Loučím se se vztahem a jsem KO

Anonymní
12.7.21 20:22

Loučím se se vztahem a jsem KO

Holky, poraďte, co se sebou.

Trocha historie (asi je důležitá) - manželství 20 let s člověkem, který nezvládl krizi středního věku a pak jako správný narcis se mi mstil kvůli rozvodu.
Přítel, o 10 let starší, nadšený, koho si našel (otevřela jsem mu jiný svět), byli jsme každý z jiné galaxie, já neustála to, že byl víc než usedlý.
Další přítel, s kterým máme z velké části stejné vidění, ale nestejné nastavení v oblasti podnikavosti, vztah se pomalu rozpadá. Anebo vlastně rozpadl.
Odjela jsem na dovolenou do zahraničí sama a snažila se s ním ve své hlavě rozloučit. Bolí to, kor teď v létě, kdy se leckam jet. Po mém návratu se ozval, strávili jsme spolu noc a zase odjel. A zase to na mě padá. Asi chyba s ním být.
Potřebovala bych nějakého bodyguarda, který odrazí takové ty blbé útoky různých hloupých sousedů a sousedek, kteří si dovolují, protože vidí ženskou samotnou (kdo žije sám, ví, o čem mluví), nějakého parťáka, ale po těchto zkušenostech se hrozně bojím jakéhokoliv dalšího vztahu. Nicméně se momentálně vrávorám v nějaké depresi z toho konce.

Jak to přežít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.7.21 20:26
@Anonymní píše:

Trocha historie (asi je důležitá) - manželství 20 let s člověkem, který nezvládl krizi středního věku a pak jako správný narcis se mi mstil kvůli rozvodu.
Přítel, o 10 let starší, nadšený, koho si našel (otevřela jsem mu jiný svět), byli jsme každý z jiné galaxie, já neustála to, že byl víc než usedlý.
Další přítel, s kterým máme z velké části stejné vidění, ale nestejné nastavení v oblasti podnikavosti, vztah se pomalu rozpadá. Anebo vlastně rozpadl.
Odjela jsem na dovolenou do zahraničí sama a snažila se s ním ve své hlavě rozloučit. Bolí to, kor teď v létě, kdy se leckam jet. Po mém návratu se ozval, strávili jsme spolu noc a zase odjel. A zase to na mě padá. Asi chyba s ním být.
Potřebovala bych nějakého bodyguarda, který odrazí takové ty blbé útoky různých hloupých sousedů a sousedek, kteří si dovolují, protože vidí ženskou samotnou (kdo žije sám, ví, o čem mluví), nějakého parťáka, ale po těchto zkušenostech se hrozně bojím jakéhokoliv dalšího vztahu. Nicméně se momentálně vrávorám v nějaké depresi z toho konce.

Jak to přežít?

Hlavně mi neraďte bouchni šampaňské a bude líp nebo zapal svíčku a spal svoji historii apod. Podobnými věcmi jsem si prošla po rozvodu a fakt to nefunguje. Anebo funguje, ale jen u nějakých krátkodobých vztahů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 20:34

Poradím ti, zkus být nějakou dobu sama, na nějaké bodygardy se vykašli. Upřímně, já si taky nedovedla představit, že bych byla bez chlapa, a s odstupem můžu říct, źe mi asi nikdy v životě nebylo líp :pankac:
Prosím, ponechat anonym nebo smazat příspěvek.

• Citovat
  • Nahlásit
7403
12.7.21 20:36

Mit chlapa, aby odtrazel utoky sousedu? To je zvlastni duvod. Deti uz mas velke? Asi by to chtelo zkusit nejakou psychoterapii, naucit se branit sama a mit se rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33053
12.7.21 21:34
@Anonymní píše:

Jak to přežít?

Dej si čas. Kecavé báby ber s humorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6960
12.7.21 21:58
@Anonymní píše:

Jak to přežít?

Nevím, co chceš poradit. Na smutek nic není. Je dobrý si ho prožít. Asi jsi ještě navíc šla do těch dalších vztahů moc zhurta. Dej si oraz. A neraď lidem, co ti nemají radit. :mrgreen: Spíš mě teda zaráží ty útoky sousedů a sousedek - fakt nevím, o čem mluvíš… Buďto bydlíš v nějaké strašidelné lokalitě, nebo seš trošku praštěná. Nebo máš máklý sousedy, ale to by byl jeden kus a ne tolik 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 22:47
@Takyjedna píše:
Nevím, co chceš poradit. Na smutek nic není. Je dobrý si ho prožít. Asi jsi ještě navíc šla do těch dalších vztahů moc zhurta. Dej si oraz. A neraď lidem, co ti nemají radit. :mrgreen: Spíš mě teda zaráží ty útoky sousedů a sousedek - fakt nevím, o čem mluvíš… Buďto bydlíš v nějaké strašidelné lokalitě, nebo seš trošku praštěná. Nebo máš máklý sousedy, ale to by byl jeden kus a ne tolik 8o.

Vlevo soused neoprávněně užívá můj pozemek a má na něm černou stavbu - složitě se to narovnává. Naproti je bytovka - jedna sousedka mi na počátku po přistěhování poroučela, kdy a kde mám mít popelnici (vše na městském pozemku) a rozpoutala mezi důchodci peklo (bydlí jich tam 70%). Jeden postižený na mě od té doby pořád řve a jeho manželka mě pojmenovává krávou, další sotva pozdraví. Prostě jsem tu nová a dovolila jsem si opravit dům. Někdy stačí málo - jen to, že přijde nový člověk, udělá něco jinak a dovolí si mít auto.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat