Lidl body na plyšáky Disney - Praha

9.12.19 16:12

Lidl body na plyšáky Disney - Praha

Ahoj, neprodáváte/nevyměníte někdo z Prahy lidl body na plyšáky Disney co tam teď mají? Pokud ano prosím správu :mavam: Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1261
9.12.19 16:18

@katintheBOx63 mam doma 2 body, jestli ti to pomuze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 16:20

@luci.no Ja nemam zadny bod :lol:, tak spiše hledám někoho kdo má těch bodů na celou kartu. Ale kdyby se našel někdo jen s 5ti body tak se ozvu o ty dva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
9.12.19 16:24
@katintheBOx63 píše:
@luci.no Ja nemam zadny bod :lol:, tak spiše hledám někoho kdo má těch bodů na celou kartu. Ale kdyby se našel někdo jen s 5ti body tak se ozvu o ty dva :mavam:

Co tam třeba nakoupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21495
9.12.19 16:28
@kačka39 píše:
Co tam třeba nakoupit?

Já tam chodím a slušně utrácím, ale to fuška nasbírat 8 samolepek sama. Taky somruju u kolegyň. Na epipi jsem to teda nezkoušela. Jednou jsem panínu kasy dala zbytek nálepek, aby měla, protože jsem věděla, že nenasbírám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 16:32

@kačka39 Bohuzel tak moc tam nechodim od doby co maji eshop na veci a od doby co k nam jezdi jiny eshop s potravinami co to vynese az ke dverim. Jen nahodou jsem tento tyden sla a videla tam plysaky, tak mne jen napadlo ze pokud to nekdo má nasbírané a nevyužije, tak zkusim vyměnit na něco (víno, liskovcové ořechy, domácí vánoční cukroví,..) nebo za par korun koupit. Zas tak urgentně je nepotřebuji abych tam šla udělat nákup za 3500 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
9.12.19 16:35

@Russet Když kupuješ jen jídlo, tak je 500 hodně velká částka. Je to horší než jinde, kdy máš mít 10-12 samolepek za 200.
Ale když jsem tam pracovala, tak to dost lidí dělalo tak, že nakoupili non-food (oblečení atd.) nasbírali nálepky a pak to všechno vrátili. Nám teda fakt u někoho přišlo, že to dělali jen kvůli bodům.
A já dneska koupila plyšáka za body, 2 mě dala mamka a nic jsem nevracela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 16:38

Zkuste se zeptat přímo pokladní. My udělali zrovna v sobotu nákup za necelých 800 a pani jsem poprosila, jestli by neměla pár bodíků, co někdo nevzal a paní nám dala na necelý 3 kartičky. Samozřejmě je to o lidech, ale když jsem se ptala kdekoli na různý nálepky, tak se mi nikdy nestalo, že by mi jich pár nešoupli :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
9.12.19 17:11

Kdyby někdo chtěl, tak mám 3 body

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
9.12.19 17:24

@TeSudička takhle dostavam vic bodu v Albertu. Nejlepsi je chodit nakupovat s detma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama