LIDL - Vedoucí směny, zástupce manažera, manažer/ka

Anonymní
16.6.21 18:53

LIDL - Vedoucí směny , zástupce manažera , manažer/ka

Máte někdo čerstvé zkušenosti na některé z této pozic?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2013
16.6.21 19:06

Doporučuji přečíst . Koresponduje to s lidmi, které kolem lídlu znám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9157
16.6.21 19:12
@Aquarius79 píše:
Doporučuji přečíst . Koresponduje to s lidmi, které kolem lídlu znám.

Tak nějak mě to přijde, že dávají dobrý peníze za hodně náročné práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6698
16.6.21 19:15
@Aquarius79 píše:

Přečetla jsem si taky a teda je mi blbě, jen to čtu. To si člověk asi ani nezajde na WC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
16.6.21 19:23
@Cenarius píše:
Tak nějak mě to přijde, že dávají dobrý peníze za hodně náročné práce.

Já se domnívám, že je to takové to zaměstnání, kde si člověk uvědomí, že peníze nejsou všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
16.6.21 21:04

Já má stejné zkušenosti, ale z úplně jiného oboru, jako zástupce vedoucího prodejny :lol: asi to tak bude fungovat všude. Mohla jsem x smen všecko udelat a zadané úkoly postihat, až mi vedoucí říkal, ze se nemusím tak honit a klidně mužu něco nechat ostatním na příští den, například zboží na zaklizeni ze muže počkat vedle u regálu a stačí ho jen načíst. Koneckoncu on sám nám takto věci nechával pravidelně. Nu tak jsem si řekla, že to teda zkusím, a nechala jsem asi třetinu toho zboží venku zbroji regálu ve skladu, když jsme jednou opravdu nestíhali a bylo zrovna hodně zákazníků. A samozřejmě jsem to příště pěkně schytala, jak je jako možné, ze to není hotové, když to vždycky hotové bylo? A vo vo vo tom to je :mrgreen: :lol:

A o tom, ze ti ve 20:00 hodinu před koncem prijdou z OC oznámit, ze budou ve tvé prodejně něco opravovat až do půlnoci a musis tam tedy samozřejmě zůstat, už ani nemluvím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3419
16.6.21 21:53
@Aquarius79 píše:

Hmm, tak to je masakr 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
17.6.21 07:51
@Cenarius píše:
Tak nějak mě to přijde, že dávají dobrý peníze za hodně náročné práce.

tak , ono je všude něco … dobrý peníze se nedávají zadarmo . To by je pak měl každej .

@Kfětoslava píše:
Přečetla jsem si taky a teda je mi blbě, jen to čtu. To si člověk asi ani nezajde na WC.

ono to nebude tak horký ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6698
17.6.21 13:02
@kucema píše:
ono to nebude tak horký ;-)

Tak vzhledem k tomu, ze tam ty recenze psali zamestnanci, nemám důvod tomu nevěřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
17.6.21 13:51
@Kfětoslava píše:
Tak vzhledem k tomu, ze tam ty recenze psali zamestnanci, nemám důvod tomu nevěřit

já to neobhajuju…samozřejmě to nebude dokonalá, pohodová práce za super prachy, kdy domů chodí člověk odpočinutej.

Spíš by mě zajímala zkušenost od někoho, kdo tam reálně dělal na některé z těch pozic a má osobní zkušenost. Tohle jsou jen dohady. Každá práce má svoje. Někdo tam spokojenej je, jinej zase ne. Záloží přece na spoustě věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6698
17.6.21 16:29
@kucema píše:
já to neobhajuju…samozřejmě to nebude dokonalá, pohodová práce za super prachy, kdy domů chodí člověk odpočinutej.Spíš by mě zajímala zkušenost od někoho, kdo tam reálně dělal na některé z těch pozic a má osobní zkušenost. Tohle jsou jen dohady. Každá práce má svoje. Někdo tam spokojenej je, jinej zase ne. Záloží přece na spoustě věcí.

Ale ty osobní zkušenosti mas v tom odkazu přece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat