Lituji stěhování k příteli - co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 21:59
Lituji stěhování k příteli - co teď.

Ahoj.
Předem nelituji, že chlapa mám, je to moje láska :srdce: ale od doby, co u něj bydlím v bytě,50 km od rodného města, asi rok, se můj život rapidně zhoršil a stojí za prd. 1)vztahy s jeho rodinou jsou vlahé, jeho máma k nám chodila bez ohlásení, normálně si vlezla do ložnice a budila nás a toho je víc, je fakt že její IQ je slabé, ale stejně, nemáme se rády, nechci ji potkávat. 2)Ztratila jsem vztahy s kamarádkami. Nové jsem si nenašla protože NEJSOU. :nevim: sousedky tu dvě mladé jsou, ale strašně nevrlé, někdy ani na pozdrav neodpoví. 3)nemám práci!!Dojizdela jsem 40 km denně, a z 14 tisíc mi zůstalo 10 -_- teď makám za 10 u nás ve městě, je to tu fakt malý, jsem ráda že mám aspoň práci :zed:

1. vše je daleko. Já bych se zabavila, brusle, ale cyklostezka je daleko. Nebo bych jela na kole někam k rybníčku, ale ten tu není. Bez auta jsem ztracená. To auto si ale z příjmu dovolit nemůžu :roll:

Letní dny trávím zavřená doma a nudím se :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: jsem jako v kleci. Prominte, že si stěžuji, ale já vážně nevím jak z toho ven.

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 31.01.19 22:03

A co přítel? Ten si aspoň libuje, že jsi u něho?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:06

@Božislava jo ten je spokojen. Proč by taky ne, on má práci jistou a kousek,rodinu taktez :? Navařeno má,uklizeno taky, do rozpočtu přispívám. Své kamarády ma. Proč taky by nebyl,má fajn život

Božislava
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 31.01.19 22:09
@Anonymní píše:
@Božislava jo ten je spokojen. Proč by taky ne, on má práci jistou a kousek,rodinu taktez :? Navařeno má,uklizeno taky, do rozpočtu přispívám. Své kamarády ma. Proč taky by nebyl,má fajn život

Ale hlavně je spokojený, že má tebe. Kolik vydělává a kolik příspívá do rozpočtu a kolik ty přispíváš do rozpočtu? Jeho společnost Tě nudí?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 31.01.19 22:15

Jo, holka, buď se s tím smíříš nebo se odstěhovat někam, kde to bude pro vás přijatelné pro oba. Takhle jak píšeš bych to viděla na brzký krach vztahu, zvláště, pokud máš vztahy s panímámou na houby. A vše, co píšeš, se časem bude násobit. Odmyslím si panímámu, tam je to průšvih sám o sobě. Se sousedkami jsi zkusila někdy hodit řeč? Hele nevím, za mě jsi hodně nespokojená a z mého pohledu to nemůže dobře dopadnout.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23067 příspěvků 31.01.19 22:21

Hele 50km není tolik, aby si za svojí rodinou nemohla dojet. Že v létě sedíš doma na zadku, je jenom tvůj problém. Jdi na plovárnu, vem si knížku a relaxuj. Nějaké cvičení tam není? Psa nemáte? Děti plánujete?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 31.01.19 22:26

To je nějaká vesnice, že sou tam jen dvě mladý holky v okolí? :( Víš co, ono není co poradit, pokud si tam už rok a ještě si nezapadla s nenašla aspoň pár známých, tak to na moc dobrý vývoj nevidím. Notabene ne s vlezlou tchýní za zadkem… Ona má od vás klíče, že chodí až do ložnice?
Chce to práci a to hned. Člověk se trochu zaměstná, přijde na jiné myšlenky, pokecat s kolegy, třeba i naváže nová přátelství… Pop ravde bych radši dojížděla za desítku, než seděla na zadku doma, kde mě nic netěší a akorát tak mě to hází do depky… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:43

@Mar__tanka1983 no primo až vesnice ne,ale mladí odsud utíkají,smog,není tu práce ani nějaké vyžití :? A moc,moc romů. @Amelie30 díky za názor 8o také se toho obávám

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 31.01.19 23:00
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 no primo až vesnice ne,ale mladí odsud utíkají,smog,není tu práce ani nějaké vyžití :? A moc,moc romů. @Amelie30 díky za názor 8o také se toho obávám

Tak trochu vlastní zkušenost. Akorát já jsem tady ráda, pár kamarádek tady mám a hlavně, všude si dojedu. Panímáma za rohem, naštěstí tak nějak v pohodě, vlezlá není, ale občas výměna názoru proběhla, především ohledně výchovy dětí a protože je manžel jediný syn, pomáhá hodně. Tohle mi nevadí, spíš pak nemá čas dělat věci doma, což pak vrčím, když se po stopadesate připomínám. A to jsem na začátku nebyla tak negativní jako ty, tak jen, abys opravdu zvážila, jestli jsi schopná takto žít. A opravdu si nedovedu představit, že bych tady byla bez auta.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >