Líný chlap nebo chci po něm moc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.6.22 20:21

Líný chlap nebo chci po něm moc

Ahoj holky.. chci se zeptat jak to máte doma vy, jestli je to takto běžné a jenom já chci moc… abych situaci přiblížila.. máme teď ve vztahu poměrně velkou krizi a dneska na mě chlap přišel s tím, že jsme každý úplně jiný, že já chci furt něco dělat a on že je z toho už vyřízený.. má práci, kdy chodí domů nejpozději ve 3, občas se stane že končí už ve 12.. já jsem doma s dítětem, když přijde domů tak je uvařeno, uklizeno apod.. po něm akorát chci až se nají aby jsme šli ještě třeba s malou ven, případně aby mi pomohl s něčím v domácnosti ( dát nádobí do myčky apod. ), nebo jedeme třeba na nákup který já sama neunesu apod.. opravdu po něm chci tak moc? Já si totiž nedokážu představit až začnu do práce chodit i já a malá do školy, budou potřeba dělat úkoly, domácnost a vaření taky už nebudu stíhat dopoledne když budu v práci, a nevím jak to teda chlap bude zvládat když to nezvládá teď… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16158
21.6.22 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. chci se zeptat jak to máte doma vy, jestli je to takto běžné a jenom já chci moc… abych situaci přiblížila.. máme teď ve vztahu poměrně velkou krizi a dneska na mě chlap přišel s tím, že jsme každý úplně jiný, že já chci furt něco dělat a on že je z toho už vyřízený.. má práci, kdy chodí domů nejpozději ve 3, občas se stane že končí už ve 12.. já jsem doma s dítětem, když přijde domů tak je uvařeno, uklizeno apod.. po něm akorát chci až se nají aby jsme šli ještě třeba s malou ven, případně aby mi pomohl s něčím v domácnosti ( dát nádobí do myčky apod. ), nebo jedeme třeba na nákup který já sama neunesu apod.. opravdu po něm chci tak moc? Já si totiž nedokážu představit až začnu do práce chodit i já a malá do školy, budou potřeba dělat úkoly, domácnost a vaření taky už nebudu stíhat dopoledne když budu v práci, a nevím jak to teda chlap bude zvládat když to nezvládá teď… :nevim:

A on chce co sednout na gauč a čumět na tv?
Nechceš toho po něm moc, spíš míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 20:27

@JancaS84 ano to by asi chtěl.. ani nemá žádné koníčky že by někam chodil.. V podstatě po něm chci jen ať se věnuje malé a s něčím mi pomůže..

• Citovat
  • Nahlásit
389
21.6.22 20:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. chci se zeptat jak to máte doma vy, jestli je to takto běžné a jenom já chci moc… abych situaci přiblížila.. máme teď ve vztahu poměrně velkou krizi a dneska na mě chlap přišel s tím, že jsme každý úplně jiný, že já chci furt něco dělat a on že je z toho už vyřízený.. má práci, kdy chodí domů nejpozději ve 3, občas se stane že končí už ve 12.. já jsem doma s dítětem, když přijde domů tak je uvařeno, uklizeno apod.. po něm akorát chci až se nají aby jsme šli ještě třeba s malou ven, případně aby mi pomohl s něčím v domácnosti ( dát nádobí do myčky apod. ), nebo jedeme třeba na nákup který já sama neunesu apod.. opravdu po něm chci tak moc? Já si totiž nedokážu představit až začnu do práce chodit i já a malá do školy, budou potřeba dělat úkoly, domácnost a vaření taky už nebudu stíhat dopoledne když budu v práci, a nevím jak to teda chlap bude zvládat když to nezvládá teď… :nevim:

Buď za něj vděčná a pokorně mu doma služ. Od toho je tady žena, je to váš úděl :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60106
21.6.22 20:32

Nasadit léčbu šokem. Najdi si na odpoledne brigádu. A dítě, domácnost přenechej v tu dobu jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 20:35

@Kelsey to už vím teď že by nezvládl. Před 14 dny jsem byla po menším zakroku, měl na starost celou domácnost a malou, nebo celou, já jsem utřela prach, povlékla apod., jemu zůstalo vaření a zbytek úklidu a večer byl úplně ko.. ale tak on mi to okomentuje tím, že já jsem doma s dítětem takže domácnost je vlastně „moje práce“.

• Citovat
  • Nahlásit
2382
21.6.22 20:36

..a z ceho je tak grogy? Jeho navrat domu v tyhke casy je sen vsech…takovyho casu, co se da jeste krasne vyuzit, clovek jen tak nema bezne, takze za me je to spis lenoch..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 20:38

@marcellia
No právě.. a o to mi jde, že můžeme být venku s malou, vyřídit nějaké věci, může mi s něčím pomoct apod.. a on mi na hlavu hodí že je vyřízený, že už to dlouho nezvládne atd… a to i tak si každý den najde chvilku na to, že se natáhne na gauč a nic nedělá.. a ještě mi řekl že se domů vrací s tím co zase bude muset udělat…

• Citovat
  • Nahlásit
29762
21.6.22 20:39

A od kolika dělá? To má jej normálně osmičku, skončí ve 3 a do večera se válí? Ja tohle neznam a ani bych to netrpěla, chlap konci většinou večer, dneska přišel v 6 po dvanáctce a ještě se mnou jel nakoupit a po návratu uklízel kuchyň, než sem nakrmila děti. Když přijde dřív, tak jdeme většinou ještě někam ven. Aby se celé odpoledne sedělo u televize, to bych ji dřív nebo později vyhodila z okna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
21.6.22 20:41

A není nemocný? Možná, že opravdu cítí únavu, když je vyřízený a nezvládá běžné denní činnosti. Ať si zajde k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630

A co dělá za práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Kriss Tina chodí do práce na 7.. neříkám že nemá úplně jednoduchou práci, fyzicky se tam občas nadře ale zvládá to i jeho 50ti letý kolega.

• Citovat
  • Nahlásit
389
@marcellia píše: ..a z ceho je tak grogy? Jeho navrat domu v tyhke casy je sen vsech…takovyho casu, co se da jeste krasne vyuzit, clovek jen tak nema bezne, takze za me je to spis lenoch..

jenže o to dřív asi vstává víš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
@Anonymní píše:
@JancaS84 ano to by asi chtěl.. ani nemá žádné koníčky že by někam chodil.. V podstatě po něm chci jen ať se věnuje malé a s něčím mi pomůže..

A to tak mel vzdy, nebo zdedkovatel az s ditetem?
Za me toho chces naproste minimum. ALE pokud on takovy byval predtim, nedovedu si moc představit, jak ho chces zmenit.
My s muzem se nezastavime, ale jsme oba takove povahy. O domácnost se staráme stejne oba, byt samozřejmě je par veci, ktere delam jenom ja nebo jenom on. S detmi jezdime na vylety jako rodina, nebo si je rozdělíme a on jde se starším na kolo a ja se s mladsim placam na zahradě :nevim: ado toho zahrada, zvirata, prace na dome. Ja bych gaucovy typ vedle sebe mit nemohla, ale my tak zili i ve meste.pred detmi. ja behala, on taky sportoval, meli jsme psy, vyletovali, zašli na pizzu, do hospody s kolegy, prateli… nic specialniho, ale bylo nam dobre, nenudili jsme se :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
21.6.22 20:44

Veškerý bordel bych mu naházela na klín, nebo na jeho stranu postele. Vzala dítko a šla na celý den pryč.

Týden bych to tak praktikovala, musela bys prekonat ten pohled na ten čurbes, ani mu nevařila,… nebo bych schválně varila jidlo, ktere nema rad. Prala pradlo jen pro sebe.

Ano mozna to neni reseni takova forma naschválů, ale ocividne ses snazila to s nim vykomunikovat a bez úspechu. :(

Dite jste splodili spolu, to ze jsi doma neznamena, ze bys mela byt na vse jenom ty! Ja bych ho hnala,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat