Lido di volano nebo Rosolina mare

22.3.17 17:49

Lido di volano nebo Rosolina mare

Ahoj byl jste někdo v Lido di Volano? chtěla by jsem vědět jaké to tam je…zvažujeme buď Lido a nebo Rosolino mare… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5736
22.3.17 18:21

Nebyla, ale když jsem hledali před lety, kam jet s dětma do Itálie, tak jsem prolustrovala velmi podrobně všechny recenze a upustila od toho, tedy od Rosolina Mare. Jednak je tam z druhé strany laguna, což je sice krásné, protože je údajně sladkovodní a je tam nějaká přírodní rezervace. Ale všichni si na recenzích stěžovali na kvanata komárů, ale opravdu kvanta, nepomáhalo prý nic. A pak úroveň pláží taky špatná, hodně špatných recenzí. Často psali, že jezdili nakonec autem někam úplně stranou. Pláže se tam neudržují. Ale píšu, nebyla jsem, jen mám načteno. Tak projeď recenze.
e

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
22.3.17 19:22

Rosolinu urcite nebrat, právě kvůli tem komárům. Roky praxe nás naučily, že jezero, připadne řeka v blízkosti, je fakt problém. ;) Lido di Volano netuším. Zkuste pohledat recenze, většinou jsou vypovídající.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 19:43

My jedeme Letos do Caorle, je to tam moc pěkné…Našli jsme apartmán v klidné části s bazénem, trávník okolo, což je super pro děti, že si tam můžou hrát. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
22.3.17 20:49

Nechci vam brat iluze ale ti komari jsou peklo i v Lignanu nebo Caorle ci Bibione (vlastni zkusenost). Z rodiny loni byli v Rosolina mare a spokojenost, daleko mene lidi, fotky z plaze v pohode, nic spinaveho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
22.3.17 21:39
@Aishenka píše:
Nechci vam brat iluze ale ti komari jsou peklo i v Lignanu nebo Caorle ci Bibione (vlastni zkusenost). Z rodiny loni byli v Rosolina mare a spokojenost, daleko mene lidi, fotky z plaze v pohode, nic spinaveho.

My jezdíme do Caorle Altanea a tam tedy stříkají poctivě proti komárům, takže ano třeba jeden za noc se najde, ale dáváme do zásuvek odpuzovač a dobrý. Žádný nájezdy. Ale v tom Rosolina jsem četla, že je to moc zlý…ale nevím, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
22.3.17 21:44
@alisekR píše:
My jezdíme do Caorle Altanea a tam tedy stříkají poctivě proti komárům, takže ano třeba jeden za noc se najde, ale dáváme do zásuvek odpuzovač a dobrý. Žádný nájezdy. Ale v tom Rosolina jsem četla, že je to moc zlý…ale nevím, no.

Hele tezko rict, pamatuji pred dvema roky Bibione a tam to bylo strasny a to jsme meli hodne dobre ubytovani, vecer se nedalo bez repelentu zajit v klidu na veceri. Na tohle je super SAE, ani jediny komar :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 07:10

Ohledně těch komáru…tento problém jsme měly i v caorle a i v benedettu. Ještě kouknu na recenze zatím je to 50:50 pulka lidí si stěžuje a pulka tam jezdí každý rok :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
23.3.17 08:57

Ono asi záleží i na počasí…my třeba jeden rok neměli v Itálii jedinýho komára a další rok na stejném místě mraky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
27.6.17 09:14

My letos zase rosolina opravdu jak kdy zalezi asi na okolnostech jinak je to tam fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
27.6.17 09:42

Nemáte některá zkušenost s tím náramkovým repelentem, jestli to opravdu funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama