Litá buchta ze strouhanky

686
25.4.20 19:50

Litá buchta ze strouhanky

Dneska přinesla kolegyně buchtu, místo mouky dala strouhanku, nahoru zakysanou smetanu pudink s ovocem, recept jsem si od ní kdysi brala, teđ ho nemohu nikde najít, nemáte někdo? Jedná se mi o ten korpus se strouhankou, chtěla jsem ho zitra upéct a ani na netu nenacházím. Móóc děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13391
25.4.20 20:02

@toma0105 vůbec to neznám, až to zjistíš, tak to sem napiš, to mě zajímá…jinak asi budeš muset napsat kolegyni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3928
25.4.20 20:07

Do vyhledávače zadej : jaktak koláč ze strouhanky, je to hned první odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13391
25.4.20 20:09

@Ms.Ragdoll děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
25.4.20 20:13
@Monchichik píše:
@toma0105 vůbec to neznám, až to zjistíš, tak to sem napiš, to mě zajímá…jinak asi budeš muset napsat kolegyni…

Asi mi nic jiného nezbyde, nevím, kde jsem ten recept zašila. Ten korpus je moc dobrý, není suchý, což mě vyhovuje, pak ta zakysaná smetana na korpus+asi pudink uvařený ve vodě a v tom rozmixované maliny, popř jahody, no prostě mñamka :palec: Jakmile splaším recept, tak ho sem napíšu. Nebo se tu třeba objeví, holky cukrářky budou třeba vědět… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
25.4.20 20:22
@Ms.Ragdoll píše:
Do vyhledávače zadej : jaktak koláč ze strouhanky, je to hned první odkaz

Děkuji, na tento jsem se dívala, ale není to on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1066
25.4.20 23:02

@toma0105 to zní zajímavě, to neznám. Až to zjistíšy dej sem vědět :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
30.4.20 07:51
@korneli píše:
@toma0105 to zní zajímavě, to neznám. Až to zjistíšy dej sem vědět :kytka:

Tak Vám píšu slíbený recept na strouhankovou buchtu.5vajec,250 gr. krystal. cukru, vanilkový cukr-toto ušlehat. Pak přidat 1,5dcl oleje,1,5dcl vlažné vody,250 gr. strouhanky+ prášek do pečiva. Na vychladlý korpus dát zakysanou smetanu 1-2ks, ještě svařit rozmixované ovoce/jahody, maliny apod./ s pudinkem, ovoce +do toho nasypat pudinový prášek. Na korpus můžete dát cokoliv, klidně kousky ovoce s uvařenou želatinou. Tak zkuste upéct a snad Vám bude chutnat jako nám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama