Loupání obočí a oušek u miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 14:24
Loupani obočí a ousek u miminka

Ahoj Holky malému se nějak dost loupe obočí nevím vůbec co na to mám koupit loupe se spis jen to jedno to druhé skoro ne… cetla sem ze to muže být seborea loupou se mu i ouška nemáte stim někdo zkušenost co na to kdyžtak zakoupit dekuju?

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11311 příspěvků 31.07.19 14:38

Podle fotky vypada, ze ma neco I na vickach, nejaky ekzem? Zeptej se doktorky, co se muze mazat kolem oci, syn mel suche fleky po tele a zabrala Bioderma, ale kolem oci by to chtelo neco „ciste,“ at to nepali. Zatim bych mozna zkusila sadlo nebo kokosovy olej :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 31.07.19 14:39
@Anonymní píše:
Ahoj Holky malému se nějak dost loupe obočí nevím vůbec co na to mám koupit loupe se spis jen to jedno to druhé skoro ne… cetla sem ze to muže být seborea loupou se mu i ouška nemáte stim někdo zkušenost co na to kdyžtak zakoupit dekuju?

Asi seborea. Ukaž to doktorce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 14:39
@beruska9 píše:
Podle fotky vypada, ze ma neco I na vickach, nejaky ekzem? Zeptej se doktorky, co se muze mazat kolem oci, syn mel suche fleky po tele a zabrala Bioderma, ale kolem oci by to chtelo neco „ciste,“ at to nepali. Zatim bych mozna zkusila sadlo nebo kokosovy olej :think:

Na tom vicku to už má jak sem ho porodila to by snad mělo zmizet ten červený flek :) je. Jak se loupeme no jen ouška a to obočí, přemýšlím zkusit koupit ten kokosový olej

beruska9
Extra třída :D 11311 příspěvků 31.07.19 14:42
@Anonymní píše:
Na tom vicku to už má jak sem ho porodila to by snad mělo zmizet ten červený flek :) je. Jak se loupeme no jen ouška a to obočí, přemýšlím zkusit koupit ten kokosový olej

Aha ok…no hele, doktorky se urcite zeptej, ale ono to muze byt trochu pokus a omyl, u nas zabrala asi az treti vec, co jsem zkousela…ale kolem oci bych byla opatrna, muze si to do nich maznout rukou, tak at to neni nic drazdive.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 31.07.19 15:00

Syn měl takto plné obočí seborei. Za mě nejlepší při koupání na začátku pořádně namočit. Na konci koupání opatrně vlhkou teplotu žínkou setřít proti růstu chloupků. Měl to i za ušima. Mazání nepomohlo, fyzické odstranění bylo nejúčinnější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 15:02
@Sashie píše:
Syn měl takto plné obočí seborei. Za mě nejlepší při koupání na začátku pořádně namočit. Na konci koupání opatrně vlhkou teplotu žínkou setřít proti růstu chloupků. Měl to i za ušima. Mazání nepomohlo, fyzické odstranění bylo nejúčinnější.

Též to tak máme obočí, ouška a nepromazavali jste to přes den něčím?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 15:04
@Anonymní píše:
Též to tak máme obočí, ouška a nepromazavali jste to přes den něčím?

@Sashie nebo spíše čím ste to promazavali no ja se mu to snažila vždy dat dolu ale marně objevilo se to znovu ni tak sem. Se na to vyprdla a neloupu mu to,

Sashie
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 31.07.19 20:04

Já to nejdřív mazala a mazala. Tohle loupání je třeba dělat tak dva týdny, než byl úplný klid. Jinak to teď občas preventivně namažu Excipial U Lipolotio od Galdermy, to nám doporučil doktor.

Káťa19
Extra třída :D 13681 příspěvků 02.08.19 08:23
@Anonymní píše:

je to seborea, normalni ;) objevuje se ve vlasech a v oboci, mazat mastnym kremem klodne indulonou a vyčesávat, tim jemnym hrebinkem

tmeren
Stálice 54 příspěvků 02.08.19 17:08

Doktorka nám doporučila Sebclair krém a za dva dny měla dcera zase tvářičky jako prdelku :) :palec:

Váš příspěvek
Reklama