Lití olova a význam symbolů

210
24.12.19 19:51

Lití olova význam symbolu

Ahoj, vyznáte se někdk v symbolech z lití olova? Vyšel mi symbol kytky - nejspíše růže a kosy, kytku jsem našla ale tu kosu ne, nevíte někdo co znamená? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1310
24.12.19 20:15

Řekla bych, že to neznamená vůbec nic, asi jako rozkrajování jablka, pouštění skořápek, házení botou, atd. jenom zvyk, tradice, život se podle toho nezařizuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1700
24.12.19 20:45

My jsme lily olovo naposled ve škole na prvním stupní. Po x letech musím zpětně říct že mi to určilo mé budoucí povolání a můj velký koníček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
24.12.19 21:14

@evulinda79 možná náhoda, ale můj táta si 3× za sebou vylil kříž a v následujícím roce náhle zemřel, bylo mu 40. Lili jsme olovo poprvé a už jsme to pak s mamkou nikdy nezkoušely. My s mamkou tehdy měly takové neidentifikovatelne tvary. Takže za mě, ač bezvěrec, něco na tom možná je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
24.12.19 21:18
@alimdar píše:
@evulinda79 možná náhoda, ale můj táta si 3× za sebou vylil kříž a v následujícím roce náhle zemřel, bylo mu 40. Lili jsme olovo poprvé a už jsme to pak s mamkou nikdy nezkoušely. My s mamkou tehdy měly takové neidentifikovatelne tvary. Takže za mě, ač bezvěrec, něco na tom možná je

i tak bych v tom nehledala souvislost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
24.12.19 21:47

Zrovna dnes jsem to fotila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...