Lístek na peníze - vadí špatné datum?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 16.01.18 11:52
Lístek na peníze- vadí špatný datum?

Zdravím Vás ;)
Mám možná takovou zvláštní otázku, ale hledám všude možně a už jsem z toho bezradná. Tak mě napadlo, zeptat se tady. Od října jsem na neschopence, kvůli těhotenství. Každý měsíc mi přišly peníze bez problému, 11. dne v měsíci byli na účtě. Teď jak byl přelom prosince/ledna, tak jsem dostala lístek na peníze až 3.1., doktorka mi řekla, že to nevadí. Na úřad se lístek dostal v pátek 5.1. ale do dneška mi peníze ještě nedorazily. Myslíte, že byl lístek podaný pozdě? Uvědomuju si, že dozadu, kde se to podepisuje, tak jsem tam vyplnila datum 3.1. a ne 30.12, tak myslíte, že je to velký problém? Začínám z toho už být dost nervozní, ty peníze nejsou nic moc, jen taktak se z toho dá ten měsíc vyžít a už mě dost znervozňuje, že je 16.1. a pořád se nic neděje.

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 16.01.18 11:59

Vdit by to nemělo, koneckonců na té první straně, kterou vyplňuje doktorka, bývá vždy datum konce měsíce. Ale je možné, že s koncem roku toho mají víc, nebo, tak by to bylo u nás v práci, uzávěrka odešla do centrály druhého a další zásilka šla třeba až desátého.

movahu
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 16.01.18 12:00

@Lenyy21 maji 30 dnu na vyplaceni od te doby, co jim dorucis listek na penize, takze je jeste cas :)

movahu
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 16.01.18 12:02

@Lenyy21 ale muzes si zavolat na call centrum CSSZ, kde ti sdeli jak to vypada :) ja dorucila listek na penize 2.1 a taky stale cekam, ale na te infolince mi vcera sdelili, ze je to zpracovane a dnes podaji prikaz do CNB takze mam penize ocekavat tak ve ctvrtek :)

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 16.01.18 12:06

@movahu To, že tam zavolám, jsem taky zvažovala, jen jsem nechtěla vypadat jako nějaký prudič, nebo tak. No tak asi budu muset vydržet, 30 dnů, to mají opravdu ještě čas, já právě myslela, že to mají nějak pravidelně nastavené, protože předtím mi peníze chodily vždy 11. dne v měsíci, pořád stejně. Každopádně děkuju..

andelka83
Neúnavná pisatelka 18983 příspěvků 16.01.18 12:09

Mně od nich zatím vždycky všechno přišlo až poslední možný den. Dokonce v listopadu jsem lístek nesla 20.11., OSSZ to mělo 24.11. a peníze přišly 28.12. Jo, byly v tom vánoce, takže no stres.

movahu
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 16.01.18 12:10

@Lenyy21 bohuzel ne, taky mi predchozi mesice chodili penize kolem 12. v mesici, tak jsem si tam pro jistotu zavolala, zda ucetni v praci nezapomnela mezi svatky listek poslat :)

movahu
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 16.01.18 12:13

@andelka83 ja jim ted takhle 27.12 posilala zadost o ppm s nastupem od 24.12 a zatim to stale nemaji ani zaevidovane v systemu, pry je toho v lednu hodne :zed: takze mi bylo sdeleno, ze az to zaeviduji (coz se desne neochotna pani po telefonu pokusi udelat do konce tydne), tak pak maji tech 30 dnu na vyplaceni, takze jsem vazne zvedava, kdy mi ta prvni cast materske za prosinec dorazi :mrgreen:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18983 příspěvků 16.01.18 12:32

@movahu tipuju 28 února. :lol:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 16.01.18 14:28

@andelka83 @movahu To je hrozný.. na jednu stranu chápu, že toho asi mají hodně.. Ale na druhou stranu, když s tím nějakým způsobem počítáme, tak je to prostě zásah do rozpočtu.. :zed: No nezbyde nám než vydržet..

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 16.01.18 15:54

@Lenyy21 dávala jsem 2.1. zaměstna­vateli, nevím, kdy to poslal na CSSZ, ale peníze mi od nich přišly už v pátek 12.
Jinak to, že odevzdas třeba až 5-tého by vadit nemělo, jen dostaneš peníze později.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 16.01.18 16:02

Mně to třeba chodí s měsíčním zpožděním, tj za listopad mi došla v lednu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama