Lidl - pondělní akce v pátek?

21165
29.5.15 09:28

Lidl - pondělní akce v pátek?

Ahoj holky,
zaujalo mě v letáku zboží, které bylo od pondělka (konkrétně matracový chránič). Dnes je pátek. Má cenu tam letět, nebo už to je stažené a mají tam jen akce od čtvrtka?
Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5432
29.5.15 09:31

@pe-terka Nevím, jestli je to tak všude, ale u nás některé nevyprodané zboží leží dál a občas ho dají i do výprodejových slev ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
29.5.15 09:32

@pe-terka za zkoušku nic nedáš a nebo mě se vyplatilo jet do menších měst v okolí. U nás to nemají už dopoledne a když volám mamce jestli to u nich nemají tak z 90% mají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6206
29.5.15 09:44

Jak píše @tterka @tterka, to starší neprodané zboží posunou do regálů dál. Zajdi a uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
29.5.15 10:00

@pe-terka Ja ho u nas vcera koupila, mrkni se. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
29.5.15 10:25

@pe-terka pravda, jak kde… Škoda je, že ho mají jen v jednom rozměru (pokud jde o ten nepropustný), ten jsme si chtěli koupit, ale bohužel ta velikost nám nevyhovovala (potřebovali jsme 200×80cm) tak jsem objednali nepropustný chránič na i-matrace cz a teď čekáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21165
29.5.15 13:27

Tak jste měly holky pravdu. Měli tam vyskládané i nevyprodané pondělní zboží. Ale ty chrániče tam už nebyly, vyprodáno…Tak holt příště…Nedávno jsme tam v akci koupili matrace, za 1500 ks, a jsou fajn. No, jeli jsme tam tenkrát hned v pondělí. Člověk si to musí hlídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama