Reklama

Itálie - Lido degli estensi, zábava a obchody v září

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plasticaley
Nováček 5 příspěvků 20.08.18 20:47
Lido degli estensi zabava a obchody v září

Zdravím vás, chtěl bych se vás zeptat na možnosti zabavy, celkovou vybavenost a infrastrukturu v září treba na poloostrově Cavallino-Treporti nebo lido degli estensi. Pořád vidím diskuse o počasí a teplotě moře v Itálii v září, ale chtěl bych i konkrétní informace. Třeba jestli tam je otevřena nějaká diskotéka nebo něco, kde se dá vecer či v noci zabavit, treba restaurace obchody stanky nějaký aquapark a podobně. Budu moc vděčný, chteli bychom si trochu prodloužit léto a bylo by to možné spíše od půlky září. Dekuji :*

Reklama

Reakce:

plasticaley
Nováček 5 příspěvků 21.08.18 10:05
Lido degli estensi zabava a obchody v září

Fakt nikdo nic? Pls

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >