Lovela prášek nebo gel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Retezka
Kecalka 424 příspěvků 03.02.15 16:04
Lovela prášek nebo gel?

Ahoj mamky. Chtěla bych se zeptat. Je lepší Lovela prášek a nebo gel? Který lépe vypere a tak by mě zajímala intenzita vůně. Protože momentálně nesnesu nic převoněného. Tchyni jsem musela obdarovat veškerou aviváží, kterou jsem měla doma nakoupenou do zásoby :mrgreen:

Nejnovější recenze z kategorie Prací a čisticí prostředky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 03.02.15 16:10

Lovela nepere :|
Jestli chces prat v necem neparfemovanem, tak doporucuju Ulrich praci gel. Pripadne toleruju bud praci prasek Batole od Qaltu (mydlova vune), maji v Tescu, pripadne praci gel Frosch aloe vera, to je takova decentni vune.
Kdyz das do machani ocet misto avivaze, tak ten neutralizuje zbytky prasku a i trochu vstrebava pachy.

majki.r
Extra třída :D 12490 příspěvků 03.02.15 16:18

Ahoj, mě Lovela vůbec nevoní. Ale prali jsme v ní roky, v prášku, podle holek tady toho moc nevypere, ale když jsem neměla srovnání, tak jsem si toho ani nevšimla. Jen mi vůbec nevoní, spíš smrdí :oops:

Xverunka
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 03.02.15 16:22

Nemám zkušenost s gelem, mám jen Lovela prášek a ten teda moc nepere a ani nevoní. Jsem ráda, že už ho dobírám, další kupuju jiný.

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 03.02.15 16:26

Lovela je na prd, nepere, nevoní.. mám zkušenosti s gelem. Prášek nevim, ale myslím, že to bude to samí..

majki.r
Extra třída :D 12490 příspěvků 03.02.15 16:29

Jediné, v čem je Lovela fajn, je ta jemnost, pro mě to byl jediný prášek, co jsem se svou alergií snesla. Teď zkouším Persil sensitive, ekzém mám mnohem horší, ale nevím, jestli je to práškem, nebo jen výkyvy hormonů v těhotenství. Zkusím ještě týden a zas začnu prát v Lovele, uvidíme, co ta kůže udělá.

Dolby
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 03.02.15 16:38

Já se vetřu :oops: Holky, který prášek se může používat pro novorozeňata? Mimo Lovela a Batole. Něco co fakt pere a prckům nevadí.

Dolby
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 03.02.15 16:39

Lovelu jsem měla na první a kdybych to prala bez prášku, tak to vyšlo na stejno :roll:

majki.r
Extra třída :D 12490 příspěvků 03.02.15 16:41
@Dolby píše:
Já se vetřu :oops: Holky, který prášek se může používat pro novorozeňata? Mimo Lovela a Batole. Něco co fakt pere a prckům nevadí.

Prý Persil Sensitive, a pere dobře, i hezky voní. :kytka:

lexinka.t
Kecalka 128 příspěvků 03.02.15 16:49

Tak budu asi jediná, ale já mám lovelu prášek na bilé prádlo a gel na barevné a obojí pere :-) Tekutá lovela na barevné mi i voní, prášek na bílé moc ne, ta vůně je dost výrazná až agresivní, ale plínky vypere vždy krásně. Tak nevím, asi mám nějaké spešl balení doma :mrgreen:

Retezka
Kecalka 424 příspěvků 03.02.15 17:25

Holky díky. Zkusím ten persil sensitive. Potřebuju mít prádlo i čisté. Mám čtyřletého synka. To bych teda s Lovelou moc nepochodila. :lol: a zdá se mi, že voní taky tak hezky dětsky, nic agresivního. Aviváže jsem vypustila, to se nehodí :lol:

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 03.02.15 17:26

Lovela mi neprala dobře. Od té doby, co jsem byla těhotná s druhým chlapečkem, mi vadí vše, co je nějak aromatické. Je mi z toho na zvracení. Takže já prášek na praní vyrábím. Nikdy bych nevěřila, že bude prát tak dobře. Vyzkoušela jsem opravdu hodně značek prášků, ale zůstanu u toho domácího. Místo aviváže dávám ocet napůl ředěný s vodou, asi třetinu nádržky. Prádlo voní pouze čistotou a ne tou chemií.

Pipet
Generální žvanilka 24303 příspěvků 03.02.15 17:42

@lexinka.t Taky hodně záleží, jakou máte vodu, v měkké se pere dobře s jakýmkoli práškem.

Jinak já používám od Amway a z prádla necítím nic. Dobře se rozpouští a vymáchá.
@majki.r Možná bys ho snesla i s ekzémem :think:
Mají i variantu pro děti… ale i ten „základní“ je dobrý.

Cinska Marenka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 03.02.15 20:18

Holky, zkoušely jste pro mimi někdo Dreft na bílé prádlo (tuším, že je tam napsáno Baby sensitive) :nevim:

Levandulina
Kelišová 6824 příspěvků 5 inzerátů 03.02.15 21:40

@Baby86 Jak si vyrabis praci prasek?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama