Likvidace plísní v bytě firmou? Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 14:28
Likvidace plísní v bytě firmou ?? Máte zkušenost..

Ahojda, existuje-li, máte, prosím, zkušenost s likvidací plísně v bytě firmou? Máme s tím celkem potíž..dostupné prostředky nezabírají. díky

Reakce:

cverunka
Závislačka 2601 příspěvků 10.01.17 14:32

To spíš pozvat dobrého stavaře a zhodnotit vlhkost, tepelné mosty a pod. Samotné odstranění plísně pomůže jen krátkodobě, plíseň v bytě má vždy příčinu.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 10.01.17 15:30

Já bych potřebovala někoho na okna. Jinde plíseň není, okno otíráme, ale drží se stále v rámu, v tom odtoku dole, kam se nemám jak dostat. :poblion: Asi na to umřeme, neměla jsem se stěhovat do paneláku, když jsme na podzim nestihli zareagovat na zvýšenou vlhkost a stihlo se to tam rozlézt. :,( Teď leda rozebrat okna, jinak se toho nezbavíme nikdy. :,(

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 10.01.17 16:40

@Litta To jsou pak asi špatně skonstruovaná okna, když to tam zatéká. Mmch, na střešních máme taky ten žlábek a ač je to šikmý 45st, tak mi tam taky zatéká nebo se drží bordel. Na svislých oknech se nám ale nic takového neděje. Jsou to různí výrobci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >