Olej do koupele Linola fett ölbad

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evcaB
Kecalka 492 příspěvků 07.02.13 22:37
Linola fett ölbad

Ahoj holky, malému přidáváme do koupele olej Linola, ale na příbalovém letáku píšou, že se má používat cca 4 týdny, tak se chci zeptat, jakou dobu Linolu používáte vy, zda po těch 4 týdnech děláte pauzu nebo ji používáte dlouhodobě? Děkuji :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Olejíčky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Loudala
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 07.02.13 22:45

@evcaB jednou jsme ho měli a 4 týdny rozhodně nevydržel :think: další už jsem nechtěla, šlo to rychle do kytek a kapsy děravé nebo prázdné :mrgreen: Stejnou službu mi dělá vývar z ovesných vloček :think:

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 07.02.13 22:46

Ahojky, my to teda používali nárazově, malá měla jeden čas sušší kůži, a když to vymizelo, tak jsem přestala, a dávala tak jednou za 14 dní, aby „se neřeklo“,a máme to doteď… :mavam:

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 07.02.13 22:52

Zkus Oilatum. Je to levnější a stejně dobré :) hodně mi pomáhá

Mishaak
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 07.02.13 23:10

Mladší má AE, takže používáme dlouhodobě stějně jako ovesné vločky a jsme spokojeni, naopak Oilatum se nám neosvědčilo. Jinak občas to dám do vany i staršímu a taky mu to dělá dobře na kůži.

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 08.02.13 20:10

Děkuji za odpovědi, nám právě vyhovuje nejvíc, po ostatních byl malej vysušenej a občas se mu taky objeví ekzém a Linola fakt pomáhá, tak snad neva, když se bude používat dlouhodobě a ne jen ty 4 týdny ;)

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.03.13 16:40

Ahoj, dnes jsem si koupila tento olej do koupele a zarazilo mě, že na obalu píšou, že se nesmí dostat do očí, že štípe. A tak se chci zeptat, zda štípe i ta voda když tam je ten olej. Můj syn (11m) má pořád vodu v očích a i ji rád pije (nebude hrozit průjem)? Pište své zkušenosti, díky :-)

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 29.03.13 16:44

Malej se v tom koupe poměrně často skoro od narození. Byla to jediná věc, která mu pomohla na kožní potíže. Taky já to ráda používám. Malej to měl v očích milionkrát, protože se ve vodě potápí a pije ji samozřejmě a zcela bez probémů. Ale pokud máš obavy, tak to vyzkoušej na sobě, ne?

elluan
Kelišová 5166 příspěvků 29.03.13 16:47

Já malého v Linole koupu každý den od narození. je mu skoro půl roku a ve vodě dělá volovinky, mrská tam ssebou, v očích to měl už taky, olizuje ruce a nevím co ještě, ale nikdy neměl žádný problém, průjem či červené oči.

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.03.13 16:51

@Mafina5 No tak vyzkoušet na sobě to můžu, ale mě to dělat nic nemusí a malýmu jo, takže bych to stejně nezjistila ;-)
@elluan Tak to jsi mě potěšila, že vám to nic nedělá.. Dnes zkusim dát do koupele a uvidíme :palec: Jen nevím kolik tam toho mám dát, dávám tak 15cm vody, ale máme velikou vanu (rohovku pro dva)… zase nechci moc, aby pak nebyla moc mastná voda a malej se tam neumlátil :think:

elluan
Kelišová 5166 příspěvků 29.03.13 17:00

Já do vaničky už tak od oka stříknu, ale je tam odměrka a v příbalovém letáku určitě taky bude něco napsáno.

Ajuschak
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 29.03.13 18:38

Nám v porodnici všem doporučovali koupat jedině v Linole a ničem jiném, i posléze pediatr, používali jsme tak do 1 roku - měli jsme dvě balení na celý rok (nějak jsem nepochopila, jak tu někdo zmiňoval, že mu nevydržel ani 4 týdny??? 8o ) a naprostá spokojenost! malá má perfektní pokožku…

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 29.03.13 20:05

To, že to nic nedělá mému nebo @elluaninu dítěti také neznamená, že to tvému nebude dělat. To spíš posoudíš na sobě, než na cizích dětech, které jsou geneticky jiné a citlivé tak na něco jiného :nevim:
Množství k použití jak v koupeli tak ve vaně je v příbalovém letáku popsané. Pokud máš obavy, tak toho dej napoprvé raději méně, než je v návodu.
Jinak k použití na sobě to moc doporučuji. Je to opravdu velmi příjemné a dobré na různá suchá ložiska na těle apod. Takže u nás to používáme oba - já i malý. Jen táta na to nějak není, je děsně konzervativní a nic než Nivea mu na kůži nesmí :-)

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 29.03.13 20:07

@Ajuschak možná koupali ve velké vaně a ve větším množství vody než ty a tak toho použili více :nevim: Nebo jako u nás to používali i dospělí… :nevim:

Ajuschak
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 29.03.13 20:22

@Mafina5 no ale dávkování je přeci pár kapek, tak jedině jestli to tam nelila jak pěnu do koupele (myšleno pro dospělé :mrgreen: )…
my ještě měli takovou tu největší vaničku :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >