L.O.L. panenky - poraďte mi cokoliv s tímto tématem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipina
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.11.18 07:45
L.O.L. panenky - poraďte

Holky, moje dcera je cca poslední rok poblázněná do sbírání LOL panenek. Frčí to v celé škole, holky (dokonce i kluci!) sbírají oblečky, botičky, domečky, doplňky atd…, vzájemně si to mění, předhánějí se, kdo co sehnal.
Chtěla bych jí udělat radost dárkem k Vánocům. Jelikož máme také dvě babičky a jednu prababičku, které nám, jako každý rok, přispějí finanční částkou pro dceru a výměnou za to budou chtít, aby pod jejich stromkem měla něco, co ji potěší, budu mít pro tu LOL mánii docela prostor :)
Poraďte, prosím, nějaké tipy, kde sehnat (Dráčik známe, ale mají tam jen ty panenky, teď nově domeček za téměř 5 000,– Kč 8o ). Napadá mě cokoli s LOL motivem. Povlečení, polštář do postele, čepice, rukavice, nová aktovka by se taky hodila. Prostě cokoli s tímto motivem.
Pokud máte někdo nějaký dobrý nápad, případně tip, kde se dá pořídit levněji ten domeček (napadají mě třeba maminky žijící v Polsku, nebo kousek od něj), bylo by to skvělé.
Děkuji předem :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
Terkapali
Kecalka 260 příspěvků 4 inzeráty 16.11.18 08:06

U nás je to to samé, dcera taky blázni, já kupovala na alze, ale jinak asi podívat se na internet, pac mě to přijde i levnější :palec:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 16.11.18 08:20

@Filipina vůbec se v tech lol nevyznám, dcera si o ní napsala Ježíškovi, potřebovala bych poradit co je dobrá cena a co frčí…ale objednala jsem na aliexpressu hodinky s motivem te lol panenky

Filipina
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.11.18 08:42

Hodinky by byly super, ale s objednáváním na aliexpressu zkušenost nemám, proto sháním spíš něco v ČR, nebo event. z Polska (naše paní prodavačka mi říkala, že se to do ČR vozí odtamtud, ale jistě to tvrdit nemůžu…).

ALza - dobrý tip, mrknu na to, děkuji :)

Filipina
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.11.18 08:43

Jinak holky, u nás v Dráčiku teď mají LOL adventní kalendář - panenka na samotném konci + 24 doplňků … kdyby někoho zajímalo :)

Georgia2
Nováček 8 příspěvků 16.11.18 09:12
@Filipina píše:
Jinak holky, u nás v Dráčiku teď mají LOL adventní kalendář - panenka na samotném konci + 24 doplňků … kdyby někoho zajímalo :)

Za kolik prosím?

Filipina
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.11.18 12:04

Sál něco kolem 700,– kč…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >