Lovkyně duchů

Anonymní
7.5.20 17:53

Lovkyne duchu prosim poradte ????

Tento test je z tety desitkovej. Muze to byt jen ryska? Snazime se opravdu dlouho tam mam mozna uz vidiny :nevim: hlavne prosim jen rady a ne nenavistne komentare :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.5.20 17:54

10 dpo odpoledni moc :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1160
7.5.20 17:59

Něco tam vidím, ale zda je to duch či ryska netuším :think: měla jsi vydržet do zítřejšího rána :) bylo by to jasnější z ranní moči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4460
7.5.20 18:04

Já nikdy žádné duchy nevidím, ale tady prokazatelně něco je. Zkus další test třeba za 2 dny a ideálně hned ráno. Držím palce! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
7.5.20 18:07

Udelej test z ranni moči, o vikendu pak dalsi. S tímhle zkusenost nemam, takze neporadin jestli je to duch, ryska nebo jestli nedela duchy falešné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10400
7.5.20 18:13

Tenhle test dělá rád falešné duchy. Zkus zítra ráno znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 18:33

Mam doma uz jen ale z dmka 25.. lze na nem neco videt pres ms nevite?

• Citovat
  • Nahlásit
24324
7.5.20 18:35
@Anonymní píše:
Mam doma uz jen ale z dmka 25.. lze na nem neco videt pres ms nevite?

A nemuzes prostě pár dní pockat, ono kdyz těhotná budeš, tak budes i po víkendu. Takhle se akorat budes cely vikend stresovat na čem si tak jako tak, budeš si říkat jestli stejne nebylo brzo nebo jestli to stejne neni ryska… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 18:57

Jasne ze bych mohla pockat :mrgreen: jako vsichni tady :mrgreen: udelala sem zatim prvni test a ne jak nekdo nekolik.. pritel ma v sobotu narozeniny, tak sem chtela dat darek.. staci? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
7.5.20 18:58

Nechci ti brát iluze, ale bohužel plastový Sluníčko z Teta drogerie fakt rádo dělá duchy. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
7.5.20 19:37
@Anonymní píše:
Jasne ze bych mohla pockat :mrgreen: jako vsichni tady :mrgreen: udelala sem zatim prvni test a ne jak nekdo nekolik.. pritel ma v sobotu narozeniny, tak sem chtela dat darek.. staci? :andel:

To neni dobry nápad, i kdyby ti vysel duch, co kdyz to s ms stejně odejde? Asi by byl pritel hodně zklamaný ne? Jako darek bych to davala leda s potvrzenym srdickem a ještě lépe fotkou z utz. Takhle to totiz muze dopadnout jako kdybys mu k narozkam dala štěně a za par dni mu ho zas sebrala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.20 19:41

Ahoj, mám dotaz - dnes mám zpoždění 7 den od úterý spinim ale nic hrozného a přijde mi ze test přestal sílit. Ovu test jsme měla pozitivní kolem 17/4 ale už sem minuly rok měla anembryomola a přijde mi ze ty testy byly podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
7.5.20 19:44

@Kriss Tina tyjo to je zas nazor.. tak snad je to dite obou ne.. ma bejt zklamanej jen jeden dyztak ale radost muzou mit oba? Vetsinou pritel vi kdy to mam dostat a co bych mu rekla: joo dostala sem to a pak haha lez :lol: :lol: :lol: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
7.5.20 19:47

@Ee.eliskac tak jasně ze to prozivaj oba, ale jako darek mi to pride prostě blby, kdyz tu ms jeste ani nemas zpozdenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
10.5.20 13:43

@Rampepurda88 hlavně bych testovala stejnou značkou, jsou v tom veliké rozdíly a máš to zatím za velmi krátkou dobu :) podle mě to vypadá cajk :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat