Likvidace plísní v bytě firmou? Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 14:28
Likvidace plísní v bytě firmou ?? Máte zkušenost..

Ahojda, existuje-li, máte, prosím, zkušenost s likvidací plísně v bytě firmou? Máme s tím celkem potíž..dostupné prostředky nezabírají. díky

Reakce:
cverunka
Závislačka 2715 příspěvků 10.01.17 14:32

To spíš pozvat dobrého stavaře a zhodnotit vlhkost, tepelné mosty a pod. Samotné odstranění plísně pomůže jen krátkodobě, plíseň v bytě má vždy příčinu.

Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 10.01.17 15:30

Já bych potřebovala někoho na okna. Jinde plíseň není, okno otíráme, ale drží se stále v rámu, v tom odtoku dole, kam se nemám jak dostat. :poblion: Asi na to umřeme, neměla jsem se stěhovat do paneláku, když jsme na podzim nestihli zareagovat na zvýšenou vlhkost a stihlo se to tam rozlézt. :,( Teď leda rozebrat okna, jinak se toho nezbavíme nikdy. :,(

monrom
Nováček 10.01.17 16:40

@Litta To jsou pak asi špatně skonstruovaná okna, když to tam zatéká. Mmch, na střešních máme taky ten žlábek a ač je to šikmý 45st, tak mi tam taky zatéká nebo se drží bordel. Na svislých oknech se nám ale nic takového neděje. Jsou to různí výrobci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >