Lidi nemyslí a lezou za couvající auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:42
Lidi nemyslí a lezou za couvajici auta

Ahojky lidičky mám řidičák 10 let a bojim se řídit čím dál tím víc :( a to se dá říct že řídím pomalu každý den. Třeba včera při couvání na parkovišti několik lidí mi vlezlo za couvajici auto :oops: a já měla dost stazenej zadek abych mohla vůbec vyjet a někoho neprejela:( Přijde mi že lidi nemysli :nevim: pardon potřebovala jsem se vypovídat :) :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 16.07.19 06:44
@Anonymní píše:
Ahojky lidičky mám řidičák 10 let a bojim se řídit čím dál tím víc :( a to se dá říct že řídím pomalu každý den. Třeba včera při couvání na parkovišti několik lidí mi vlezlo za couvajici auto :oops: a já měla dost stazenej zadek abych mohla vůbec vyjet a někoho neprejela:( Přijde mi že lidi nemysli :nevim: pardon potřebovala jsem se vypovídat :) :srdce:

Ahoj, já jezdím velkým Vianem, je to něco jako malá dodávka a lidi jsou natolik stupidní, že lezou i za to. Naštěstí mám senzory, ale stejně, oči i na pr.eli fakt nemám, a to koukám na všechny strany a najednou hup a lidi za autem.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12701 příspěvků 16.07.19 06:45

Jojo, lidí nemají pud sebezáchovy. Mě už kolikrát skoro skočil někdo pod kola. Strašně se bojím, když jedu kolem autobusu v zastávce, tramvajového ostrůvku či kolem davu turistů na chodníku. A to ani nemluvím o přechodech. Zde speciálně lidí lezou do silnice bez rozhlédnutí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:48

@nozu jsem ráda že nejsem sama u přechodu bezne pribrzduji a pokud se mi nejaky chytrák nelepí na zadek auta zastavím :mrgreen: vždy si říkám lepší zastavit než ho svézt na kapotě :mavam:

Jogrr
Závislačka 4995 příspěvků 16.07.19 06:48

Auto se senzory, nebo s parkovaci kamerou.

Lidi obecne hloupnou, ve vsech oblastech.

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 16.07.19 06:49

No jo no, jako řidiči musíme pořád předvídat, speciálně u těch autobusů, když zastaví a lidi vylejzaj, tak já teda vždycky jedu hodně pomalu a počítám s tím, že mi tam může někdo vlézt nebo když jedu kolem malejch děti, které jdou po chodníku a na přechodech mají chodci přednost, takže pouštím a pak nemusím řešit, jestli mi tam někdo vejde nebo ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:50
@nozu píše:
Jojo, lidí nemají pud sebezáchovy. Mě už kolikrát skoro skočil někdo pod kola. Strašně se bojím, když jedu kolem autobusu v zastávce, tramvajového ostrůvku či kolem davu turistů na chodníku. A to ani nemluvím o přechodech. Zde speciálně lidí lezou do silnice bez rozhlédnutí.

No neteř takto vběhla pod auto, ale na přechodu a tak za to může automaticky řidič. Ale je fakt že vzhledem ke zranění která utrpěla si to bude pamatovat do konce života.

Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 16.07.19 06:51
@Zoe1 píše:
No jo no, jako řidiči musíme pořád předvídat, speciálně u těch autobusů, když zastaví a lidi vylejzaj, tak já teda vždycky jedu hodně pomalu a počítám s tím, že mi tam může někdo vlézt nebo když jedu kolem malejch děti, které jdou po chodníku a na přechodech mají chodci přednost, takže pouštím a pak nemusím řešit, jestli mi tam někdo vejde nebo ne.

No speciálně zastávky MHD taky nesnáším, tam lidi skáčou bez rozhlédnutí do silnice běžně, aby člověk fakt myslel za všechny. Proto nesnáším ježdění po městě. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:51

@Zabatko no s tím bych ani jezdit nemohla :D mě stačí Ford fussion ne moc vysoké auto ale taky je vyšší dřív jsem měla auto prtouska. Někdy je to vážně o hubu a jsem ráda že to nevidím jen já :o

Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 16.07.19 06:52
@Anonymní píše:
No neteř takto vběhla pod auto, ale na přechodu a tak za to může automaticky řidič. Ale je fakt že vzhledem ke zranění která utrpěla si to bude pamatovat do konce života.

Chudák řidič, pokud mu někdo skočí rovnou pod auto, přechod nepřechod, tak za to přece nemůže. Od té doby co je přednost na přechodech se lidi chovají jak idioti, nebo hloupnou obecně.

Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 16.07.19 06:54
@Anonymní píše:
@Zabatko no s tím bych ani jezdit nemohla :D mě stačí Ford fussion ne moc vysoké auto ale taky je vyšší dřív jsem měla auto prtouska. Někdy je to vážně o hubu a jsem ráda že to nevidím jen já :o

Hele je to o zvyku, dřív jsem jezdila s Ibizou, tak je celkem maličká, ale co jsem přesedlala do Viana, tak si to nemůžu vynachválit, sice při couvání aby člověk čučel fakt dost pečlivě, ale jinak máš z toho lepší výhled, což se v provozu hodí. Dokonce jsem se s tím naučila couvat i do naší branky, se zrcátky to mám na každé straně cca 1,5 cm. Už bych malé auto nechtěla. :lol:

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 16.07.19 06:56
@Zabatko píše:
Chudák řidič, pokud mu někdo skočí rovnou pod auto, přechod nepřechod, tak za to přece nemůže. Od té doby co je přednost na přechodech se lidi chovají jak idioti, nebo hloupnou obecně.

Ale kdo ví jak to bylo, když vidím děti u přechodu automaticky zpomaluji a pouštím je. Ten řidič měl zastavit, jestli stála na přechodu, když vidím děti z dálky u přechodu, tak nejedu jak blázen, ale zpomalim

Kakika
Neúnavná pisatelka 15332 příspěvků 16.07.19 06:57

Parkoviště u nákupních center - ta mě naučila si do parkovaciho místa couvnout. Když prijíždím, mám o situaci lepší přehled (kolik se v daný čas na místě nachází lidí, kdo vystupuje…), než když po nákupu přijdu k autu…než ulozim nákup, sednu si, pripoutam se..chvilku to trvá a za tu chvilku se situace pořád mění. Mám senzory, ale až tolik na ně nespoleham. Má noční můra jsou malé děti. V zrcatcich nejsou vidět, rodiče se mnohdy věnují všemu jinému, jen těm dětem ne. Jenže provozu se pořádně nevěnuje podstatná část účastníků - ať už jde o chodce, cyklisty, řidiče… Jezdím denně a každý den vidím ty oči tekajici (nebo rovnou zirajici) na obrazovku mobilu, sluchátka v uších…nějak se vytratil pud sebezáchovy.
Edit: hrubka. Fuj :oops:

Příspěvek upraven 16.07.19 v 07:05

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:58

@Zoe1 přesně tak ;) pouštím taky vždy jenže když se řidič za vámi vám lepi na zadek :o stalio se mi že jsem zastavila na přechodu a zamnou auto mě predjelo a málem chodce srazilo… A to jsem koukala do zpětného zrcátka a byl dost daleko od mého auta tak aby mohl zastavit ;) takže to je nejen o chodících ale i řídících :palec:

Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 16.07.19 07:02
@Zoe1 píše:
Ale kdo ví jak to bylo, když vidím děti u přechodu automaticky zpomaluji a pouštím je. Ten řidič měl zastavit, jestli stála na přechodu, když vidím děti z dálky u přechodu, tak nejedu jak blázen, ale zpomalim

No tak to já samozřejmě taky, ale víš co, kolikrát ty děcka nemyslí a vlítnou tam bez rozmyslu, a to pak neuděláš nic. Zase na druhou stranu plno řidičů přechody ignoruje a já jsem takto měla nehodu, kdy jsem zastavovala na přechodu a frajer za mnou nečučel a napasoval to do mě, naštěstí ta stará paní byla mimo dráhu letu, kam mě ten dotyčný posunul. Já jsem měla v autě 6 týdenní dceru a zadní náraz s ní švihnul, tak jsme mazali po doktorech, plakala nepříčetně, ale asi jen leknutím, naštěstí jí nic nebylo. No takové nervy už bych zažít nechtěla. Na mém autě byla škoda 40 000 a jeho bylo na odpis. Ještě, že jsem měla vzadu tažné.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama