Lokalita Ostrava Heřmanice - zkušenosti s bydlením

15
23.1.21 08:27

Lokalita Ostrava Heřmanice - zkušenosti s bydlením

Zdravím!
Sháníme pozemek v Ostravě, ale velká nabídka to není… Narazili jsme na pozemek v Ostravě v Heřmanicích za nízkou cenu, takže je pro nás nabídka pochopitelně atraktivní. Máte někdo zkušenosti s bydlením v Heřmanicích? Zaráží nás ta nízká cena…
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45744
23.1.21 08:33

Ja tudy jenom projizdim. Asi zalezi na konkretni lokalite. U hlavni cesty je vezeni a ciganske ghetto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
23.1.21 08:42

Bydlíme kousek od Zoo, napis mi třeba do zprávy adresu, a já ti mužů říct zkušenosti. Btw. Viz příspěvek výše, přesně tou ulici jezdím když si to zkracují na dálnici a nevěděl, co tam je tak si myslím, že je to jen udrzovaná kolonie finských domků. Kamarádi mají i dům kousek od lisciny a prý se jim tam bydlí dobre, a když stavěli tak se jim tam nic neztratilo apod. Což třeba na slezské ve vilové čtvrti říct nemůžu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
23.1.21 08:55

Kolem těch Finských domků je to OK, jinak to šlo s Heřmanka do kytek. Přitom je to fakt pěkné místo. Nemovitosti i pozemky kvůli problematickým lidem se nepohybují vysoko.
Paní ze zoo ti asi řekne víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
23.1.21 09:15

@purplee já vám dám paní ze zoo :P :lol: sranda fakt jsem se pobavila
Hele já tady to bydlení mám rada všude blízko (centrum, dálnice, Zoo atd) jsou tady i hřiště pro deti, ale třeba penny u kruháče je fakt děs…obecně je tu málo kaváren a restauraci i obchodů. V tom je to slabší plus jsou určité domy, které vypadají hrozně z venku a i obyvatele v nich moc lokalitě nepridavají, ale tohle je bohužel problém mnoha míst ve městech (třeba v Porubě byty drahé jak březen a špatně odbocíš a jsi v ghettu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
23.1.21 10:08

@BlurryFace napiš mi do sz nazev ulice, kde je pozemek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11513
23.1.21 10:58

Asi záleží kde. Liščina je tragedie. V okolí ul. Záblatská, K Oskarce, K Maliňáku apod. byly kdysi jen pole. Pak se za drahé peníze vykupovaly a teď tam všude stojí nová zástavba. A takový tam byl kdysi klid :mrgreen: ( vyrostla jsem tam, ale nebydlím)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
23.1.21 14:06

Je tam plno cigošů, proto jsou pozemky levnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.2.21 13:28

Bydlím v hermanicich v rodinném domě nemůžu si stěžovat kousek zoo všude blízko doprava do centra na proti jsou finské domky slušná lokalita bydlím tu 20 let a nic jse my ze zahrady neztratilo a to bydlím kousek od lištiny staví se tu rodinne domky a hodně mladí mají zájem o pozemky a finské domky, nebo rodinné domky.jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat