L'Oréal Inoa 2 barva na vlasy 9,1 blond

31
12.5.20 20:29

L'Oréal Inoa 2 barva na vlasy 9,1 blond

Ahoj :-)
Máte, prosím, některá z Vás zkušenost s barvou L'Oréal Inoa 2 (popřípadě i s odstínem 9,1 blond)? Zaujala mě, má výborné recenze, tak jsem si řekla, že se taky pro jednou zkusím odbarvit doma (moje premiéra :lol: ). Docela by mě zajímalo, jestli máte některá např. fotku ke sdílení, jak Vaše vlasy po barvení touto barvou vypadají. Moje vlastní vlasy jsou špinavé blond, v létě ještě světlají. Teď je mám promelírované, ale už i nějaké odrosty. Zvolila bych strategii nanést všude ke kořínkům a pak roztáhnout hřebenem - aby nebyly jednolité. Oxidant jsem zvolila 6%. Případně nějaké další tipy na domácí barvení? ;) Projela jsem toho na netu docela dost, ale ráda se přiučím od nějaké zkušené domádobarvičky :mrgreen: Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16252
12.5.20 21:06

Primo s tou znackou zkusenost nemam, ale je to odbarvovac nebo barva? Pokud pouze barva, tak ti to vlasy nezesvětlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.6.20 20:03

@Kriss Tina
Je to barva…dneska jsem to zkusila a mas pravdu, mám je dokonce tmavší… :roll: :D :D :D
Mas nějaké zkušenosti se světlanim vlasů? Nejprve se musí použit odbarvovac a ta barva pak už jen dodává tón? Myslela jsem, že na to svetlání je k té barvě právě ten oxidant. Dělají 10, 20, 30%, vybrala jsem tu dvacítku, při které to udajne zesvetla o 3 odstíny. Ale kde nic, tu nic :nevim: Zjevně tomu nerozumím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.6.20 20:04

Ale fakt jsem jako špinavá blondýna se světle blonďatými melíry nečekala, že mi ztmavnou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16252
4.6.20 20:09

@shopgirl ne na zesvetleni musíš mit odbarvovac, ten peroxid v te barvě je jenom vyvyjec, je to zasadita složka, ktera ma za úkol ten vlas otevřít, aby se ten barevny pigment mohl dostat dovnitr vlasu. Barva sama o sobě zesvetlit nemůže, to se musi nejdřív odbarvit a pak teda pretahnout barvou na požadovaný odstín, nebo si teda vybrat barvu tmavší (nebo ve stejné hloubce, ale s jinym odstinem) než mas svoje vlasy. A ted bacha, kdyz uz ty vlasy mas barvene, tak pujdou hur odbarvovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.6.20 20:15

@Kriss Tina
Dobře ;) nechám jim nějaký čas :)
Děkuji za vysvětlení. :palec: Máš nějaký tip na dobrý odbarvovač na doma? Případně co hrozí při odbarvování již barevných vlasů? Ještě jednou díky za Tvůj čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16252
4.6.20 20:26

@shopgirl hele odbarvovac je vicemene vzdycky na stejnem principu- peroxid a zesvetlovaci prasek, to maj vsichni vyrobci stejné. Ale doma bych to nedelala, krom toho ze to teda chce namichat spravne silnym peroxidem k ohledu k tvym vlasum a v nejakem určitém poměru, tak v lepsim případě budes mit vlasy oranžové, flekaté a na první pokus to neodbarvis na dostatečně světlý odstín, aby sla pak nanest blond barva a vyšla jednolita. V horším případě si vlasy můžeš spalit, vysusit, upalit u hlavy, prostě nenávratně poškodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.6.20 20:49

Tak já si je zase nechám trochu vyšisovat na sluníčku a pak s tím uděláme něco s kamarádkou kadeřnicí ;) Koukala jsem tu na pár experimentátorek a musím teda říct, že občas to skončí dost tragicky, takže se radši do ničeho pouštět nebudu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama