Low carb strava - uzavřená skupina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 17.02.18 13:52
Low carb uzavřená skupina

Ahoj holky, je tu nějaká uzavřená skupinka, která se zabývá touto stravou? Ráda bych chtěla najít někoho, s kým si budeme dopisovat jídlo, dojmy, nové recepty, váhové úbytky…Takže pokud již existuje uzavřená skupina, tak sem s ní :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2831 příspěvků 17.02.18 14:10

Ahoj, o zadne skupine nevim, ale rada se pridam ;) :kytka:

Uživatel je onlinelisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 17.02.18 14:12

Super nápad :palec:

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 17.02.18 14:24

Holky super :pankac: Ona je na FB, ale já tam moc nechodím a nepřispívám. Tady jsem také žádnou nenašla. Tohle stravování miluji, chybí mi ještě 5kg a ve více se to lépe táhne. Tak ráda si s někým vyměním zkušenosti a klidně i osvědčené recepty pro inspiraci. Zkusím nějakou vytvořit. Hlavně občas taky ještě tápu

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 17.02.18 15:10

Nechtějí se k nám přidat holky, které mají zkušenosti Lenka Hal drží už roky. A vím že Malike a Jedna babička dost zhubly.Bylo by to hrozně fajn, kdyby přispívaly s námi. Nejdou mi označit:(

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 17.02.18 17:18

Jsou tu skupinky s tématem keto diet, ovšem vyloženě na low carb stravu jsem tu žádnou nenašla. Založ ji tady: https://www.emimino.cz/skupiny/pridat/ a pak na ni dej upoutávku do diskuze, určitě najdeš členky.

zumzum
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 17.02.18 18:11

Ahoj. Ted jedu v keto ale do budoucna bych rada oresla na low carb takze se sem hackuji :lol:

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 17.02.18 19:17
@zumzum píše:
Ahoj. Ted jedu v keto ale do budoucna bych rada oresla na low carb takze se sem hackuji :lol:

Dobře:) Přidám tě večer :kytka:

pazitka
Kelišová 7277 příspěvků 17.02.18 19:47

Pokud bych mohla, tak se taky rada pridam- jsem na ni asi mesic..

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 17.02.18 19:49
@pazitka píše:
Pokud bych mohla, tak se taky rada pridam- jsem na ni asi mesic..

Super, mám radost :kytka: Taky tě přidám

Lenka828282
Kecalka 136 příspěvků 17.02.18 20:44

Ahoj, také bych se ráda přidala!

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 17.02.18 21:05
@Lenka828282 píše:
Ahoj, také bych se ráda přidala!

Ahojky jdu na to :kytka:

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 10.03.18 23:31

Ahoj, taky bych se rada pridala, pokud by to slo. Na low carb jsem uz pres dva roky :)

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 11.03.18 10:43
@lucyinka píše:
Ahoj, taky bych se rada pridala, pokud by to slo. Na low carb jsem uz pres dva roky :)

Super, ahoj :pankac: Tak to je bezva. Najela jsi na tuhle stravu kvůli hubnutí?

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 11.03.18 13:25
@vejilka píše:
Super, ahoj :pankac: Tak to je bezva. Najela jsi na tuhle stravu kvůli hubnutí?

Nejdrive ano, prvne jsem zhubla teda diky “instantni” proteinove diete 30 kg. Jenze byl problem, co potom, abych si vahu udrzela, coz mi zezacatku delalo problem. Za svuj zivot jsem hubla snad vsemi zpusoby, co existuji. Vzdycky jsem ale citila, ze sacharidy nepotrebuji a spis mi skodi. Pak jsem videla dokumet That Sugar Film a mela jsem jasno. Ted uz je to pro me tento styl stravovani (schvalne nepisu dieta) samozrejmosti a citim se dobre. I ted, kdyz jsem tehotna, se stravuji low-carb. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >