Línání psa, jak udržet čistotu v bytě

458
24.7.13 14:44

línání psa jak udržet čistotu v byte

Ahoj, jak to děláte se psem v bytě, když vám hodně líná??perete mu pelech často? Nebo ho vysavate nebo co s tim :oops: všude po vysati je suchý vzduch, vetram ale nepomáhá, poraďte napadl mě zvlhcovac vzduchu?? :think: malý zacal kaslat s toho suchého vzduchu. pořád chlupy v nose :zed:blbe se dýchá 8) jak to děláte vy co to taky resite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12879
24.7.13 14:46

Neřeším. Naučili jsme se s tím žít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
24.7.13 14:47

Myslíte že může syn dostat alergii na psi chlupy? Když je jich moc a zijem v tom :oops: doteď je v pohodě. ale může to přijit? Když mu to lítá do krku semtam a kašle? nebo alergii už dostat nemuzeme pokud jsme nemeli s tím problémy nikdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
24.7.13 14:48

Zametám…zametu ráno, v poledne vytřu (tím seberu další várku), odpoledne ještě zametu „po náměstí“ A cedím skrz zuby, proč já pitomá si nepořídila naháče :-)

máme dvě psiny a teď jsou obě po kastraci a začaly línat jak zjednané, takže děs běs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22177
24.7.13 14:49

Máme robotický vysavač (pořídili jsme ho hlavně kvůli chlupům), pouštím ho i několikrát denně, když má zrovna náš drahouš pelichací období. A ob den vysávám i klasickým „velkým“ vysavačem. Docela se mi daří mít chlupy pod kontrolou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
24.7.13 14:50

My máme ten jezdící vysavač Roomba a celkem hezky vysává. Látky často pereme, pelíšek máme pratelný a pokud jsou nějaké nepřijemné pachy, tak používám hubitele pachu Alpa http://www.alpik.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
24.7.13 14:50

Každý den luxuju, snažím se i vytírat každý den.. když si vzpomenu :oops: tak mu pelech vyklepu ven, vyprat to stejně ani nejde :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12879
24.7.13 14:51

Malý v tom žije od narození. Pes už doma byl, čivava. Loni k němu přibyl krysařík.
Vysávám tak jednou týdně. Když je chlupů i na mě moc, tak je zametu. Taky často stírám.
Dělám to podobně jako @Etcetera78, ale asi ne tak často, abych to dělala 3× denně. Spíš jeden den to zametu, další vytřu nebo podle času a nálady.

Malý tady s pejsekm vyrůstá. Plazil se v tom, batolil, chodil,… Všechno přežil, alergik není. Má 2,5 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077

Každý den vysávám a vytírám, po celý rok ;) a to nejsme v bytě ale v domě, i přesto už bych ale večer mohla vysávat znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12879
@PetaP píše:
Každý den luxuju, snažím se i vytírat každý den.. když si vzpomenu :oops: tak mu pelech vyklepu ven, vyprat to stejně ani nejde :zed:

vyprat vůbec. Z dek a pelechů. Jenom si zabordelím pračku pro další praní :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
24.7.13 14:52

@omites já takhle intenzivně taky nejedu denně, to jen když pelichaj opravdu hodně :-) Denně jenom ráno zametám, to vytírání tak obden…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12879
@Aishenka píše:
Každý den vysávám a vytírám, po celý rok ;) a to nejsme v bytě ale v domě, i přesto už bych ale večer mohla vysávat znovu.

prakticky můžeš vysávat furt. Vysaju, zametu nebo setřu, proběhnou se tam a je to tam znova. Nebudu otrokem domácnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
@omites píše:
vyprat vůbec. Z dek a pelechů. Jenom si zabordelím pračku pro další praní :zed:

no právě.. jedině vyklepat nebo to docela jde kartáčem na chlupy jakoby setřít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24157
24.7.13 14:54

Pořídit si sušičku, teda mám praxi jen s kočkama a obden vysaju chuchvalce co se tu koulí po zemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
24.7.13 14:54

Luxujeme denně, všude a všechno (za deset minut je ovšem původní stav… :cert: ), obden utírám prach, to zvlhčuje trochu i ten vzduch. Ale teda kouzelnou radu nevím.

Jinak si nemyslím, že by se u syna honem zrodila alergie, spíš je sucho, všude, vyjma chlupů, poletuje i úžasný prach a pyly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama