Littlest pet shop v sáčku, koupit nebo ne?

18
10.3.16 20:58

Littlest pet shop v sáčku, koupit nebo ne?

Zdravím všechny maminky! :mavam:

Já sama ještě maminka nejsem, je mi 20 let, ale mám osmiletou sestřičku, která „pet šopáky“ zbožňuje. Vždy jsme jí koupili pet shopáka v normálním balení, podle toho, který byl nejroztomilejší. Našla jsem však na netu pet shopáky v sáčku (dívala jsem se na ně už i v kauflandu a v tescu, ale měli je tam cca za stovku 8o ) za 39,– kč tak pořád zvažuji koupi, pet shopáků má zatím tak cca 15? :nevim:

A teď přímo k otázce :lol: koupila některá z vás toho pet shopáka v sáčku, že by mělo být překvapení, který v tom sáčku bude? Jsou tak pěkní jako ti z obyč balení a nejsou třeba menší? Pokud bych objednávala tak určitě víc kusů, ale nějaký malý mršky miminka apod. to nechci. Přikládám foto sáčku, ať víte co myslím. :*

Všem děkuji za komentáře :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13672
10.3.16 21:02

@Ropuškaa já je dceři občas kupuju, ale teď si nevybavuju, jestli nejesou opravdu menší. Zkusím zítra ukázat ten obrázek dítěti, ona má lepší přehled než já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.3.16 21:05
@nozu píše:
@Ropuškaa já je dceři občas kupuju, ale teď si nevybavuju, jestli nejesou opravdu menší. Zkusím zítra ukázat ten obrázek dítěti, ona má lepší přehled než já :mrgreen:

Moc děkuji :* přeci jen když jsou v obchodě za stovku tak by mohli být velikostně stejní, zkoušela jsem v obchodě ten balíček ošmátrávat, ale vůbec nevím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13672
10.3.16 21:07

@Ropuškaa Víš co, ono je i těch sáčků několik druhů. My máme doma velmi slušnou sbírku. Dcera má přehled, ona mi to ráno řekne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.3.16 21:14
@nozu píše:
@Ropuškaa Víš co, ono je i těch sáčků několik druhů. My máme doma velmi slušnou sbírku. Dcera má přehled, ona mi to ráno řekne…

Jsi moc hodná :palec: My to sbíráme velmi postupně, protože chvíli frčely Monster High, chvíli normální bárbínky :lol: Je toho pro ty holčičky strašně moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
10.3.16 21:24

Opravdu je více druhů sáčků, ne ve všech bývají hezcí. Kolikrát jsme měli třeba velké, ale vhledově nic moc.
Ale tito konkrétní na obrázku jsou moc pěkní a roztomilí, moje holky je mají rády. Jsou ale opravdu menší. U nás je v kamenném obchodě prodávají kolem 60Kč.
Teď mi to i potvrdila dcera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.3.16 21:48
@sianka píše:
Opravdu je více druhů sáčků, ne ve všech bývají hezcí. Kolikrát jsme měli třeba velké, ale vhledově nic moc.
Ale tito konkrétní na obrázku jsou moc pěkní a roztomilí, moje holky je mají rády. Jsou ale opravdu menší. U nás je v kamenném obchodě prodávají kolem 60Kč.
Teď mi to i potvrdila dcera.

Díky moc za reakci :palec: asi teda jednoho na zkoušku koupím a uvidím, zda stojí za to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
10.3.16 21:55
@Ropuškaa píše:
Díky moc za reakci :palec: asi teda jednoho na zkoušku koupím a uvidím, zda stojí za to :mrgreen:

Moje holky si s tím hrají i na rodinu atd, takže se jim hodí i malí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8199
10.3.16 22:11

@Ropuškaa dcera je LPS maniak… toto jsou opravdu ti malinci, holka jim rika „miminka“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.3.16 22:12
@Balvik píše:
@Ropuškaa dcera je LPS maniak… toto jsou opravdu ti malinci, holka jim rika „miminka“

škoda :) jako věřím, že by měla radost i z miminek, ale přeci jen klasičtí pet šopáci jsou už tak malíí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama