Locoid - prosba o záchranu na poslední chvíli

51
26.8.20 07:48

Locoid - prosba o záchranu na poslední chvíli

Hezký den všem!
S hrůzou jsem dnes zjistila, že moje doktorka má 14 dní dovolenou a my za týden taky jedeme pryč…a doma nemohu najít ten zbyteček Locoidu, co si šetřím…, pro mně v nejnevhodnější dobu, kdy se mi udělali zase po roce fleky ekzému… mám výsev tak dvakrát do roka, nic strašného, ale jak to začne, tak se v Excipialu nebo Advantanu můžu koupat a prd to bude platné..
Vím, že to není zrovna nejlepším a etickým východiskem, ale neměla by některá z Vás zbytek nebo nevyužité balení?
Měla jsem celý rok na to se rozhoupat a zajít za doktorkou, ale nestihla jsem a dostat se na kožní je nemyslitelné…
Moc děkuji, samozřejmě náklady veškeré uhradím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3743
26.8.20 08:07

Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
26.8.20 08:11

@Kaileee Od Jindřichova Hradce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
26.8.20 08:23

A nemůže si ho nechat předepsat někdo z rodiny nebo známých, který má jiného lékaře? A tvého obvoďáka zcela jistě někdo zastupuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
26.8.20 08:30

Pošli mi do SZ adresu, muzu dnes zaslat poštou zbyteček :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
26.8.20 08:36

@divine woman Jsem hrozná lemra na včasnou docházku k lékaři (protože krom exzému od dětství nemám potíže, takže tam prostě nechodím nějak často ani preventivně), takže tuhle situaci jsme řešili tam dva tři roky dozadu - také v tuto dobu. Zkusila jsem zastupující lékařku (tak moji zastupuje vždy, i tentokrát) a tam mně odmítla s tím, že kortikoidy dle jejích slov „pro jistotu do zásoby“, kdyby se to rozjelo víc po koupání nebo cizím jídle někde mimo domov, mi nenapíše. Přitom zbyteček srolované tuby jsem měla s sebou, že si to nevymýšlím.
Zkoušel to hned ten den ještě tedy přítel u svého lékaře a ten ho také odmítl - když mu nemůže ekzém ukázat a nikdy neměl na mastičku od něj předpis, tak prostě ne, prý to není paralen…
Vím, že to není nějaká fajnová věc, ale jed to snad také není. Jsme tu na malém městě a dělají, jak kdyby člověk chtěl předepsat hypnotika na umlčení tchýně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
26.8.20 08:41

@kyblsroubu To jsou divní doktoři. Předepisuje se i na solární exém. Ale bohužel nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
26.8.20 08:45

@divine woman Já se svou doktorkou problém neměla nikdy - faktem je, že jsem tam vždycky šla, až mě donutily flíčky třeba na očním víčku, to je echt peklo…

Dobře mi tak, stará koza a nedonutím se tam jít včas a udělat si zásobu. Teď někde v baráku zbyteček mám a zas ho jak na potvoru nenajdu.

Všem i tak díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
26.8.20 09:02

@kyblsroubu

Mám doma úplně nový, nenačatý. Pokud to nespěchá tak v pondělí mužů poslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
26.8.20 09:13

@Natálka26 Zaslala jsem Vám SZ, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
26.8.20 09:13

@Kaileee Zaslala jsem Vám SZ, děkuji.