Liknavý přístup porodnice???

Anonymní
30.12.19 12:33

Liknavý přístup porodnice???

Omlouvam se za anonym, je to soukrome. Dcera ma 11 dni po terminu podle ms, 3 dny po terminu dle utz. Dnes byla na ozvach, poslana opet domu, za 3 dny znovu na ozvy, pokud se nic do te doby nehne.
Moc nekontroluji, tlak nemeri, vnitrne nevysetruji.
Pokud srovnam svoje „prenaseni“, kdy me pri fyziologickych ozvach, prutocich a amnioskopii preventivne hospitalizovali a porod vyvolavali…
Protoky pupecnikem taky ani nedelali…
Vychazi mi z toho, ze bud na to kaslou a pokud se neco stane, tak je to asi podle vseho jedno, a nebo pred par lety me zbytecne hospitalizivali, stresovali, cpali chemii a pripravili o prirozene porody.
A nebo holt svatky, tak se do niceho nepousti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
629
30.12.19 12:36

Záleží na přístupu porodnice. Ze všech možností trochu, ale poslední dvě bych řekla, že platí. Tři dny po termínu podle utz je v normě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19563
30.12.19 12:39

No jo, to je same do porodu nezasahovat, porod nevyvolavat, rodit nejlepe v lese… A kdyz pak nektera porodnicecse snazi vyjit v tomto pristupu rodickam vstric, tak je to spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
30.12.19 12:42

Me vzdy v porodnici merili tlak, brali moc, nataceli ozvy a kontrolovali I vnitrne. Tohle je odflaknute podle meho. Je moznost jezdit I jinam do porodnice? Jestli ne, vydupala bych dceri vysetreni, prece jen, tehotenstvi neni sranda. Preji at vse dobre dopadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1369
30.12.19 12:42

Vnitřní vyšetření je v závěru těhotenství úplně zbytečné :nevim: Pokud se jí něco nezdá, tak ať si o přeměření tlaku a průtoků řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12006
30.12.19 12:44

Tlak by měřit měli, vnitřní vyšetření není nutné. Já jsem teď přenášela a chtěla jsem vyšetřit, abych věděla, že se otvírám. Ale nutnost to není.
Důležité je, že jsou ozvy v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16101
30.12.19 12:44
@Cuddy píše:
No jo, to je same do porodu nezasahovat, porod nevyvolavat, rodit nejlepe v lese… A kdyz pak nektera porodnicecse snazi vyjit v tomto pristupu rodickam vstric, tak je to spatne.

přesně tak, tento přístup by vyhovoval všem ženám které brojí proti vedenému porodu. odmítnutí vnitřního vyšetření, ozev, to je klasika…dneska je to módní, prý tělo ví co dělá. a o přenášení se mluví až 2 týdny po termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 12:45
@sahrazad1 píše:
Me vzdy v porodnici merili tlak, brali moc, nataceli ozvy a kontrolovali I vnitrne. Tohle je odflaknute podle meho. Je moznost jezdit I jinam do porodnice? Jestli ne, vydupala bych dceri vysetreni, prece jen, tehotenstvi neni sranda. Preji at vse dobre dopadne…
@barbuchablond píše:
Vnitřní vyšetření je v závěru těhotenství úplně zbytečné :nevim: Pokud se jí něco nezdá, tak ať si o přeměření tlaku a průtoků řekne.

Dobra, vnitrni vysetreni je dejme tomu zbytecne, ale tlak a moc snad je zaklad, ne? Nebo to po mne chteli proc vzdycky? Pro srandu kralikum?
A ty prutoky by taky mohli udelat, kdy je po terminu a jeste je nedelali.

• Citovat
  • Nahlásit
12006
30.12.19 12:46

Jo a moc jsem nosila vždy. Taky mi to prijde divne, ze nezměri tlak a nechtějí vyšetřit moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
30.12.19 12:47

Přenášení se vyvolává až 12 dní po termínu podle utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929

Tlak a moc je zaklad. Vzdyt jde o zdravi tech dvou! Nedejte se odbyt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@debra.morgan
No znama prisla o dite, byla kratce po terminu, porodnici malovali, ozvy byly ok, pry at prijde za tri dny. Za tri dny prisla a ozvy uz nebyly vubec.
A bohuzel to neni zas tak ojedinele, ze je najednou vsechno spatne.

• Citovat
  • Nahlásit
68
30.12.19 12:48

A moč a tlak se dělá v poradně, ale pokud se chodí jen po třech dnech na monitor, tak ne.Nebo takhle to aspoň funguje v Praze v Podolí. Taky jsem podle utz přenášela.

Příspěvek upraven 30.12.19 v 12:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12006
30.12.19 12:49

@debra.morgan ale mě se vždy sami lékaři ptali, ke konci, jestli chci vyšetřit vnitřně. Ze to není nutné, je to na mně. Také jsem odmitla, potom se nechala vyšetřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 12:52

Dobra, tak uz to nebudeme resit. Podle me ten termin dle ms neni u ni irelevantni, protoze pri vynechani ms mela na testech dalnice. Tzn. ze musela opravdu v pulce cyklu otehotnet.
Ja se stresuju, protoze musim rict, ze mi byla ve vsech pripadech venovana mnohem vetsi pece. Budu tedy doufat, ze neprijde na konci tehotenstvi po terminu o donosene, zdrave dite jen proto, ze je zitra Silvestr.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat