Reklama

Litujete vztahů, které se rozpadly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristi93
Povídálka 20 příspěvků 05.08.18 11:56
Lituje vztahů, které se rozpadly?

Lituje, vztahu s někým s kým jste se později rozešli? Nebo vzpomínáte na to dobré?
Litujete, že jste si vzali někoho s kým jste se rozvedli?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 05.08.18 11:59

Nelituju, jsou to životní zkušenosti a vždy jsemsi z toho odnesla i něco dobrého ;)

dasajur
Kecalka 183 příspěvků 05.08.18 12:02

Nelituji, zpětně vidím, že to tak bylo dobře.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 05.08.18 12:17

Ne.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 05.08.18 12:26

Nelituji. Jsem teď šťastně vdaná. Na ex si občas vzpomenu, ale že by mi chyběli? To vůbec ne. Nic bych vrátit nechtěla.

_0812_
Kecalka 466 příspěvků 05.08.18 12:27
@Kristi93 píše:
Lituje, vztahu s někým s kým jste se později rozešli? Nebo vzpomínáte na to dobré?
Litujete, že jste si vzali někoho s kým jste se rozvedli?

Ne nelituji. Před manželem jsem měla kromě krátkodobých pouze jeden vážný několikaletý vztah a jsem ráda, že jsem to ukončila a díky tomu poznala toho nejlepšího chlapa na světě

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 05.08.18 12:30

Nelituji. Kazdy me nekam posunul, nebyla bych tam kde ted.

vjerunqa
Závislačka 2976 příspěvků 05.08.18 12:33

@Kristi93 Ne, nelituji, vše bylo a je tak, jak má být.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 05.08.18 12:34

Zadneho vztahu nelituju i kdyz nektere byly zbytecne.
Rozvod jsem nikdy neabsolvovala.

vjerunqa
Závislačka 2976 příspěvků 05.08.18 12:34
@Ijen píše:
Nelituji. Kazdy me nekam posunul, nebyla bych tam kde ted.

Přesně tak.

mamca_anca_blanca
Nováček 9 příspěvků 05.08.18 13:39

Z každého vztahu mám zkušenost, která mě naučila něco nového.

mrav
Extra třída :D 13946 příspěvků 05.08.18 14:02

Lituji snad jen svého prvního vztahu. Byla to mladá, navyzrálá holka a skončilo to v nesprávný čas na nesprávném místě. Ale snad to tak mělo být a posílilo mě to. Už žádný další rozchod jsem tolik neprožíval.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 362 příspěvků 05.08.18 14:08

Člověk nemusí litovat. Stačí si z toho času něco vzít. Nepovažuji žádnou pozitivní či negativní zkušenost za zbytečnou. Všechno má svůj důvod i když ho člověk musí občas dlouho hledat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 14:09

Já tedy lituju. Lituju obou vztahů životních, na kterých mne záleželo. Uvědomila jsem si chyby na obou stranách, je mi líto dětí, že nezažily úplnou rodinu, ale ať to pak probírám jak chci, vidím, že chybělo něco důležitého, co by tu lásku udrželo i na druhé straně. Je mi tedy spíš líto toho, že v tom vztahu nebylo jen trošku něco jinak, aby vydržel.
Ale tohle jsi asi nemyslela zakladatelko.

A roli hraje asi také fakt, že jsem doposud nenašla nic, co by mi ten rozpadlý život kompenzovalo velkým WAUUU, tak to za to fakt stálo!

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 05.08.18 14:24
@mrav píše:
Lituji snad jen svého prvního vztahu. Byla to mladá, navyzrálá holka a skončilo to v nesprávný čas na nesprávném místě. Ale snad to tak mělo být a posílilo mě to. Už žádný další rozchod jsem tolik neprožíval.

Tak první láska, často bývají dost citově namáhavý .) já se chtěla tenkrát v 15 zasebevraždit dokonce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama