Lidl reklamace bez účtenky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
875
14.4.17 19:43

Oni si to najdou. A pokud jde o spotřební zboží, tak vidí, že to je jejich a u nás jsou hodně vstřícní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
14.4.17 21:47

@Ellusa @Ellusa @zvidavajanca to já vím, ž e jsou schopni podle toho čísla to dohledat, ael já mám deset účtenek a nejsem si jist jestli mám tu správnou, mimochodem včera jsem zrovna reklamoval a nic nenčítali a neověřevali, pouze opisovali z účtenky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ellusa
14.4.17 21:50

@hBod Možná je to při výměně jinak, nebo Lídl od Lídlu, nevím :nevim:. Mám jen tu zkušenost s výměnou za jinou velikost a tam si to číslo kontrolovali. Mi to bylo jedno, protože to sedělo 8)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
853
17.4.17 10:46
@zvidavajanca píše:
Nic neříkající. Vůbec nic to neříká o tom, že si koupila danou věc :nevim:

Zapoměla jsem napsat že to jednak není v Lidlu a šlo o koupení pouze jedné věci:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
17.4.17 13:17
@Klarindas píše:
Zapoměla jsem napsat že to jednak není v Lidlu a šlo o koupení pouze jedné věci:-))

Tak ono za 499,– můžeš nakoupit i rohlíky :nevim: Nbeo to může být suma jakéhokoliv nákupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
17.4.17 14:19
@zvidavajanca píše:
Tak ono za 499,– můžeš nakoupit i rohlíky :nevim: Nbeo to může být suma jakéhokoliv nákupu.

Rohlíky tam opravdu neprodávají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
13.8.20 07:45

Holky, jak v Lidlu na prodejně vyměnit velikost. Jsem asi úplný tele, ale ještě jsem nic neměnila :-) Koupila jsem menší a nechci vracet, jen vyměnit za větší. Normálně projdu celým krámem, vezmu si správnou velikost a s oběma velikostma půjdu na pokladnu? Nebo nejdřív to někde nahlásit, že jdu měnit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3495
13.8.20 07:55

@Salorka vrat a znovu kup jiné, pokud bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3634
13.8.20 07:55

@Salorka dojít to nahlásit nejdříve na pokladnu. Jinak by pokladní nemohla vědět, že sis to jen tak nevzala na „starou“ účtenku a mohla by to chtít i zaplatit.
Někde ti nejdříve za špatnou velikost vrátí peníze, jinde se to jen fyzicky vymění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
13.8.20 08:04

@Salorka nejdřív jsem vrátil špatné na pokladně a pak prošel obchodem a koupil si správné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18213
13.8.20 08:33

@Salorka nejdriv to vrat a pak jdi pro nove, nebo jeste reknou, zes to ukradla. Vzit si starou uctenku, popadnout v kramu novy kus a jit na pokladnu jakoze to vracis, by mohl kazdy. Ono je taky mozny, ze uz tvoji velikost ani mit nebudou. U nas ty pěkné veci maj tak frn a pak maximalne jenom velikosti na slony, jak si pro neco nejdu hned rano prvni den akce, tak uz to nesezenu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16544
13.8.20 09:04

Já teda předem nevracím. Původní věc mám v kabelce, v pytlíku a mám tam k tomu účtenku. V obchodě si vezmu novou velikost a na pokladně nahlásím, že nevracím, jen měním kus za kus. Nikdy s tím problém není. Stejně se k pokladnám musí obchodem projít, tak proč bych to jako dělala dvakrát.? Kdyby měli pochybnosti, můžou si to zkontrolovat na kamerách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
13.8.20 10:17

Holky díky. Tak jsem šla rovnou pro novou a u poklady vyndala z kabelky tu se špatnou velikosti a jen vyměnila. Nic víc. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
14.8.20 10:59

Tak asi trochu změnili přístup, protože když jsem asi před půl rokem takhle chtěl něco vyměnit, tak jsem si vzal původní věc, účtenku a dal do tašky s tím, že se půjdu podívat, jestli mají správnou velikost. Našel jsem a šel k pokladně, že chci jen vyměnit velikost a ona na mě:
A jak mám vědět, že jste si to nekoupil včera, nevzal účtenku a teď si nenašel stejnou velikost a novou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
14.8.20 21:34
@Janli píše:
Já teda předem nevracím. Původní věc mám v kabelce, v pytlíku a mám tam k tomu účtenku. V obchodě si vezmu novou velikost a na pokladně nahlásím, že nevracím, jen měním kus za kus. Nikdy s tím problém není. Stejně se k pokladnám musí obchodem projít, tak proč bych to jako dělala dvakrát.? Kdyby měli pochybnosti, můžou si to zkontrolovat na kamerách…

Také to tak dělám, žádný problém s tím nemám, vše OK. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama