lokalizace placenty aneb kluk nebo holka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 23.12.03 15:07

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nemáte konkrétní zkušenosti s určováním pohlavý mimíska. Jak moc spolehlivé je určení podle lokalizace placenty. Prý když je na zadní straně tak je to holka a na přední straně kluk.

Zajímalo by mě na kolik asi procent to je směrodatné.

Ahoj Lenka

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  23.12.03 17:19

Ahojky Leni,

nikdo sem zatím nenapsal, nevím, jestli Ti nějak pomůžu, ale s tou placentou to, myslím, bude stejná pověra, jako když se určuje pohlaví mimča podle tvaru břicha. Podle mně není nad ultrazvuk, ovšem to zase nemusíš mít štěstí, že se ti to, co potřebuješ, ukáže. Mně doktor řekl, že dřív,než v 18. týdnu si nebude hrát na věštkyni, abych nebyla zklamaná, a teď v 19. mi řekl, že čekám kluka. Dokonce jsem na UTZ viděla všechno úplně zřetelně. Tak doufám, že už se to nezmění. Doufám je blbý slovo, miminko jako miminko, hlavně…ale dál už to znáš.

Sice jsem Ti nenapsala nic, než svůj názor, ale bylo fajn, kdyby se nám oběma povedl zdravý prcek, že jo?

Všechno dobrý do Nového roku

Gábi

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 23.12.03 21:09

Ahoj Gábi

to je jasné taky dám na UTZ, ale právě na něm nám paní doktorky řekla, že nic nevidí, ale podle ní to předběžně bude holka. Podle toho co jsem se dočetla, tak to poznala podle té placenty mám jí na zadní straně.

Nevíš co máš napsané na zprávě z UTZ je to přímo „lokalizace placenty“ ?

Když to sem napíšeš (a i jiný těhulky) bude s čím srovnávat.

Lenda 19tt

PS.: jasně hlavně aby byl mimísek zdravý :-P

to přeji Všem těhulinkáááámmmmm

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Lenda28 dne 23-12-2003 21:12 ]

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 24.12.03 09:45

Ahoj.

U nás všechny babské i jiné pověry ukazovaly na kluka, včetně placenty, dokonce i Štefinka mi tu v předpovědi věštila kluka a máme holčičku :-D

Naštěstí jsem to věděla předem z genetiky. Když pak ale všechny „zaručené“ metody ukazovaly na kluka, tak jsem si říkala, aby nám snad nespletli výsledky :-D

Ono se na ty pověry nesmí moc věřit. :-P Já to ale znám, člověk dělá všechno možné, jen aby to tajemství odhalil.

Přeji ti, ať se narodí zdravé krásné miminko a má mezi nožičkama co si přeješ!

Zuzka

Anonymni  24.12.03 10:29

Ahoj Léňo,

tady Gábi.Já chodím na ženský v cizině, kde i bydlím a dívala jsem se do svého průkazu, který, ať koukám, jak koukám,údaj o položení placenty, nemá. Nevadí. Zkusím se doktora zeptat a když se něco dozvím, tak Ti to sem ťuknu, ju?

Je Štědrý den, tak sem asi nepřijdeš, přesto hezké Vánoce!

G.

Anonymni  25.12.03 14:39

Ahoj, koukla jsem do průkazky a na UTV ve 20 tt je placenta na zadní straně, ale při UTV ve 30 tt prý čekáme kluka, tak nevim.Držim palce atˇ je to co si přejete. Lenka. :o

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 25.12.03 18:23

Ahoj Lenko,

asi Tě zklamu. Já měla placentu na přední straně a máme holčičku. Myslím, že se to, jak psala Gábi, nedá brát moc vážně. Všichni mi předpovídali kluka a vyšel mi i podle čínského kalendáře. Ale příroda rozhodla jinak. Narodila se nám krásná holčička.

Hodně štěstí.

Ariana

Anonymni  25.12.03 18:35

Ahoj Leni,já mám placentu na zadní straně a čekám kluka:)hodně štěstí.

Gabina  26.12.03 00:01

Ahoj Lenko! Tak u mě to zřejmě „funguje“. Placentu jsem měla dvakrát na přední starně a mám dva kluky :-) .

Gábi

Anonymni  26.12.03 10:34

ja ji mam zase na zadni strane a cekametaky kluka. No bude to spolehlive asi 50:50 :-D

Anonymni  27.12.03 18:38

Ahoj já čekám dvojčata, kluk má placentu na přední stěně a holčička na zadní stěně. Tak nevím.čau Pavlína

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 08.01.04 19:02

Ahoj holky těhulky a mamulenky

Jste zlatíčka, nečekala jsem takovou odezvu. Jsem ráda že je možné se touto cestou statisticky něco dozvědět. Nechám se teda překvapit co to bude. Za týden jdeme na další UZ třeba se mimísek ukáže v celé nádheře.

čauky Lenda 22tt

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 20.06.04 19:26

Ahojky,
samam zkušenosti nemám, ale zrovna mi kamarádka říkala, že jí dr. řekli, že budou mít chlapečka a te´d je 3 neděle před termínem a bude to zase holčička :lol:
Tak si říkám, že ani ten UTZ není až zas tak přesný…
Přeju Vám všem zdravá a krásná miminka

Desty a Cipátko 10+3tt

Anonymni  21.06.04 08:20

Ahoj,

Ja ji mam vpredu. Dr. Rikal ze se to jevi ako kluk (ne podle placenty) ale ruku do ohne by za to nedal. Kamosky rikaj ze bude kluk, kvuli spicatemu brichu. A mne je to vcelku uplne fuk. Uvidim az se to narodi a stejne ruzove veci nekupuju a kdyz to bude holka bude nosit hlavne kalhoty bude to takovy sportovni typ :lol:
 danka

Michellka
Kecalka 203 příspěvků 21.06.04 12:59
Podle placenty určení pohlaví?

Ahoj Lenko

to jsi mě překvapila, že by se dalo určit pohlaví miminka podle uložení placenty?! 8O

Tak já mám placentu na zadní stěně a je to 100 % kluk, tak vážně nevím, podle mě se to dá určit vážně jen podle pytlíka nebo pipinky!! :oops: :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Reklama