Louny - dejme se dohromady:)

17.12.04 12:14

Louny - dejme se dohromady:)

Ahoj holky, co takhle udělat si lounskej „kroužek“ těhulinek a maminek?:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.12.04 15:06

Ahoj SlunceZblunce :lol: , pročítám příspěky a zaujal mě ten Tvůj, protože jsem Loun a zřejmě jsem i čerstvá těhulka. Ty jsi přímo z Loun?

• Nahlásit
  • Citovat
1293
26.12.04 20:30

Ahojkyyy! :D
Tady jedna čerstvá lounská matka! Kohopak tu nevidím? Sluníčko 8O
Tak Sluníčko už znám a kdopak je ta druhá lounská těhulka? To by mě docela zajímalo. Napiš ještě něco o sobě! My jsme se se Sluncem vlastně taky seznámily tady na emiminu. Jak moc jsi těhulka a kolik Ti je atd? Snad nevadí, že už jsem mamina, já bych teď ještě chvilku ráda zůstala netěhulka :o)
Doufám že se tu ještě někdo sejde.
Jdu uspávat mimi, koupali jsme a do toho nám vypadl proud, tak jsme pořádně řvali, neboť v tý tmě se miminko fakt oblíknout nedá :o)
Ahojda a pište
Pitrisek a mimisek Peťulka (34 dní)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.04 09:43

ach jooo, tak příspěvek se mi smazal, takže to píšu znovu :?

Jsem ráda, že se někdo ozval, už jsem ani nedoufala :D , ale s Pitrískem jsem tak nějak počítala :wink:

A co ty anonyme? Řekneš nám něco o sobě? Jinak my jsme obě z přímo z Loun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
27.12.04 13:39

Ahoj,
Sluníčko - už ses objednala ke kadeřnici? Já jdu zítra (= v úterý), už se těším!
Už nám bude brzy 6 týdnů, tak v lednu bychom se mohly sejít a společně podrncat náš kočárek. Uvažuju teď o koupi šátku na nošení, buď ho objednám přes internet, nebo si pro něj někam zajedem, mám zjištěný obchody. Tys už nějaký miminko nosila, viď? Něco v tom smyslu jsi říkala.
Jinak teď jsem vyhrabala fotky z UTZ z Ústí, jestli se Peťulka do 10 minut neprobudí, tak je nalepím do alba. Už máme nějaký fotky a koupila jsem velký albíčko s obrázkama, dnes jdu nechat vyvolat další film do Rossmanna. Fotíme jak šílený :o) škoda že nemáme digitální, nemůžu to dát do počítače.
Peťka se nějak mele v postýlce, potvůrka, tak nevím jak to bude s tím lepením.
Jinak kadeřnic je v Lounech plno, ale… Ještě vím o dvou dobrých, jenže k těm se musíš objednávat hodně dopředu. Tahle moje má většinou někde nějaký volný okýnko a navíc je rychlá. Fakt šikulka. Když mě objednala třeba na 10. hodinu, tak jsem sedala na židli přesně v 10 a v 11 jsem odcházela - stříhání a melír! Čauky zatím
peťule vrtule a malá vrtivá mimule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
27.12.04 13:44

To jsem ještě já!
Využiju toho , když už jsem tady, protože jsem se Tě chtěla zeptat, jestli ještě chodíš na ty břišní tance, nebo jestli ještě probíhají a mohla bych tam nějak kdykoliv zapadnout jako nováček. Že bych nějak upravila vzhled svého tělíčka „zkrášleného“ těhotenstvím :o) Jenže ty když budeš těhulka, tak stejně se tam nebudeš moci chodit kroutit, co :o/ tak bych se tam musela chodit svíjet sama. Bylo to v divadle?
Chci zas chodit do Sokola na kondiční pro ženy, vede to vrchní sestra z porodnice v Žatci, třeba si mě ještě bude pamatovat z nemocničního pokoje :o)

No A KDE MÁME TOHO ANONYMA? POŘÁD NIC! čauky čauky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.12.04 14:29

ahojte holky :lol: , tak jsem zase tady. Těhulka jsem opravdu hodně čerstvá, teprve mi běží 7.týden, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Jmenuju se Jana a je mi 27, ale za měsíc 28. O miminko jsme se snažili 3 roky, takže jsme dostali k Vánocům ten nejnádhernější dárek :P .
Napište taky prosím něco o sobě…

• Nahlásit
  • Citovat
1293
27.12.04 15:43

Ahojky Jani, samozřejmě taky ahoj sluníčko!
tak já jsem Petra, teď mi bylo 26 (asitak před týdnem), když nejsem zrovna na mateřské, tak jsem úča na střední (obchodní akademie, určitě ti to něco říká, pokud jsi louňačka :o)
My jsme si nadělili ten dáreček přímo pod stromeček, tedy vlastně pod větev, protože stromeček jsme v tom miminkovským shonu fakt ozdobit nestíhali. Takže máme v obýváku na stole jedlový větve s kouličkama a ozdůbkama :o)
Já rodila v Žatci, těhotenství celkem šlo, akorát jsem občas musela doma ležet, protože miminko (Peťulka) se hlavičkou posouvalo moc dolů. No ale pak už tam zase v týhle poloze zůstalo, což taky nebylo špatný.
Kde přesně bydlíš, v Lounech? Já už jaksi od narození, a dokonce ve stejným baráku, v paneláku u Luny, akorát jsem se teď přestěhovala o dvě patra výš, naši bydlí pořád v přízemí.
A co tvoje těhulkovství, chceš si nechat říct pohlaví miminka? Já nejdřív chtěla, ale pak jsem si to rozmyslela a řekli mi to až na porodním sále :o) má to něco do sebe.
Zatím ahojky a doufám že se zas brzo ozveš, což platí i pro SLUNÍČKO! :o) ahoj holky
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.04 21:56

Už jsem zase tuuu:)

ahoj Peťule vrtule:))

já jsem už u Žanety byla…je fajn a hezky mi to ostříhala…ani není moc drahá…jo a taky mám černou barvu:)) za to ona nemůže, ale já jo…se mi nějak ta hnědá nepovedla:)))

s tím šátkem…jo, nosím tu svojí malou příbuznou:))) jo a už máme druhej šátek, tak pokud bys chtěla, tak bych ti ten první prodala, za 600,–…je červenej a docela pěknej. Jen by chtělo, aby ses na něj podívala…

od 11. ledna mám měsíc volno, ve škole jsou zkoušky, ale my je nemáme, takže jsem doma:)) Tak napiš kdykoli…pokud zrovna nebudu v Praze na hlídání, tak budu moct jít…

ještě ty tance:)) Já chodím v pátek od 19-20 hod. Chodím pořád a asi budu chodit i jako těhu, pokud to budu zvládat…jen budu muset něco omezit…myslím, že nevadí, že budeš nováček:)) K vánocům jsem dostala kazetu A. Vyskočilové, kde učí úplný začátky, tak ti jí pak půjčím, kdyby ses rozhodla chodit taky…

Dobře a i já se představím, aby naše nová dobrá duše věděla, co jsem zač:))
Jmenuju se taky Petra a je mi 20. V létě dodělávám kurz asistentka v soc. péči a pak rovnou zůstávám doma s miminem:)) (pokud se nám teda povede:)) Snažíme se druhej měsíc a doufáme, že nám to půjde co nejdřív. V Lounech bydlíme od konce prázdnin…Jinak jsem z UL a přítel z Prahy. No a Louny byly tak na půl cesty, tak proto tu bydlíme:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
29.12.04 10:43

Ahojda,
Petruška je teda pěkně náročný miminko, např. dnes mě ještě ani nenechala nasnídat. Ještě že umim psát na klávesnici dostatečně rychle, snad tady něco zvládnu!
Slunce Zblunce, dík za nabídku šátku. Zatím jsem objednala od jedný pani od Vatanai, jenže je zatím asi dost dlouhý, 5 metrů! To proto, aby ji v tom mohl nosit i Jirka. Jenže na ty počáteční kolíbky a taky na moji postavu je to asi dost dlouhý. Tak až se pak uvidíme, podívala bych se na ten tvůj šátek. Já si objednala takovej cihlově červenej, jmenuje se Tibet, tak že by to bylo něco podobnýho? V každým případě, jestli je ten Tvůj šátek kratší, tak bych si ho určitě vzala.
O břišních tancích stoprocentně zauvažuju, vždycky budu muset „udat“ Petrušku a vyrazím. Že bych ji vždycky nechala u tchýně? Bydlí totiž kousíček od divadla.
Tu kazetu bys mi taky pak mohla půjčit, než se tam zjevím coby absolutní nováček.
Peťka brečí, ten šátek opravdu potřebuju jako sůl, doufam že mi ho ta paní pošle rychle!!! čauky 2 Peťule

Třeba když to tu budem udržovat i v malém počtu, tak si ještě někdo z Loun všimne??? papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.04 11:01

ahojky

ahoj Peťuldo,

ten šátek je nějakejch 4,5 m? Nevím přesně…Můžeš si ho ale půjčit…Mně ty šátky z Vatanai přišly dost drahý, tak jsme koupili tenhle…ale už máme druhej:)) Z www.satkynamimi.cz Ten je naprosto perfektní a dobrej peníz:)

Jo a s tím hlídáním..Proč nehlídá taťka:))? A kdyby jsi s tím měla problémy, tak může hlídat Filip, taky bydlíme kus od divadla a tu hoďku by se mohli někde projíždět…teda pokud by ti to nevadilo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.05 16:48

No teda holky,

vy jste tady úplně usnuly? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
6.1.05 19:29

:P Já nespím, teď s tim mimi už fakt skoro vůbec :roll:
Bane, trochu mě vyspat nechá.
Ale Janička nám neodepisuje, tak že bychom tu zakonec zůstaly my samy dvě?
Musíme někdy spolu povozit, až Tě opustí kamarádka rýma. A samozřejmě nás naučíš motat šátek. Ty kolíbky jsou fakt asi na nic, a zbytek už jsme si netroufli. Já to teda taky vázala na několikrát, ale vždycky v tom miminko je nějaký divně zkroucený.
Taky v mateřskym centru tady v Lounech je nějaká přednáška nebo něco takovýho o nosení v šátku, jenže nemůžu nějak zjistit kdy. Říkala mi to ta laktační poradkyně, jenže já mám sklerózu. Budu to muset vyhledat u nich na dveřích, jenže minule když jsem se dívala, tak tam ještě visel prosinec, to jsem toho moc nevyčetla.
Napiš mi klidně sem, jak máte ve škole to volno, chci vidět tvůj nový účes, když jsem tě viděla naposledy (vlastně poprvý a zatim naposledy), tak jsi to neměla černý 8) co? Tak jsem zvědavá!!!
Papa Petruchy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.05 10:01

ahoooj

Ahoj Peťule…obě Peťule:)

Kamarádka rýma, mě už pomalu opouští…Ještě teda šíleně mluvím:), ale už bych prý neměla být nakažlivá…každopádně v pondělí jdu na kontrolu.
Dneska jedeme do Prahy (manža zase jednou za uherák někde hraje a zpívá :lol: ) a pak jedeme nakupovat do Tesca, protože já už fakt nevím, co dneska uvařím 8O

Jak jsem ti už psala…kolíbka je fakt nejhorší úvaz, a navíc je v tom to dítě tak, že bych se bála, že mi vypadne. Tě naučím jeden úvaz a jdou v tom tři způsoby jak nosit. Všichni, které znám a nosí, ho používají.

No a můj nový účes… :roll: To jaksi nevyšlo, no…Měla to bejt hnědá…a je to takový jaký to je…ale už jsem si zvykla..

Takže až v pondělí pojedu od doktora, tak ti dám vědět, jak jsem dopadla…

Zatím pa a holky, pišteee :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
8.1.05 15:26

Choj choj!
Sluníčko: Tak už se těším, až nás naučíš vázat cokoli, v čem nám naše malý zlatíčko bude držet. S tou kolíbkou máš pravdu, už jak jsem ji do toho strkala, napadala mě přesně ta možnost, že se mi z šátku vyklopí.
Pořád uvažuju o těch břišních tancích, jenže teď jsem tak zmožená - každý pohyb navíc mě stojí docela dost úsilí. Už mám sice po šestinedělí, jenže stejně jsem pořád mimo. Kámoška tvrdila, že byla úplně hotová celé první dva měsíce. Snad se dám do kupy, chcem s manžou jít taky plavat do bazénu, potřebuju se protáhnout. Snad uplavu víc než dvě tempa, aniž bych se začla topit :?
S tou barvou na vlasy - moje mamka už léta používá hnědou barvu od Palette na svoje černý vlasy :o) Nejdřív používala středně hnědou, a měla to vždycky černý, teď si bere tmavě hnědou a má to ještě černější :o)))) No ale to ještě jde, já si jednou koupila blond barvu (dřív jsem to nosila úplně blonďatý) - od Belle color. Bylo tam napsáno „popelavě blond“ a na obalu takovej hezkej odstín - no a nelžu, ve výsledku jsem sice měla blond hlavu, ale mezitim normálně i MODRÝ pramínky!!!! Nemohla jsem kamarádkám vysvětlit, že to neni záměr :o)))
Tak papa

Jano, kde ses zasekla, Tys na nás zanevřela!!! čauky Péťa a Pé´ta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama