Linky pro začátečnici z drogerie

27.6.21 11:02

Linky pro začátečnici z drogerie

Zdravím, chtěla bych poradit. Sháním linky na oči z drogerie. Nejdůležitější pro mně je, aby se dobře aplikovaly (jsem začátečnice a navíc strašné kopyto :mrgreen: ), držely a cena do 300 Kč. Má někdo tip? Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.6.21 11:26

Vyzkoušela jsem jich dost, ale za mě úplně nejlepší je tohle:

Moc mi vyhovuje, že ten štěteček je zvlášť, je kvalitní, a kvalitní je taky ten černý gel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
27.6.21 11:50

Jako začátečnici ti bude stačit klasická fixová linka. Tahle od Catrice je perfektně sytě pigmentovaná, měla jsem i dražší značky, TATO se mi kupodivu osvědčila nejvíce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.21 12:05

Díky vám oběma! Zatím se přiznám, že u mně boduje spíš tip od @LadyDelRey, jednak všude čtu že ve fixu se pro začátečníky hodí nejvíc a druhak ta cena vypadá fajn ;) z gelových mám respekt. Myslíš že můžu poprosit i o tip(y) jak co nejlépe na aplikaci a naučit se to konečně? Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.21 12:11

Jo a zkušenosti mám teda naprosto minimální - vlastním akorát kajalovou tužku (essence?), ta je Ok ale spíš na kouřovou linku nebo nafingovat hustší řasy + jedny linky tekuté co mě celkem odradily (blbý štěteček) (Rival Love Me)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15964
27.6.21 13:07

@knihomolka1903 Velice dobra je tato Eveline Variete https://makeup.cz/product/542779/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
27.6.21 13:13
@Žižkovská žena píše:
Vyzkoušela jsem jich dost, ale za mě úplně nejlepší je tohle:Moc mi vyhovuje, že ten štěteček je zvlášť, je kvalitní, a kvalitní je taky ten černý gel.

Přesně tyhle mám taky.. používám je už x let a nejlepší co jsem kdy měla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat