Lidem asi lezu na nervy, nemají o mě zájem

Anonymní
3.5.20 17:14

Lidem asi lezu na nervy, nemají o mě zájem

Dobrý den.
Mám pocit ze lezu lidem na nervy. Nevím čím, nikdy mi nic nikdo neřekl.

Ale vidím to - občas překroutí oči, občas jsou netrpěliví až prudcí, podráždění.

Nikdo mě nevyhledává- pár známých mám, ale nikdo nemá čas, až když žádný jiný jeho známý nemá čas tak se ozvou a to ještě nakonec někdy i zruší. :(
Mrzí mě to, jelikož si myslím ze v duši jsem dobrý člověk, jsem hodná na lidi. Paradoxně lidi kteří jsou prudší a tvrdí mají kolem sebe přátel mnoho.

Co mohu dělat? Dá se to změnit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.5.20 17:25
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Mám pocit ze lezu lidem na nervy. Nevím čím, nikdy mi nic nikdo neřekl.

Ale vidím to - občas překroutí oči, občas jsou netrpěliví až prudcí, podráždění.

Nikdo mě nevyhledává- pár známých mám, ale nikdo nemá čas, až když žádný jiný jeho známý nemá čas tak se ozvou a to ještě nakonec někdy i zruší. :(
Mrzí mě to, jelikož si myslím ze v duši jsem dobrý člověk, jsem hodná na lidi. Paradoxně lidi kteří jsou prudší a tvrdí mají kolem sebe přátel mnoho.

Co mohu dělat? Dá se to změnit?

Jasně, že se s tím dá něco dělat. Jen jsi třeba ve špatné společnosti. Jaké máš koníčky, co děláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
3.5.20 17:26

Tak se asi pohybuje v nesprávném okruhu lidi. Vyhledej si kamarády tam, kde je ti dobře. Sport, koníček, jiný zájem. Určitě bych tu nebyla pro někoho, pro koho jsem až poslední volba a to ještě kdyz už to fakt jinak nejde. To mi přijde pod úroveň a zoufale. Potom tě tak i ti druzí berou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20648
3.5.20 17:34

A neni a tebou ukrutna nuda? Nemoralizujes? Jsi necim zajimava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4151
3.5.20 17:47

Pokud je tvoje první otázka, jestli volí pravici nebo levici. A jestli teda fandí Kalouskovi/Babišovi/Okamurovi apod. Tak se nedivím, že protočí očima a jdou pryč. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 17:51

Nevím jestli semnou je nuda - to snad ne :D :nevim: moje koníčky jsou posilovna, fitness, brusle, kolo, cestování, výroba domácích mýdel, zahradničeni, výcvik našich dobrmanů.
*podotýkám do hospod nechodím a nepiju, dítě nemám..:think:

• Nahlásit
  • Citovat
20648
3.5.20 18:03
@Anonymní píše:
Nevím jestli semnou je nuda - to snad ne :D :nevim: moje koníčky jsou posilovna, fitness, brusle, kolo, cestování, výroba domácích mýdel, zahradničeni, výcvik našich dobrmanů.
*podotýkám do hospod nechodím a nepiju, dítě nemám..:think:

Tak konicky zneji zajímavě :think: a nejses treba moc dokonala, ze vzbuzujes v lidech respekt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
3.5.20 18:10

Jsi úplně normální holka, problém na tvé straně nevidím. Nemyslím si, že by ses měla měnit, naopak zůstaň taková, jaká jsi a MĚJ SE RÁDA. Možná to s tebou není tak špatné, jak píšeš, jen máš sentimentální náladu a vpadáš do určité lítosti, že to není tak, jak bys chtěla. Já to mám podobně jako ty, taky mě to někdy zamrzí, ale beru to tak, jak je. Rozhodně si nemyslím, že kdo je tvrďák nebo suverén má víc opravdových přátel a má se líp. Určitě se najde někdo v tvém okolí, s kým budete naladění na stejnou vlnu, když nikoho takového nemáš teď, časem třeba jo. Není potřeba mít desítky přátel, stačí jen pár. Nějak cíleně bych je asi nehledala, najdete se životem sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
3.5.20 18:20

A jak to bylo ve škole? do kolektivu jsi zapadla bez problémů nebo naopak už tam jsi cítila, že jim lezeš na nervy?
Ono je to problém, pár takových lidí jsem poznala a je to zkrátka jistá sociální neobratnost. Někteří lidé opravdu mají takové způsoby, že jsou těžko snesitelní, i když se snaží být milí a přátelští. Řešení je asi si připustit svoji nedostatečnost a zkusit najít přátele podobného ražení. Vím o jedné známé, všichni se jí vyhýbali, protože zkrátka byla divná a moc se vnucovala, navíc jí hodně smrdělo z pusy. Našla si manžela, kterému je to úplně jedno. On vypadá normálně (ve smyslu ne divně), ale asi bude mít taky nějaký jiný společenský cit.
Viděla jsem to vícekrát, jistě budou mezi námi lidé, co by si s tebou sedli.
Jinak bych ještě doporučila, pokud ti to není proti srsti, zkusit chodit do nějaké církve, tam jsou lidé tolerantní a vítají každého a případná tvá neobratnost bude brána shovívavěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6780
3.5.20 18:29
@safina píše:
Jinak bych ještě doporučila, pokud ti to není proti srsti, zkusit chodit do nějaké církve, tam jsou lidé tolerantní a vítají každého a případná tvá neobratnost bude brána shovívavěji.

Třeba https://cs.wikipedia.org/…%A9_Jehovovi! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
3.5.20 18:49

@jege tak existují jiné církve, co nebudí tolik nevole…třeba evangelíci, husité apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10760
3.5.20 18:51
@Anonymní píše:
Paradoxně lidi kteří jsou prudší a tvrdí mají kolem sebe přátel mnoho.

To, ze takovi lide jsou v kontaktu s mnoha lidmi, neznamena, ze jsou to jejich pratele. Ve skutecnosti mohou byt tito lide hodne osameli :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama