Reklama

Logico primo - výroba a výměna kartiček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 19.02.17 08:26
Logico primo - výroba a výměna kartiček

Pěkný den,
u nás doma frčí Logico primo. Originální kartičky jsou super, ale přijde mi, že se úkoly pořád točí a opakují a chybí mi úkoly pro větší děti - syn u Piccola ještě nevydrží, 10 úkolů je moc. Stejně tak mi chybí i úkoly pro ty nejmenší, které se teprve učí s tímto systémem pracovat. Nenajde se mezi vámi nadšenec, co by šel do domácí výroby a výměny kartiček?

Reklama

Reakce:

vladěn
Závislačka 2618 příspěvků 19.02.17 10:28

Nějaké najdeš na eschovka.cz.

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 19.02.17 13:04

@vladěn tam jsem našla jedny a nejsou špatné, ale přijdou mi tam opět stejné jako originály. Chtěla bych něco trochu jiného. Sama na tom pracuji a ráda vyměním.

vladěn
Závislačka 2618 příspěvků 19.02.17 13:42

@Billi já jsem zatím ve fázi nákupu, takže víc neporadím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama