Reklama

Low carb strava - uzavřená skupina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 17.02.18 13:52
Low carb uzavřená skupina

Ahoj holky, je tu nějaká uzavřená skupinka, která se zabývá touto stravou? Ráda bych chtěla najít někoho, s kým si budeme dopisovat jídlo, dojmy, nové recepty, váhové úbytky…Takže pokud již existuje uzavřená skupina, tak sem s ní :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 17.02.18 14:10

Ahoj, o zadne skupine nevim, ale rada se pridam ;) :kytka:

lisma
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 17.02.18 14:12

Super nápad :palec:

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 17.02.18 14:24

Holky super :pankac: Ona je na FB, ale já tam moc nechodím a nepřispívám. Tady jsem také žádnou nenašla. Tohle stravování miluji, chybí mi ještě 5kg a ve více se to lépe táhne. Tak ráda si s někým vyměním zkušenosti a klidně i osvědčené recepty pro inspiraci. Zkusím nějakou vytvořit. Hlavně občas taky ještě tápu

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 17.02.18 15:10

Nechtějí se k nám přidat holky, které mají zkušenosti Lenka Hal drží už roky. A vím že Malike a Jedna babička dost zhubly.Bylo by to hrozně fajn, kdyby přispívaly s námi. Nejdou mi označit:(

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 17.02.18 17:18

Jsou tu skupinky s tématem keto diet, ovšem vyloženě na low carb stravu jsem tu žádnou nenašla. Založ ji tady: https://www.emimino.cz/skupiny/pridat/ a pak na ni dej upoutávku do diskuze, určitě najdeš členky.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 17.02.18 18:11

Ahoj. Ted jedu v keto ale do budoucna bych rada oresla na low carb takze se sem hackuji :lol:

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 17.02.18 19:17
@zumzum píše:
Ahoj. Ted jedu v keto ale do budoucna bych rada oresla na low carb takze se sem hackuji :lol:

Dobře:) Přidám tě večer :kytka:

pazitka
Kelišová 6131 příspěvků 17.02.18 19:47

Pokud bych mohla, tak se taky rada pridam- jsem na ni asi mesic..

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 17.02.18 19:49
@pazitka píše:
Pokud bych mohla, tak se taky rada pridam- jsem na ni asi mesic..

Super, mám radost :kytka: Taky tě přidám

Lenka828282
Kecalka 136 příspěvků 17.02.18 20:44

Ahoj, také bych se ráda přidala!

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 17.02.18 21:05
@Lenka828282 píše:
Ahoj, také bych se ráda přidala!

Ahojky jdu na to :kytka:

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 10.03.18 23:31

Ahoj, taky bych se rada pridala, pokud by to slo. Na low carb jsem uz pres dva roky :)

vejilka
Závislačka 4425 příspěvků 11.03.18 10:43
@lucyinka píše:
Ahoj, taky bych se rada pridala, pokud by to slo. Na low carb jsem uz pres dva roky :)

Super, ahoj :pankac: Tak to je bezva. Najela jsi na tuhle stravu kvůli hubnutí?

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 11.03.18 13:25
@vejilka píše:
Super, ahoj :pankac: Tak to je bezva. Najela jsi na tuhle stravu kvůli hubnutí?

Nejdrive ano, prvne jsem zhubla teda diky “instantni” proteinove diete 30 kg. Jenze byl problem, co potom, abych si vahu udrzela, coz mi zezacatku delalo problem. Za svuj zivot jsem hubla snad vsemi zpusoby, co existuji. Vzdycky jsem ale citila, ze sacharidy nepotrebuji a spis mi skodi. Pak jsem videla dokumet That Sugar Film a mela jsem jasno. Ted uz je to pro me tento styl stravovani (schvalne nepisu dieta) samozrejmosti a citim se dobre. I ted, kdyz jsem tehotna, se stravuji low-carb. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >