Liliana, Elena, Aneta nebo jiné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baldovina
Nováček 4 příspěvky 12.08.18 10:10
Liliana, Elena, Aneta nebo jiné?

S manželem čekáme v listopadu holčičku, vůbec nevíme, jaké jméno zvolit, četla jsem si diskuze viz níže a zaujala mě tato trojkombinace jmen Liliana, Elena, Aneta. Co myslíte? akorád příjmení je trošku než z jiných diskuzí Horáková… Hodí se k příjmení? Nebo vás napadá nějaké jiné lepší? díky za radu

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16470 příspěvků 12.08.18 10:12

Z těchto se mi líbí jedině Elen(a).

chaela
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 2 inzeráty 12.08.18 10:14

Z těchto bych vybrala Anetu, nejvíc se mi líbí a k příjmení jde hezky. Potom Elenu a na konec Lilianu. To jmeno nemam rada.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 12.08.18 10:24

Aneta. I k příjmení mi zni nejlépe.

terien
Echt Kelišová 8084 příspěvků 12.08.18 10:29

Anetka. Je hezké a hodí se k příjmení. Elenek, Ellinek apod. je všude jak much. Liliana by taky šla, ale Anetka je hezčí.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 12.08.18 10:51

K tomu příjmení Aneta. Elen se mi líbí, ale k tomu příjmení mi moc nesedí a Liliana je trochu mimo :)

Serpentini
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 12.08.18 11:20

Aneta. Mám v okolí jednu Elen s typicky českým příjmením a absolutně nechápu proč nedali alespoň to A nakonec, jakože Elena Novotná je pořád dost divný, ale o něco míň divný než Elen Novotná :? A Liliana je opravdu mimo.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 12.08.18 11:31

Aneta, za me rozhodne, Liliana Horakova neee, to zni hrozne, prijmeni je takove tvrde a Aneta neutralni, jeste tak ta Elena, znami ji mají taky a prijmeni podobne vasemu. A nezní to blbe…

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 12.08.18 11:40

@Serpentini Urcite za me taky lepsi Elena nez Elen apod.patvary. Kdyz uz, tak aspon Ellen… Ale Elen je divny, to ze nekomu uznaj, se divim. Ella je taky modni, ale je jich docela dost a k te Horakove mi to uz vubec nejde. Anetku bych dala, kdybych mela jeste jednu holcicku - mam uz Adélu a Adama. A celkove mame ty Áčka v rodine hodne plus dlouhy prijmeni k tomu. Ta Liliana by mi sedela spis k nejakemu kratsimu. Nas malej mel kamosku Anetku i ve skolce :D

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 12.08.18 11:46

Mne se vzdycky libilo jmeno Andrea, ale s tim R ve vasem prijmeni už by to drncelo moc…a jeste me napadla Alena. To se dneska uz snad ani nedava. A pritom se s tim da taky pohrát… Aja, Alenka, Ali, Alca…

Anna766
Hvězda diskuse 70774 příspěvků 12.08.18 11:50

Aneta nebo Anita.
Elena taky by šlo.
Liliana ne,to spíš by šla Leona nebo Linda.

Anna766
Hvězda diskuse 70774 příspěvků 12.08.18 11:50
@Jahudka82 píše:
Mne se vzdycky libilo jmeno Andrea, ale s tim R ve vasem prijmeni už by to drncelo moc…a jeste me napadla Alena. To se dneska uz snad ani nedava. A pritom se s tim da taky pohrát… Aja, Alenka, Ali, Alca…

Alice.

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 12.08.18 11:52
@Serpentini píše:
Aneta. Mám v okolí jednu Elen s typicky českým příjmením a absolutně nechápu proč nedali alespoň to A nakonec, jakože Elena Novotná je pořád dost divný, ale o něco míň divný než Elen Novotná :? A Liliana je opravdu mimo.

Elen Novotna mi prijde uplne normalni

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16470 příspěvků 12.08.18 12:10
@zudina píše:
Elen Novotna mi prijde uplne normalni
špatná výslovnost - dvě N vedle sebe :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 12.08.18 12:12

K prijmeni Aneta ;) Elena neni spatne, lepsi jak Elen, ale moc se mi to k tomu nehodi. A Liliana se mi nelibi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >