Reklama

Líčíte se, i když jste doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 28.11.17 13:53
Líčíte se i když jste doma?

Pro odlehčení :) Líčíte se každý den? myslím maminky, které jsou s dětmi na mateřské. I když třeba víte, že ten den asi nikam nepůjdete? já to mám tak, že se líčim jen když jdu ven. Jinak mám nejradši, když se líčit vůbec nemusím a pohodlné volné tepláky na sobě :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 28.11.17 13:55

Bb krém a korektor vždy. Stíny a rasenku jen když jdu ven ;) ale nechávám si nárůst vlasy, abych je mohla chytit do culíku. Každy den to foukat je mor :mrgreen:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 28.11.17 13:56

Nelicim se doma vubec a ven pouze vyjimecne a to jenom oci, makeup nepotrebuju :palec:

cverunka
Závislačka 2543 příspěvků 28.11.17 13:58

Já se líčím i když jsem jen doma. Nedělám si žádné velké líčení, ale zatřu kruhy pod očima, upravím obočí, dám si řasenku, zdravíčka. Ale třeba tď jsem nemocná a na parádu nemám ani pomyšlení a vypadám jak zombie :mrgreen: Zvonil pošťák a musel se i leknout chudák. :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 28.11.17 13:58

Tak já po dobrých radách na e-miminu už každý den používám BB krém od Alverde, korektor na kruhy pod očima, pudr a trochu růž. Protože málo spím a přes den fofry, vypadám jinak jako zombie, mám fakt nezdravou barvu pleti, tak aby se mě ráno nelekly učitelky ve škole, když tam vezu starší dceru :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.11.17 v 13:59

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:58

Doma neee

lucenka
Vesmírná mluvilka 32076 příspěvků 28.11.17 13:58

Ani na rodičáku ani teď, kdy už jsem v práci, tak se doma nelíčím. Když jdu ven, tak si většinou dám jen řasenku (ale kolikrát nepoužiju ani tu).

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 28.11.17 14:00

Nejsem tedy na mateřské, ale maluji se dle nálady :) někdy jsem namalovaná, i když vím, že budu jen doma a naopak někdy, kdy je jasné, že budu půl dne pryč, tak na to prdím :mrgreen:. Jen teda do tepláků bych rozhodně nikdy nelezla.

medunka23
Kelišová 6857 příspěvků 28.11.17 14:01

Ne, nelicicm, ale těch dnů kdy nikam nejdeme opravdu minimum, starší vozim každé ráno do školky, takže tam je to jasné. Jen dneska máme valeci den, neco na mě leze a další dny mám naslapany program…prace, školka starší, cvičení mladší a výtvarná dilnicka na adventní ceně s se starší, pečení pernicku…takže dneska fakt ne a dokonce jsme vsechny 3 v pyzamech :mrgreen:

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 28.11.17 14:01

Ne, ani nemůžu, mám natolik citlivou pleť, že celý den na sobě často nesnesu ani ty nejméně umělá a nejméně dráždivá líčidla

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 28.11.17 14:02

Ne. Ani kdyz jdu jen obycejne ven (nakup, prochazka, hriste), tak ne. Jen kdyz jdu nekam k doktorum, na obed, vetsi nakupy nebo navstevu, a i tak jen bb krem a rasenka.

PaníBovaryová
Závislačka 3905 příspěvků 28.11.17 14:06

Jenom, kdyz mam naladu, tak se i na doma nalicim :) pro radost

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 28.11.17 14:08

Ne doma urcite ne. A ani kdyz jdu s malou na prochazku nebo do kauflandu nakoupit. Maluju se jen obcas a to jete k tomu jen oci.

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 28.11.17 14:09

@GabinkaCh
No ještě se na doma líčit, to by mě tak hlo… :mrgreen: Stejně je zdravější nechat pleť dýchat, řasy odpočinout od nánosu atd…

cecetka
Kelišová 7215 příspěvků 28.11.17 14:10

Ano, i doma byvam ucesana a nalicena. Nijak me to nezatezuje :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >