mezi lichým a sudým měsícem - v průměru 27 dní a 31 dní. Máte to taky někdo takhle?
Založila jsem si účet na fertilityfriend, vložila tam i data zpětně, ale došlo mi, že ty kalednáře a grafy všechny cykly jen průměrují a nedá se tedy podle toho moc řídit. Je tam možnost to nějak nastavit? Nebo máte někdo tip, kde by se daly data zadávat a trochu by to pomohlo s načasováním tulení?
Díky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1030
29.6.15 13:46

V aplikaci menstruacni kalendar, jde dopredu nastavit delku cyklu a delku lutealni faze. Pote to vykresli v kalendari plodne dny, predpokladanou ovulaci a menstruaci.
Ale nejde tam nastavit sude a liche mesice, to byste musela kazdy mesic prepsat delku cyklu, aby Vam to vykreslilo na dalsi mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 13:59

@cilam radím netulit, ale souložit a vykašlat se na nějaký načasování ;) Jinak by to mělo být normální, to co popisuješ. Já měla jeden čas na střídačku silnější a kratší MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
29.6.15 14:08

@lleennttiillkkaa ok, změním večerní program :D akorát to neplánování/nečasování jednak prostě v ničem v životě neumím :D a druhak, nemáme s partnerem takovou frekvenci styků, abych mohla s klidem říct, že je nějaká šance na mimčo, tak bych aspoň jedno milování trošku iniciovala já, partner bude štěstím bez sebe :) a já budu mít klidné svědomí, že jsme pro to něco udělali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363
29.6.15 14:43

Ovulace bývá 14 dní před menstruací. Takže když víš, jak dlouhý cyklus bude, jen si odpočítej dva týdny… na to žádný program nepotřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 14:49

Je to naprosto normální, v cyklech se střídají vaječníky a každý může pracovat jinak…Když se takhle pravidelně střídá délka cyklu, jde to pěkně spočítat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama