Logopedie Spořilov ev. Praha 11

7245
15.9.11 07:53

Logopedie Spořilov ev. Praha11 a Praha 4

Dobrý den!
Nemáte někdo dobrou zkušenost s logopedií na Praze-Spořilov ev. na Praze 11??? Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

valkil
15.9.11 09:25

My jsme chodili k dobré logopedce, byla dobrá jako logoped i jako člověk. Citlivá, moc příjemná. Je to v Tererově ul. (jižňák) Mgr. Půstová. Kamarádce jsem před rokem doporučila, a prý snad tenkrát neměla volno, tak chodí ke druhé, co je naproi v ordinaci a také si jí chválí.

• Citovat
  • Upravit
2412
15.9.11 11:56

Ahoj,také jsme kdysi chodili na logopedii do Tererovi ulice a super,byla jsem spokojená,jen je to už pár let,ale myslím,že je tam pořád ta samá Dr :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7245
16.9.11 07:44

Valkil, Gábi,moc Vám děkuji…už jsem na tuto mgr koukala na netu. Díky za reakce! Docela mě překvapilo, že těch logopedů moc není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
16.9.11 09:30

no já koukla na reakce na známý lékař a docela mě to udivilo :-(

• Citovat
  • Upravit
23283
3.2.16 10:00

Marešová vs. Fischerová

Holky prosim mate nekdo nejakou zkusenost s logopedkama Marešová (Chodov) nebo Fischerová (Opatov)? Objednala jsem syna k obema, termin temer stejny asi za mesic a ted se rozhoduju ke ktere jit…moc dekuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.2.16 10:59

@marfra Bohužel je neznám, mrkni na recenze.

Já byla svého času absolutně spokojena s Mgr. Evou Papežovou, Chodov. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
3.2.16 11:55

@Anturie ahaaa, neznam. To je tahle? http://mujweb.cz/eva.papezova/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.2.16 12:26

Ano, to je ona. Já tam chodila s oběma. Normální „baba“, já ji mohu jen děkovat, že u prvního kluka, poslala na další vyšetření…, u druhého to byla brnkačka, jen „R“ a během měsíce bylo hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.2.16 12:47

@marfra Nicméně uvidíš přístup a dle toho se zařídíš. Nevím jaký problém syn má, ale můj syn ve 3 letech mluvil svou hantýrkou a to se mi nezdálo, neb už jsem měla další dítě.

Pediatrička tvrdila, že má čas, nedala jsem na její slova a zjistili jsme jiné deformace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
3.2.16 14:37

@Anturie no prave maly mel v pondeli 3 roky a nemluvi. Resp. ma par zakladnich slov, z toho vic jak polovinu svoji rec, takze nikdo krome me mu ani to malo nerozumi. Napr. pes rika šaša, kdyz chce curat vola uiui, piti je babu apod. Jmenuje se Venda a rika ze se jmenuje Nena. Takze kdo s nim neni, nema sanci mu rozumet. Vety vubec, max. slozi dve slova stylem „mama haha“ mama spinka. No a to je asi tak vsechno. Nastesti asi pred mesicem konecne zacal rikat JO. Takze uz se aspon trochu domluvime JO a NE. Zadanku od pediatry mame.
A muzu se zeptat jaky jste meli nakonec problem? Co u syna teda zjistili?
Prave ja uz volala tady u nas Maresove a ta me celkem nastvala, kdyz jsem ji rekla o nasem problemu, zasmala se a rekla neco stylem - aaaa dalsi trilete co nemluvi. Ma cas, rozmluvi se. Ale kdyz uz mate tu zadanku. Proste aniz by ho videla, hodila ho do stejneho pytle jako vsechny 3 lete co nemluvi. Ale proste co kdyz je problem nekde jinde??? nedoslychavost, uzdicka, neco nervoveho, ja nevim…ale od toho je prece ona jako klinicka logopedka aby to zjistila ne? Takze tento jeji pristup me trochu zarazil, proto jeste zjistuju dalsi logopedky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.2.16 15:34

@marfra Ano, to znám, kluk také mluvil: táta-tutu-papa= jel s tátou autem. Píši SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.2.16 16:30

@marfra Zatím klídek, on se rozmluví, ještě máte čas. Kluci jsou holt línější.

Na tu Marešovou bych se asi vykašlala. Nicméně opravdu čas na mluvení ještě má. Nestresuj se a syna už vůbec.
A syn ti rozumí co mu říkáš? Cvičíte společně základní slova? Nenech ho koukat na TV, ta žádná slovíčka nepotřebuje.

Uč ho poslouchat mluvené slovo, přepni v TV na rádio…Třeba na dobrou noc děti velice rádi poslouchali „hajaja“…třeba to už neexistuje, nevím, nicméně jsou určitě jiné možnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
3.2.16 17:08

@Anturie no jako mne je jasne ze se rozmluvi, nerikam ze ne. Treba za pul roku, treba za rok…akorat znas to, kamkoliv prijdeme - obchod, posta, znami…vsichni se ho hned zacnou vyptavat a on ani nereaguje vlastne max. vyda nejake zvuky. Do toho od narozeni vypada starsi nez je, takze je to takove fakt blbe no. Citim se v techto situacich celkem trapne :( Asi vis o cem mluvim. Syn rozumi jak cemu. Vsemu jeste urcite ne. Ale zakladni pokyny zvlada. Co je „cvicit zakladni slova“ nevim a na TV nekouka vubec. Diva se obcas na pocitac, ale to je fakt jen chvilku. On u toho nevydrzi. Poustim mu pisnicky, kratke pohadky, ale ani u toho moc nevydrzi. 2 minuty a odchazi. Nevydrzi moc u niceho. Do dneska ho krmim, protoze sam by se nenajedl. Je to na neho moc dlouhe, sedet a jist sam. Takze to do neho musim ja rychle nahazet. Knizky ho nezajimaji. A myslim, ze ani to radio by ho nezajimalo, nevydrzel by to poslouchat. I kdyz urcite souhlasim ze je to dobry napad :palec: Neni vubec samostatny, porad vyzaduje aby si s nim nekdo hral, takze u neho sedime bud ja nebo manzel a vse mu komentujeme, popisujeme…chodi i 2× tydne do skolky (od dubna).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
3.2.16 18:59

@marfra Ježíš na to se vy. kakej, kdo si co myslí, nebo předpokládá!!! :cert:

Ano, znám to, mé dítě bylo také větší, porodila jsem ho koncem pánevním, což se dnes řeší císařem, když sedělo ve sporťáku, byl na jeho věk velký a ve finále později byl trojnásobný mistr republiky v boxu v těžké váze!

Mám pocit, že se jaksi za dítě stydíš? Proč? Proč trapně?

Kde máš tatínka syna? Tatínek ho nechá chvilku, neb delší chvilku koukat na počítač?! :cert:,a když už ho nechá koukat, chápe tatínek, že synovi jsou 3 roky? a ví co mu pouští?

Že syn není samostatný, se nediv, krmíš ho? Sedět umí, najíst se sám také umí! Syn umí vše, jen ho to vše naučit!!!

Celý problém je v tobě!, syna musíš vše naučit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama