Loterie a soutěže - v čem vyhráváte ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 25.09.18 12:55
Loterie a soutěže - v čem vyhráváte ?

Hezký den všem, v čem hrajete a vyhráváte? Nejlépe neplacené - takže ne sportka, ne losy… Vím o účtenkovce, Frekvence1 platí Vaše účty a Haló Impulsovi.. měli jste někde štěstí? Nebo jako já maximálně balení Brumíků a stovka v účtenkovce? O jakých soutěžích o peníze či hodnotné výhry víte? Jen tak ze zájmu a pro to napětí 8) :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 25.09.18 13:08

Jednou před asi pěti lety jsem ve Chvilce pro tebe vyhrála mobil. Jinak zatím nikde nic.

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 25.09.18 13:13

nechci se chlubit, ale jednou jsem vyhrála karty, myslím, že to bylo za obaly od čokolády, ale pak mi řekli, že je posílají každému :(

jinak nikde nic, poctivá práce za mzdu to musí jistit :lol:

Tableta
Závislačka 4121 příspěvků 25.09.18 13:21

Mamka vyhrála notebook za tajenku v Překvapení, manžel sendvičovač (kvalitní) za průzkum v práci. Já nikdy nic, jen kilo v Účtenkovce :mrgreen:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 6 inzerátů 25.09.18 13:23

Pár výher už mám :) Ale je fakt že se taky učastním, kde se dá :-D Víkendový Kurz malování pravou hemisférou-tužka potrét, kurz olejomalby portrét - přímo zaměřené stránky na malování na FB. Fén - Brno cool blog facebook. Tyčový mixér tady na emiminu :) Lirene - takový kouzelný makeup krém, který zhnědne až když se dá na tvář a rozetře - přímo na Lirene stránkách :-D Veroval-test plodnosti - přes web Veroval. Ty na facebooku na ty narazím že se mi sami objeví, neboť ty stránky třeba sleduji. Jinak hledám přes nějaký portál co shromažďuje soutěže.

Když k tomu přičteme štěstí v tombole na plesech je to slušný :-D - ale tam se lístky samozřejmě už platí :-D

Příspěvek upraven 26.09.18 v 15:20

Pennya
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 6 inzerátů 25.09.18 13:24

Jo manžel vyhrál skleničky na víno. Byla to zaměstnanecká tombola v práci na Family day - lístky se neplatili, každý dostal jeden. to se taky počítá? :-D

Jinak osy občas koupíme na nějakou událost a sportku taky, ale tam to bylo maximálně v řádu desetikorun..

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 62 inzerátů 25.09.18 13:27

Já vyhrála tady na emiminu 500 Kč na fotoknihu v adventním kalendáři,pak jsem našla asi 100 Kč v brambůrkách,vyh­rála jsem kdesi na netu CD s písničkama a na webu žena v autě jsem vyhrála samolepku „dítě v autě“ a poukázku do MC'Donalds :lol: Jooo a jednou DM box,ale ty už se dnes kupují,nevyhrávají.

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 25.09.18 13:30

Jednou jsem vyhrála malý kamionek s lentilkami :mrgreen: a na rondo super zrcadlo i s osvětlením

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 25.09.18 13:43

Já vyhrála čaje trojúhelníkové asi 8ks od liptonu myslim..a obrovskou osusku joy… Za nejlepší komentáře který otiskli pak v časopisu pro divky.
Pak flašku vína na plese dle vstupenky.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 25.09.18 14:07

Ja tedy hodne soutěžnim a docela i vyhravam. Buď ve „vedomostnich“ soutěžích, nebo ve spotrebitelskych (ale tam tedy nejaka investice je, protoze se kupují vyrobky, takze vzdy nakupuji to co potrebuji podle toho, jestli je tam zrovna nejaka soutez).
Největší vyhra byla vybaveni kuchyne za 100 tis, pak dovolena týdenní v Alpách, kavovaru jsem vyhrála uz asi 6, poukaz do klenotnictvi za 10 tis, poukaz do hrackarny za 3 tis, chytre hodinky za 7 tis, chytrou lampu ktera je úžasná :-),přípravky na prani na rok, žrádlo a mnamky pro psa a kocku na rok, 2 x interaktivni kameru pro psy a kocky, laminatovy bazen na zahradu…
Ruzne kremy…
Soutezit me bavi a uz mám tak trochu vychytane, kde a kdy ma cenu soutezit, aby byla sance na vyhru.

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 25.09.18 14:13

@lísteček1 to zní dobře ;) hlavně ta kuchyně to bych štěstím padla na zadek :mrgreen: ale jak vychytat tu šanci ? přes nějaké portály ? (jak je např. chytrá žena ?)

Pennya
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 6 inzerátů 26.09.18 13:34

@lísteček1 wau, tak to musím říct manželovi.. už tak říká že není možný jak furt něco vyhrávám, ono toho tolik nebylo a né tak velké, ale stejně ho to překvapí, jeho nikdy nevylosovali ani v tombole na plese :-D

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.18 14:07

@Pennya taky rada soutezis? Ja mam nejradeji spotrebitelske souteze, kde sice se musi neco koupit, ale to kupiji, ze ten vyrobek potrebuji, jen tedy koupím soutezni znacku.
V cem soutezis ty?
@Lucy75 ne, pres portály nesoutezim, tam je miziva sance byhrat. Soutezim ve spotrebitelskych soutezich, kde je potreba si pořádne precist pravidla.
Nebo jsou ruzna testováni vyrobku.Třeba na Zeny sro a na Bety.

Avu
Ukecaná baba ;) 2052 příspěvků 26.09.18 14:30

@lísteček1 Hele a vyhráváš i dost poslední dobou? Než změnili ten zákon, tak jsem toho vyhrávala strašně moc, stačilo pochopit mechaniku soutěže. Ale teď, jak jsou všude losovačky, je to hodně bídné :zed:

eumedon
Extra třída :D 13741 příspěvků 26.09.18 14:40

Já když hraju, tak prohrávám.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >