Ložisko na mozku

Anonymní
14.8.21 19:17

Ložisko na mozku

Dobrý den chtěla bych se zeptat před 3 lety mi bylo zjištěno ložisko na mozku dále v nemocnici neresili jen mam ve zprávě ložisko na mozku otazník neví se příčina
Otázka zní začala mě dost bolet hlava mota se mi mam mžitky před očima často se mi klepou ruce myslíte že to muže mít spojitost popřípadě kam bych měla zajít na vyšetření? Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
14.8.21 19:21

Okamzite ke svemu neurologovi a na nic necekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
14.8.21 19:23

@Sardelka neurologa nemam prestehovala jsem se takže asi ke svému obvodnimu lekari aby mi dal zadanku a objednat se? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 19:24
@bemen píše:
@Sardelka neurologa nemam prestehovala jsem se takže asi ke svému obvodnimu lekari aby mi dal zadanku a objednat se? Moc děkuji
  • Citovat
  • Nahlásit
959
14.8.21 19:24
@bemen píše:
@Sardelka neurologa nemam prestehovala jsem se takže asi ke svému obvodnimu lekari aby mi dal zadanku a objednat se? Moc děkuji

Ano, nejlepe hned v pondeli rano. Nemusi to nic byt, ale at mas klidne spani. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 19:26

@Sardelka ano moc děkuji teď ka moje doktorka dovolenou do 15cteho mam 2male deti a nějak mi to zablesklo v hlavě tohle protože mam stejne příznaky jako když jsem šla na tu magnetickou rezonanci akorát že mi to nikdo nevysvetlil

• Citovat
  • Nahlásit
25882
14.8.21 19:58
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat před 3 lety mi bylo zjištěno ložisko na mozku dále v nemocnici neresili jen mam ve zprávě ložisko na mozku otazník neví se příčina
Otázka zní začala mě dost bolet hlava mota se mi mam mžitky před očima často se mi klepou ruce myslíte že to muže mít spojitost popřípadě kam bych měla zajít na vyšetření? Děkuji moc

Ale no tak. Urcite ti bylo pred tremi lety zjisteno loyisko a NIKDO to neresil. Nepovidej hlouposti. Jak je to doopravdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25882
14.8.21 20:01
@Anonymní píše:
@Sardelka ano moc děkuji teď ka moje doktorka dovolenou do 15cteho mam 2male deti a nějak mi to zablesklo v hlavě tohle protože mam stejne příznaky jako když jsem šla na tu magnetickou rezonanci akorát že mi to nikdo nevysvetlil

A ejhle. Nikdo to neresil a pritom mas za sebou magnetickou rezonanci. Takze, co ti tedy opravdu zjistili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:09

@mroe ne nikdo neřešil mám ve zprávě napsáno že se neví příčina a otazník byla jsem ale v dost špatne nemocnici

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:10

@mroe no s neurologie nic nezjistili poslali mě na tu magnetickou rezonanci a tam mi řekli že mam ložisko na mozku otazník neví se příčina a už se to neresilo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:15

@mroe kdyby jste nevěřila můžu poslat číslo na mamku a muzete si to ověřit že nelzu

• Citovat
  • Nahlásit
455
14.8.21 20:22

Určitě jdi hned k obvoďákovi, pokud máš tu zprávu z nemocnice, tak ji určitě vezmi sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32565
14.8.21 20:30

Proč je u téhle diskuse špendík jako komerční @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:45

@vokishka jaký spendlik? Co to znamená? Jestli jsem něco pokazila omlouvám se