Loom bands - co na to mám koupit synovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petan
Kecalka 204 příspěvků 29.09.14 09:48
Loom bands - co na to mám koupit synovi?

Poraďte mi prosím, chtěla bych synovi 7,5r. koupit nějakou sadu na Loom bands, baví ho to, zatím měl jen obyč pytlíčky na jednoduché náramkování. Chtěla bych něco, kde by byl stav (sice tomu prd rozumím, ale vím, že něco takovýho existuje), nejlépe i nějaké návody na vyrábění. Poradíte mi prosím konkrétní sadu, co koupit? Vím, že se tu objevují odkazy na slevomat atp. Nezatracuji, i když mi to přijde malý, nevím (taky uvádí jako cestovní sadu). Mohli byste mi prosím některá, kdo v tom už déle „jedete a jste zkušený:-)“ poradit, co přesně mu mám koupit - kdybyste mi mohli poslat konkrétní link, byla bych moc vděčná… Moc všem děkuju!

Reakce:
PetraJ
Kelišová 6861 příspěvků 29.09.14 09:57

Tak určitě stav, pokud možno rozkládací, třeba takovej: http://www.eshop-skrblik.cz/…ky-stav.html
Záleží, kolik do toho chceš investovat, ale myslím, že seženeš všechno u Vietnamců. Jak stavy, tak samotný gumičky nebo i sady.

Návody najdeš na you tube. Zadej tam: Importer, vyjedou ti český návody. Ale pak je tam milion videí v cizině, což zas tak nevadí, stačí najít video, který je dobře natočený a zvládete to taky.
Já zadávám buď: loom bands nebo Rainbow band a pak se různě proklikávám.

Mimochodem, zrovna jsem dodělala sovu. :lol:

Vemas
Kelišová 5485 příspěvků 29.09.14 09:59

Muzi se taky vtirnout s otazkou? Neporadite mi nikdo, kde sehnat ty privesky? Vsude maji jen kyticky, srdicka.. Potrebovala bych neco muznejsiho :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >