Litují mě, strašně mi to vadí!

Anonymní
20.8.20 13:19

Litují mě, strašně mi to vadí!

Ahoj, anonym, nebo smazat prosím.
Lidé mě litují, chtějí abych brala antidepresiva, chodila k psychologovi, pořád říkají, jak to nemám lehké, jak to mám náročné..

Je to normální?!! Jsem šťastná, spokojená, miluju svůj život, proč to lidi sakra dělají?!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5225
20.8.20 13:23

Asi jste trochu na hlavu, kdyz to resite a mate z toho nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
20.8.20 13:24

Tak něco je k tomu musí vést když to říkají :nevim: A ti lidi jsou konkrétně kdo a podle čeho tak usuzuji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177

Asi jen tak to nedelaji. Kdyz nevime to podstatny, tak ti tezko poradime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15447

Asi si furt stěžuješ nebo se divně chováš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
20.8.20 13:25

Tak je pošli do pérdele né..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
20.8.20 13:27
@Anonymní píše:
Lidé mě litují, chtějí abych brala antidepresiva, chodila k psychologovi, pořád říkají, jak to nemám lehké, jak to mám náročné..Je to normální?!! Jsem šťastná, spokojená, miluju svůj život, proč to lidi sakra dělají?!!

Kteří lidé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
20.8.20 13:32
@Anonymní píše:
Lidé mě litují, chtějí abych brala antidepresiva, chodila k psychologovi, pořád říkají, jak to nemám lehké, jak to mám náročné..Je to normální?!! Jsem šťastná, spokojená, miluju svůj život, proč to lidi sakra dělají?!!

Zřejmě se chováš divně, nebo se v tvém životě odehrálo něco z čeho by jiní lidé šťastní nebyli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:35

Dohromady máme šest dětí plus dvě od bývalého přítele. Žádné auto, žádné hlídání, obyčejný byt. Říkají to jenom cizí, rodina ne, ti ví, že je nám dobře. Ale cizí jsou hrozní. Doktoři, učitelky v kroužcích, lidi ze sousedství a někdy i úplně cizí lidi venku. Jako prosim? :think: Nechápu co k tomu ty lidi vede. Kord když mi to řekne někdo o holi s váhou 150kg, který to má fakt blbé.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:39

@Alušáček Tak že by oni nebyli šťastní, to je jejich problém, ale copak to potřebuju vědět? A když tedy chtějí vědět, tak se mají snad zeptat a ráda jim řeknu, že jsme to takto chtěli a je nám dobře. Proč má někdo předsudky tohoto typu nechápu. On je nějaký návod na štěstí a kdo podle něj nežije, tak zákonitě není v pohodě?
Zajímalo mě, co lidi vede k těm závěrům a především k jejich prezentování, ať si myslí co chcou, ale nemusí to ventilovat, že.

• Citovat
  • Nahlásit
27023
20.8.20 13:46
@Anonymní píše:

Lžeš si do kapsy… a nebo si neuvědomuješ, že děláš něco dost blbě.

Kdybys byla tak strašně šťastná a spokojená, NIKOHO by ani ve snu nenapadlo ti doporučovat psychologa a už vůbec ne antidepresiva. :roll:

Takže se snažím hledat co je za těmi doporučeními. Když třeba jdeš někam s dětmi… nejsi na ně hnusná? Nekřičíš na ně? Nesekýruješ? Nesnažíš se tu tlupu dětí mermomocí srovnat do latě?
Protože pokud by ses takto okavidně chovala tak pak dokážu pochopit, že si toho ostatní lidé všimnou… pak se na tebe podívají a řeknou si - tyjo, šest dětí, nedivím se, že je na nervy a řve, ale odnášejí to ty děti = doporučím ji psychologa nebo antidepresiva, aby se trochu uklidnila.

Není to náhodou tak trochu takhle??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
20.8.20 13:52
@Anonymní píše:
Dohromady máme šest dětí plus dvě od bývalého přítele. Žádné auto, žádné hlídání, obyčejný byt. Říkají to jenom cizí, rodina ne, ti ví, že je nám dobře. Ale cizí jsou hrozní. Doktoři, učitelky v kroužcích, lidi ze sousedství a někdy i úplně cizí lidi venku. Jako prosim? :think: Nechápu co k tomu ty lidi vede. Kord když mi to řekne někdo o holi s váhou 150kg, který to má fakt blbé.

Ehm…a jsi si jista, ze jim nedavas nejaky podnet, ze to nezvladas? Protoze to by tak odpovidalo u lekaru a pedagogu, jako profesionalove by si pravdepodobne nedovolili nic podobneho, pokud by na ne rodina pusobila pohodove. A navic maji i urcity prehled o detech a jejich stavu (fyz. i psych.).
Prijdes mi vztahovacna a precitlivela, opravdu neznam ciziho cloveka ci souseda, ktery by na potkani nabizel komukoliv odbornou pomoc a medikaci. Pokud uz jsi citliva na konstatovani, ze osm deti je zaprah (coz bezesporu je), tak staci asertivne podekovat za zajem a jit si po svem. Tolik deti je proste neobvykle a vzbuzuje to udiv, s tim bys mela umet pocitat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 13:53
@FreeLady12 píše:
Lžeš si do kapsy… a nebo si neuvědomuješ, že děláš něco dost blbě.

Kdybys byla tak strašně šťastná a spokojená, NIKOHO by ani ve snu nenapadlo ti doporučovat psychologa a už vůbec ne antidepresiva. :roll:

Takže se snažím hledat co je za těmi doporučeními. Když třeba jdeš někam s dětmi… nejsi na ně hnusná? Nekřičíš na ně? Nesekýruješ? Nesnažíš se tu tlupu dětí mermomocí srovnat do latě?
Protože pokud by ses takto okavidně chovala tak pak dokážu pochopit, že si toho ostatní lidé všimnou… pak se na tebe podívají a řeknou si - tyjo, šest dětí, nedivím se, že je na nervy a řve, ale odnášejí to ty děti = doporučím ji psychologa nebo antidepresiva, aby se trochu uklidnila.

Není to náhodou tak trochu takhle??? :think:

Ne, není.

• Citovat
  • Nahlásit
1054
20.8.20 13:56

Kteří lidé : učitelé, lékaři… Psychiatři, sociální pracovníci, policisté, mediátoři???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15447
20.8.20 13:57
@Anonymní píše:
Dohromady máme šest dětí plus dvě od bývalého přítele. Žádné auto, žádné hlídání, obyčejný byt. Říkají to jenom cizí, rodina ne, ti ví, že je nám dobře. Ale cizí jsou hrozní. Doktoři, učitelky v kroužcích, lidi ze sousedství a někdy i úplně cizí lidi venku. Jako prosim? :think: Nechápu co k tomu ty lidi vede. Kord když mi to řekne někdo o holi s váhou 150kg, který to má fakt blbé.

Jako že ti sousedka důchodkyně řekne :je vy máte smečku, to je tak na cvokhaus ani chvilka klidu… A tobě to zboří tvoji dokonalou představu o tvém dokonalém bezstarostném životě a prezentujes to tu jako chtějí abych brala ad?! 8o nebo ti ta důchodkyně přinesla rovnou platicko a brečela, že se na tebe a tvůj život nemůže už dívat? Nejsi pupek světa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama