Lokalita na dovolenou s vyžitím pro děti

123
30.6.20 09:35

Lokalita s využitím pro děti

Zdravím :) Poradíte mi někdo vhodnou lokalitu v ČR na týdenní dovolenou, kde je vyžití na děti - 5 a 7 let. Aby bylo kam jít (turistika s cílem - naučná stezka, rozhledna, hřiště), nějaký hrad, hezká příroda, koupání,… Hlavně mimo profláknuté lokality, kde se obávám, že bude hlava na hlavě :?. Děkuji moc za jakýkoli typ! :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

61588
30.6.20 10:14
@EvikM píše:
Zdravím :) Poradíte mi někdo vhodnou lokalitu v ČR na týdenní dovolenou, kde je vyžití na děti - 5 a 7 let. Aby bylo kam jít (turistika s cílem - naučná stezka, rozhledna, hřiště), nějaký hrad, hezká příroda, koupání,… Hlavně mimo profláknuté lokality, kde se obávám, že bude hlava na hlavě :?. Děkuji moc za jakýkoli typ! :palec: :mavam:

Já mám ráda Pilák u Ždáru nad Sázavou. Je tam bezva koupání, za hubičku možnost půjčení šlapadel, paddleboardů, loďky, diskgolf, minigolf, hžiště dětské, sportovní, občwerstvení, pinpong. V kololí výlety po Olsiakových sochách, singletrek v NOvém městě na Moravě, asi 45 min, cesty na Vír, kde je ferrata, kterou pětileté dítě už zvládne. Kousek je Devět skal- na výlety s dětmi jako stvořené. Spousta možností výletů. V okolí i nějaké rozhledny. Zahradní železnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
30.6.20 11:17

Doporučuji taky Pilak ve Žďáru, za hodinku tam frčím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
30.6.20 11:17

Bedříchov a okoli - stezky, rašeliniště, koupaliste. Harrachov - zajet i do Polska do Sklarka Poreba - 7km od Harrachova. Jsou tam 2 vodopady a městečko s lanovým centrem, mega bobovou drahou. Hlavne cenove pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
7.7.20 20:49

Vysočina-ubytování resort Sněžné, kolem všude příroda, kousek do zoo, Devět skal, Porta coeli, Pernštejn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
včera v 21:42

@ValerieO co všechno mají prosím v resortu pro děti? myslím jako dětský koutek třeba, hřiště a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama