Lokalita/město v ČR na celodenní výlet

2929
17.7.15 11:51

Lokalita/město v ČR na celodenní výlet

Ahoj,
prosím o tip na město nebo lokalitu, krásnou, zajímavou, úžasnou až nejúžasnější :mrgreen: V plánu máme moravský kras, přespání, přesun do Prahy do ZOO, přespání a dál? Můžete mi dát nějaký tip na lokalitu po celé ČR, kde se Vám velmi líbilo?

Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JLP
4648
17.7.15 11:55

@Loll začala bych v Lešné - ZOO - při přesunu do Moravského krasu hrad Buchlov, na opačném konci ČR stezka v korunách stromů u Lipna a Moravský Krumlov (hrad nebo grafitový důl) ;) Případně klasika Lednicko-valtický areál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
17.7.15 11:59

@Loll český ráj nebo kokořínsko. Tam je takových cílů, že nemáte šanci za den očíhnout ani desetinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
17.7.15 11:59

@Loll No když už budete na té Macoše… tak v blízkosti je Rudka a Jeskyně blanických rytířů… Taky Blansko a zámek a je tam i westernové městečko a vůbec tam v tom okolí je sousta malých zámků. Radost se toulat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
17.7.15 12:04

Jinak např. v Lednici je až do konce září výstava soch z písku. Moc se nám to líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
17.7.15 12:12

Nám se moc líbilo v Mariánských lázních a Františkových lázních :mavam:
Pak se mi moc líbil Český Krumlov, Lipno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
17.7.15 12:12

Jéje, krásných míst u nás je… Záleží na tom, v jakém pojedete složení (děti? Jak staré?) a jaké máte preference - města a památky, technické zajímavosti, nebo spíš přírodu…
Já mám hodně ráda Český Krumlov, ale malé děti asi atmosféra památkové rezervace historického centra moc nezaujme.
Z přírodnějších tipů třeba soutěsky v Hřensku a Pravčická brána, SOOS, ta stezka v korunách stromů…
Za návštěvu stojí třeba taky válečné pevnosti v Orlických horách, Josefov, s většími dětmi Terezín.
Pak mě napadá třeba Babiččino údolí, Kutná hora.
To jen tak namátkou, kde se mi líbilo. Ale vpodstatě stačí zapíchnout prst do mapy a Googlit, co je v okolí a narazíš na spoustu pěkných a zajímavých míst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
17.7.15 12:27

Poděbrady a nedaleko Zoo Chleby, Mirakulum u Milovic a zámek Loučeň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 12:27
@Loll píše:
Ahoj,
prosím o tip na město nebo lokalitu, krásnou, zajímavou, úžasnou až nejúžasnější :mrgreen: V plánu máme moravský kras, přespání, přesun do Prahy do ZOO, přespání a dál? Můžete mi dát nějaký tip na lokalitu po celé ČR, kde se Vám velmi líbilo?Děkuji :mavam:

Jizni cechy CB CK Lipno SUmava :andel:

• Citovat
  • Upravit
48786
17.7.15 12:52

Český Krumlov, Lipno, Třeboňsko, Adršpach, Český ráj, Lednicko-valtický areál. V okolí Prahy bych navštívila Karlštejn, Konopiště nebo Muzeum vlaků v Lužný u Rakovníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56524
17.7.15 14:15

A cosi predstavunes? prirodu, kulturu, pamatky, mesto, klid…neco proflakleho znameho nebo raxeji neco nenapadneho, kam moc lidi neprijde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 16:26

Milujeme Český ráj :palec: je tam toho plno k navštívení :)
Pak jezdíme rádi do Jizerek, je tu mnoho rozhleden…
;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama