Loučení se školkou - vzalo mě to...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 12:51
loučení se školkou- vzalo mě to...

Jdu se asi vypovídat, poplakat si, potřebuji to ze sebe dostat. Syn byl dnes naposledy ve školce, která nám neskutečně moc přirostla k srdíčku :*, ve školce, kde byly opravdu PANÍ UČTELKY :srdce:!!! Ve školce, kde syn udělal za 1/2 roku docházky takový pokrok, který neudělala dcera za 3roky ve státní školce :srdce:. Ve školce, kde vládl přátelský kolektiv :srdce:! Ve školce, která nefungovala jako továrna :srdce:!!! Důvody, proč syn v této báječné školce skončil je hlavně dojíždění náročné na čas. Neřeším peníze za školné, ale především hodinu strávenou jednou cestou. Nyní se naskytlo místo ve státní školce a syn tam přstupuje. Včera jsme se loučili s. p učitelkou, což se neobešlo bez emocí a slziček, dokonce i malý synek plakal, když ho p. učitelka objala a dala mu dáreček. Dnes šel s krabicí plnou dárečků pro děti a druhou p. učitelku, věřte, že dnes to loučení bylo ještě horší, plné díků, emocí a slziček. Omluvte můj román, potřebuju se vypsat, od rána tu brečim a nemyslím na nic jiného. Moc mě to loučení vzalo, což jsem ani nečekala. Už teď vím, že takové zacházení a přístup nikde jinde nebude…je mi smutno, zároveň, jsem ráda, že se uvolnilo místo ve školce, kterou máme přímo pod okny domu.

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30021 příspěvků 25.01.18 12:55

Se zkušeností jakou mám s naší školkou bych raději hodinu dojížděla..
snad jste udělali dobře - to ukáže čas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 12:58

@smurfka věřte, že to bylo velmi..velmi náročné, o hodinu dříve vstávat a ta cesta… Budu doufat, že synek zapadne do kolektivu bez problémů.

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 25.01.18 13:05

A kde je ta super školka?

Bábrdl
Generální žvanilka 21725 příspěvků 25.01.18 13:13
@Anonymní píše:
Jdu se asi vypovídat, poplakat si, potřebuji to ze sebe dostat. Syn byl dnes naposledy ve školce, která nám neskutečně moc přirostla k srdíčku :*, ve školce, kde byly opravdu PANÍ UČTELKY :srdce:!!! Ve školce, kde syn udělal za 1/2 roku docházky takový pokrok, který neudělala dcera za 3roky ve státní školce :srdce:. Ve školce, kde vládl přátelský kolektiv :srdce:! Ve školce, která nefungovala jako továrna :srdce:!!! Důvody, proč syn v této báječné školce skončil je hlavně dojíždění náročné na čas. Neřeším peníze za školné, ale především hodinu strávenou jednou cestou. Nyní se naskytlo místo ve státní školce a syn tam přstupuje. Včera jsme se loučili s. p učitelkou, což se neobešlo bez emocí a slziček, dokonce i malý synek plakal, když ho p. učitelka objala a dala mu dáreček. Dnes šel s krabicí plnou dárečků pro děti a druhou p. učitelku, věřte, že dnes to loučení bylo ještě horší, plné díků, emocí a slziček. Omluvte můj román, potřebuju se vypsat, od rána tu brečim a nemyslím na nic jiného. Moc mě to loučení vzalo, což jsem ani nečekala. Už teď vím, že takové zacházení a přístup nikde jinde nebude…je mi smutno, zároveň, jsem ráda, že se uvolnilo místo ve školce, kterou máme přímo pod okny domu.

Tak jsem řešila, když dcera šla ze soukromé do státní.
A státní velmi překvapila! Pozitivně!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 13:23
@quinsley píše:
A kde je ta super školka?

V Praze Čakovicích

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 25.01.18 13:27

A byl syn na zkousku v te nove skolce? Nebo to alespon okouknout?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 13:57

@jannina1 má tam starší sestřičku, předškolačku, takže je tam každý den :)

ivašot.
Kelišová 6728 příspěvků 25.01.18 13:59
@Bábrdl píše:
Tak jsem řešila, když dcera šla ze soukromé do státní.
A státní velmi překvapila! Pozitivně!

Taky jsem plakala, když syn končil v soukromé školce a přecházel do státní. Nakonec byl ve státní spokojenější než v soukromé.

Bábrdl
Generální žvanilka 21725 příspěvků 25.01.18 16:09
@ivašot. píše:
Taky jsem plakala, když syn končil v soukromé školce a přecházel do státní. Nakonec byl ve státní spokojenější než v soukromé.

Paradoxně přesně u nás stejně.

yweta
Závislačka 4158 příspěvků 26.01.18 08:36

Myslím, že školku a pak i školu, dělají učitelky a učitelé…určitě to není jen o tom, že jedna je soukromá a jedná státní. Stačí jeden jedinec, kterého práce nebaví a otráví x let života všem, které má něco naučit.
Synovi přeju prima učitelky, na které bude rád vzpomínat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >