Lokální anestezie u zubaře a problémy s polykáním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Happy Hippo
Kecalka 369 příspěvků 26.03.19 19:15
Lokalni anestezie u zubare a potize s polykanim

Krasny vecer, mel jste nekdo problem s lokalni anestezii a polykanim? Dnes jsem byla u zubare a dal mi ji asi hodne silnou, uz jsou to 4 hodiny a porad citim dost mrtvou „hubu“ a pri jidle se mi fakt blbe polyka. Muze to mit vliv i na to? Napichl mi i nerv, citila jsem pri opichu v jazyku chvilku silny el. vyboj??? mohl se mi nejak poskodit nerv a zpusobit ty potize? Dekuju moc!! ;)

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 26.03.19 19:20

Nerv nevím, ale mě když opichuje pusu tak ji pak necejtim i několik hodin a pak mě dalších pár hodin brní a bolí. Ale do večera (když jdu ráno) jsem vždycky v pohodě. Mě většinou „odumre“ i nos, zvlášť v zimě je to bezva, když pak necejtim jestli mi tečou nudle :mrgreen:

Martassek
Kecalka 360 příspěvků 26.03.19 19:52

Mě se něco podobného stalo před dvěmi měsíci. Zubař mi při injekci nabral jehlou nerv. Byla to taková bolest, že jsem se tam úplně složila. Když jsem pusu necítila i druhý den, tak jsem jsem tam volala a řekli mi, že se to občas bohužel stane, že ten nerv je více rozvětvený a zubař ho pak trefí. Každopádně regenerace nervů je dlouhodobá záležitost a může to prý trvat i půl roku až rok. Momentálně mám stále mrtvou půlku jazyka a ani tam necítím chuť. Bylo mi doporučeno jíst velké dávky vitamínů sk. B a čekat … :roll:

leryl
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 26.03.19 20:28

Včera jsem byla u zubaře a také jsem při injekci v jazyku cítila jakoby elektrický výboj :think: .
Třetina jazyku mě pořád brní, když čtu, že to může trvat několik měsíců jiná mě hrůza :zed: .

janablizkova
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 26.03.19 20:28

Mě když dají anestezii u zubaře ráno nebo v dopoledních hodinách tak mám mrtvou pusu dlouho do odpoledne,ale nerv mi ještě nikdy nenapíchli.Musí to být velmi nepříjemné držím pěstičky at dlouho netrpíš.

Váš příspěvek
Reklama