Litovaly jste někdo darování vajíček?

Anonymní
26.3.17 17:04

Litovaly jste někdo darování vajíček?

Anonym, nechci, aby moje rodina, která zde chodí věděla o tom, že jsem darovala.
Takže raději smazat než odtajnit a děkuji.
Ve středu jsem darovala vajíčka, zdá se, že vše proběhlo dobře, jen mám mírné bolesti jako při menstruaci, pro tento krok jsem se rozhodla, protože jsem potřebovala peníze a jako zdravá žena jsem chtěla i pomoct.
Teď nevím, zda jsem se rozhodla správně, zda toho někdy nebudu litovat, kamarádky říkaly, že by se nikdy nesmířily s tím, že někde je jejich dítě, já to tak neberu, je to pro mě jako darování krve, ale nahlodaly mě a prý zdravotní rizika se mohou projevit až za pár roků, to, že mi je teď dobře ještě neznamená prý, že v budoucnu budu plodná atd.
Je mi 26 let, mám roční dceru a další zatím neplánujeme.
Jste tu některé, které jste darovaly a po čase litovaly? Klidně i anonymně a děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

923
26.3.17 17:11

Nelituj, udělala jsi krásný čin. Můžeš někomu pomoci, ale vlastně se Tvé vajíčko nemusí nikdy použít… takže toto nebudeš vědět. Dítě už máš, určitě budeš mít i další. Pomohla si víc, než si myslíš a věřím, že peníze nebyly tou hlavní motivací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 17:16

Já to beru tak, že někde běhá dítě s mými geny, ale není to moje dítě. Nelituji. Od darování uběhlo už skoro 7 let (páni, to to letí…), vzpomenu si jen když vidím nějakou zmínku o darování, reklamní banner, jinak už na to nijak nemyslím.

Hned po darování jsem otěhotněla, dohromady mám po darování dvě deti ze dvou úspěšných těhotenství.

Je to velký zážitek, fyzicky i psychicky, ale netřeba se v tom přehnané hnipat, kór když už je hotovo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26531
26.3.17 17:34

Sama zkušenost nemám, ale setkala jsem se se ženami, které litovaly. Dvě z důvodů, že masivní dávky hormonů jim zřejmě rozjely psychické problémy, jedna proto, že hormony ji způsobily velké zdravotní problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9269
26.3.17 17:37

Nelituj, někdo by ti za tenhle čin zlatil ruce. Sama jsem prošla léčbou neplodnosti a tak vím i o ženách, které plakaly štěstím, že jiná žena jim darovala svoje vajíčka. Je to krásné gesto. :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
26.3.17 18:18

Ja nelituju, rozhodla jsem se proto, protože kamarádka dlouho nemohla otěhotnět a já viděla, jak se tím trápí :) mam z toho dobrý pocit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
26.3.17 18:37

Nikdy jsem nelitovala, nikdy jsem na to ani nepohlížela jako na to, že by mi někde běhaly děti, které nikdy nepoznám. Už je to skoro deset let, teď mám svoje dvě děti, s otěhotněním jsem ani u jednoho neměla problém, zadařilo se vždy hned napoprvé a rozhodovat se znovu, šla bych do toho zase

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama