LIGAO,COBI či jen LEGO?

853
5.11.09 10:51

LIGAO,COBI či jen LEGO?

AHOJTE…rozhodla sem se pro koupi první sady LEGA a to Creator se 650dílky-cenově to je přijatelné, ale chtěla bych zároven mu k tomu koupiti ještě nějakou sadu, ale LEGO už není nic moc slušná cenová nabídka pro naše letošní vánoce.
Tak uvažuji o kostkách LIGAO či COBI měli by býti kompaktibilní s Legem…nevíte jak to je?A zda dílky i přestože, vím, že to je nižší kvalita drží u sebe?A dále na LegoCreator pak jdou sady typu city,castle,apd???Děkuji za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Kac
5049
5.11.09 12:45

ahoj,
o kostkách ligao či cobi nevím, jen odpověd, že jakékoliv verze lego na sebe sednou ať už creator, nebo řada city, nebo pirati. Záleží jak staré dítě máš a co zvládne sám postavit, nebo je to podle návodu zvládne sám. Creatora musím stavět Honzíkovi já a piráty si zvládne postavit sám dle návodu.(má 5,5 roku)
Za slušné peníze jdou pořídit třeba na aukru-lepší ceny než na mimibazaru. My jsme tam na nákupu ušetřili 300.
Ať dobře vyberete!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
5.11.09 14:07

Když Lego tak Lego. Creator je kompatibilní i s City dílky co zbyly po nás u rodičů. Náhražky nedoporučuju, nedrží, lámou se, barevně nejsou stálé.
Pro začátek k té 650 dílkové krabici budete potřebovat aspoň jednu velkou podložku, traverzy, díly na střechy, kolečka, okna a panáčky. Vše jde koupit nové, lepší je si dát práci a vyštrachat něco na Aukru. Výborné ceny mívají obchoďáky v lednu, doporučuju koupit akční kyblík s víkem a pak dohzovat co kde seženete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
6.11.09 15:34

Nikkol,
do napodobenin bych nešla. Syn dostal jako dárek malý model z Ligaa , ukázalo se, že k hraní byl nepoužitelný.Kostkám prostě chybí kvalita, předpokládám, že i u ostatních padělků je to obdobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
6.11.09 20:29

Moc díkuju všem za rady, na AUKRO už sem koukala, jelikož MMB na Lego se mi zdá doost drahé, asik to udělám jak píšete vy koupím sadu Creator+třebas nějakou starší sadu nebo okýnka, apd..či počkáme na narozeniny a dostane další dražší Lego.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Boss.
1.2.10 17:12

padělky ?

Synovcovi jsem koupil od Ligaa policejní a hasicskou stanici ani u jednoho se nic neláme všechno pohromadě drží jako stavebnice super. Cenově jsem ušetřil na dárkách oproti legu o více jak polovinu a počítám, že max rok dva si s tím bude hrát a pak to skončí bůhví kde, proto idealní řešení než kupovat drahé lego, ale když někdo chce lego tak chce lego a nemá koukat na cenu ;) jinak Ligao COBI a další jsou padělky ? to že modelují podobné kostky a styl znamená padělek ? to je jako kdybych si kupoval v krámě jogurt jogobela nebo auroshoper… výrabí to samé jen v jogobele je o něco víc jahod a tak stojí skoro jendou tolik… jak říkám use brain… 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
klinky
28.7.11 10:08

Klinky

Ligao na lego nepasuje, ale našel jsem na internetu cogo, které by mělo pasovat.
http://www.cogo.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
buko1
25.11.12 09:48

Ligao na lego nepasuje?

Potom si kúpil šmejd a nie Ligao. Aj keď moje deti majú väčšinu kociek originál Lego, občas sa kúpi aj niečo od iných výrobcov a zatiaľ všetko čo bolo so značkou Ligao je kompatibilné s kockami od Lego.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama