Likvidace zbylé barvy na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lollitka
Kecalka 496 příspěvků 06.01.18 20:43
Likvidace zbylé barvy na vlasy

Ahoj, měla bych takový dotaz, barvila jsem si hlavu a přišlo mi, že už mám hlavu moc naplácanou barvou, navíc jsem používala 2 barvy, tak mi trochu zbylo. Můžu ji vyhodit do popelnice? Na krabičce barvy syoss nic není uvedeno a v návodu také ne, jen že barva nemá zůstávat v té lahvičce, kde je namíchaná s olejem, že to může prasknout. Já už ji namíchanou mám a nevím, co s ní. Zbylo mi asi půl jedné lahvičky. Díky moc za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDenisa56
Kelišová 5477 příspěvků 06.01.18 21:14

Vylej to do odpadu.

Aspera
Generální žvanilka 20056 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 21:31

Osobně bych to dala do nějakého sáčku a do popelnice. Tam by to mohlo vyschnout a bude to neškodné, ve vodě to škodit bude.

Lollitka
Kecalka 496 příspěvků 06.01.18 21:38

Díky holky, já už ji dala do krabice a tu do igeliťáku a hodila jsem to do popelnice.

Uživatel je onlineDenisa56
Kelišová 5477 příspěvků 06.01.18 21:51

Barva z hlavy se přece taky spláchne do odpadu, ne? :nevim:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 06.01.18 21:52

@Lollitka Igelitka v popelnici je „fajn“!? :roll: a to co máš na vlasech, omyješ kam? Nezlob se, ale když se chceš chovat ekologicky, tak to domysli celé…

Lollitka
Kecalka 496 příspěvků 06.01.18 22:34

@Anturie Já nepíši igelitka, ty samozřejmě házím do tříděného, protože v nich odnáším plasty do tříděného, zavázala jsem to to sáčku na odpad, který se také normálně hází s domácím odpadem do popelnice.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 06.01.18 22:51

@Lollitka Aha, tak igeliťák na odpad je jiný, než běžná igelitka? :think: Omlouvám se ti, ale jsem šťoura, tak že, když se to běžně hází do odpadu, je to v pořádku? :think:

Lollitka
Kecalka 496 příspěvků 06.01.18 23:55

@Anturie Tak já nevím, v čem ty vyhazuješ odpadky, ale většina lidí, co znám, včetně mě si kupuje sáčky na odpad z domácnosti, který zbude po roztřídění na plasty, papír, sklo, tetrapak a konzervy (na ty máme nově kontejner asi měsíc). Sáček dám do koše a když je plný odpadu, tak ho vyhodím do popelnice a nepřijde mi na tom něco špatného. Myslím, že zrovna já se chovám docela ekologicky. Odpad třídím hodně let, když jdu po městě a kouřila jsem v minulosti, tak jsem vajgly dávala zásadně do koše, nikdy jsem nic nehodila na zem a do kontejnerů na tříděný odpad ho pravidelně roznáším. V čem ty tedy házíš domácí odpad do popelnice? To v koši nemáš sáček a ušpiníš si celý koš i popelnici?

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 07.01.18 00:27

@Lollitka Ale ano, já do koše také dávám plastový sáček :oops: Bohužel. Ale, je to jen pár let zpátky, když jsme chodili všichni vysypat obsah košů fyzicky. Myslím, že se k tomu musím vrátit a opravdu to problém není. Stačí koš „vystlat“ letáky, tak jsem to i dřív dělala. S papírem si příroda určitě poradí, ale plast vydrží věčně…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama