Louloka nebo Kendamill

787
10.1.21 09:55

Louloka nebo Kendamill ??

Ahoj maminky.
váhám mezi těmito dvěma mlicky,.Ja už nevím jak tomu našemu malemu pomoci, jaké kapky jaké mliko 🙈 🙈 máme teď Hipp a kroutí se, place hrozne, vypije mi 150 ml a to má 6 týdnu a po necelých 2 hodinách má hlad 🙈 🙈 když se má vykakat, přijde mi ze vytlačí dusi z těla V noci vzhůru dbes už snad pořad, hlady i bolením 🙈 🙈 kdo jste na Um jaké mate? Ja už přemýšlím, ze se vrátím ke Kendamillu, sice po něm měl zelenou řidší stolici, ale jinak super.Ac přibýval doktorka řekla změnit a teď toho strašně lituju 🙈 🙈 a potom zda nikdo nemá zkušenosti s kapickama viz obrázek. A co mi jeste napadlo, muže bolení bříška způsobit změna kojenecké vody? Meli jsme Aquilu, ale manžel dovezl Fromin.Tak zda to muže být z toho.
Moc děkuji za každou reakci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3828
10.1.21 10:06

Pokud se tak trápí, tak doporucuju kozi mléko, Kendamil ho dela taky. Je sice dražší, ale kozi mliko je pro děti lépe stravitelné, než kravske a tolik se s nim nemorduji… jinak používám Kendamil AC, je to anticolic mléko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47512
10.1.21 10:21

Fuj, sem se lekla, ze nekdo vybira jmeno :mrgreen:

Mlika neznam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
10.1.21 10:27

To mu jako potreti za sest nedel budes menit mliko? Ma boleni, je maly, kluk a rves do nej co tyden jinou znacku. Nechej ho chvili tak, at si zkusi zvyknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5613
10.1.21 10:30
@VitaminC píše:
To mu jako potreti za sest nedel budes menit mliko? Ma boleni, je maly, kluk a rves do nej co tyden jinou znacku. Nechej ho chvili tak, at si zkusi zvyknout.

Přesně. Chudák mimco. Po cca dvou týdnech lze poznat zda mléko sedí. Navíc každý druhý dítě bolí břicho. Nemají plně vyvinuté traveni, to změna mlika stejně nespravi. Holt nektere na to trpí víc, některé min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
10.1.21 10:36
@mackA159 píše:
Přesně. Chudák mimco. Po cca dvou týdnech lze poznat zda mléko sedí. Navíc každý druhý dítě bolí břicho. Nemají plně vyvinuté traveni, to změna mlika stejně nespravi. Holt nektere na to trpí víc, některé min.

Nechtěla jsem měnit. Kendamill až na zelenou stolici řidší byl prave suoer.Ale lékařka ac pribiral, řekla změnit a teď má tohle trápení.
Proto přemýšlím, ze se ke Kendamillu vrátím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
10.1.21 10:44
@Nicol-8 píše:
Nechtěla jsem měnit. Kendamill až na zelenou stolici řidší byl prave suoer.Ale lékařka ac pribiral, řekla změnit a teď má tohle trápení.

Ale po Kendamilu je normalni ze zacatku zelena stolice. Ta se za par tydnu upravi. Je to plnotucne mleko, proto je po nem ridsi obsah pliny. Do tretiho mesice by se nemelo moc menit UM, kvuli potizim s travenim… Nase mala mela Hipp a Hami, po nich des, boleni a zacpy… a zakotvili jsme na Kendamilu. Je ji 15 mes, a kupujeme doted.
Takze pokud nechces diteti udelat ze zaludku mrzaka, tak to vecne nestridej. Jestli sedlo UM poznas az tak za 10dni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.21 11:05
@Nicol-8 píše:

Nejlíp sedí Holle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
10.1.21 11:19

@Konys no to prave nechci ničit mu žaludek 🙈 🙈 jsem z toho nešťastná 🙈 tak holt nechám ten Hipp 🙈 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
10.1.21 12:00
@Nicol-8 píše:
@Konys no to prave nechci ničit mu žaludek 🙈 🙈 jsem z toho nešťastná 🙈 tak holt nechám ten Hipp 🙈 🙈

Tak ono taky neni dobry, aby mel boleni, a nemohl se vykakat. Jak dlouho ma ten Hipp ted?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
10.1.21 13:53
@Konys píše:
Tak ono taky neni dobry, aby mel boleni, a nemohl se vykakat. Jak dlouho ma ten Hipp ted?

Už zbastil celou krabici přes týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
16.1.21 10:56

@Konys Ja krmim Kendamilem nasi malou pres 3 mesice a stolici ma tedy zelenou stale… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.1.21 13:00

Máme Kendamil a malá s ním nemá absolutně problém. Ani žádná zelená stolice se nekonala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.21 16:13

Dobrý den, bohužel nás změna mlicka taky neminula :( ze zdravotních důvodu jsme šli už s flaškou…v porodnici dávali Nutrilon tak mě doporučili na něm zůstat, ale bohužel malý křeče, zvracení ve velkým a bolesti bříška neskutečný. Ale vydrželi jsme 3 týdny pořád jsem doufala, že se to ustaly bohužel nee. Tak jsme zkusili Hipp Combik ano hladove mlíčko sice měl hlad drive, ale bolesti nebyli a kakal krásne. Jenze pořád ublinkoval ve velikosti lžíce a klidně třeba hodinu nebo dvě po jídle. Jenze jsem zjistila, že jsem dávala špatně vitamin D (5 kapicek po dobu 14 dní pak už po jedne Kapce. Tak jsme na chvíli museli kapičky vysadit a přišla změna malý furt ublinkava, hlad má častěji, křeče a bolesti bříška a má každý den už týden zácpu a díky tomu mi teď i min papa vždy tak 70ml a to jsme byli na 120ml. Vykakani ho stojí strašnou námahu a kdyz se to po vsech masazich, polohovani na bříško, plácání, dávání fenyklovýho čaje (potom krásně prdí) povede jsou ty hovinka tvrdý. Chudák malej mi brečí už týden než se konečně bohudík každý den vykakne. Zkoušela jsem i dávat čaj aby mu nemusela dávat mlíčko dřív.
Sice jsem nechtěla, ale po měsíci a půl a dlouhým 14 denním přemlouvání a koukání jak malýmu nesedlo nejspíš. Jsem přešla na Kendamilk. Dnes dáváme poprvé tak uvidíme zatím vidím změnu neblinkani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.1.21 21:45

Ahoj. Mlicko pro syna jsem dlouho vybírala. Nejdřív měl několik několik měsíců Kendamil, ale měl často bolavé bříško a zelená stolice ho taky trápila. Hledala jsem proto dal a na doporučení kamarádky ze zahraničí jsem přešla na Loulouku. Naštěstí se tu už dá taky sehnat. Loulouku už používáme 3 měsíce a všechny problémy přešli. Moc ji všem doporučuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat